EPL 32. krog: Manchester United - Aston Villa 29.3. - 18.15

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 32. krog: Manchester United - Aston Villa 29.3. - 18.15

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 29. marec 2008, 20:05:48

Sicer ni izgledalo da bi kej blo, sam taki odhodi z igrišča ponavad niso naznanilo dobrega.
Mogoče je pa sam prej šou dol, da se bo ulegu u jakuzi in bo užival zadnjih 10 minut v mehurčkih :D
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 32. krog: Manchester United - Aston Villa 29.3. - 18.15

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 29. marec 2008, 20:09:47

UNITED, UNITED, UNITED!!!!!!!!!!!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 32. krog: Manchester United - Aston Villa 29.3. - 18.15

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 29. marec 2008, 20:10:02

Lepo bi prosil, če lahko kdo nalima vse zadetke po tekmi, ker nisem mogoel spremljati tekme..
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: EPL 32. krog: Manchester United - Aston Villa 29.3. - 18.15

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 29. marec 2008, 20:14:50

Kaj reči po taki predstavi. Fantastična igra z naše strani, kot da bi se cel drugi polčas igrali z žogo in hoteli podati čim bolj atraktivno, hkrati na noro efektivno. Šanse so se kar vrstile in v enem momentu se mi je zdelo, da tekmujejo kdo bo zgrešil lepšo. Oba zaključka Rooneyja sta bila zelo lepa, škoda ker mu pe tisti lob ni ratal, to bi bil res super hattrick. Danes so odigrali vsi zelo dobro, nikogar ne bi izpostavil, ker so kot ekipa delovali perfektno!

Še 6
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 32. krog: Manchester United - Aston Villa 29.3. - 18.15

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 29. marec 2008, 20:17:33

Fluid je napisal: škoda ker mu pe tisti lob ni ratal, to bi bil res super hattrick.


Offside je bil tisto...pomoje tud zato kar neki nahitro brcnu..

Drgač pa ja...prelahko...zdej pa v Rim se borit.
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: EPL 32. krog: Manchester United - Aston Villa 29.3. - 18.15

OdgovorNapisal/-a raven dne 29. marec 2008, 20:18:54

Fakin poezija je bla tole. Nobenih pripomb, čist nobenih. Vsi odigrali lepo in prevsem učinkovito. Skorajda vse, kar se je hotelo je šlo notr. Mi je kr mal žal Ville, ki ma hudo ekipo, pa še Oneill jih vod, ampak kar je blo je blo. Novi 4 goli in nov pritisk na Chelsea, ki mora jutr zmagat, da pride nazaj na -5. In z temi današnjimi 4 goli je gol razlika sedaj +53, torej to pomeni, da v primeru enakih točk še zmeraj vodimo.
MoM ne vem kdo, recmo Ronaldo, ki mi je danes res hudo odigral. Tevez, ki je pretekel velik velik, Carrick z svojimi podajami in trdnostjo na sredini, Rooney z dvema goloma, niso bili nič slabši, niti ne verjamem, da je sedaj sploh kermu važno, da je MoM. Vse trenutno deluje, da ekipa zmaga. In sedaj že lahko rečem, da bomo letos spet prvaki. In da, lahko me quotate po koncu leta. :)
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL 32. krog: Manchester United - Aston Villa 29.3. - 18.15

OdgovorNapisal/-a Senovcan dne 29. marec 2008, 20:19:21

Uff zelo lepa igra vse tip-top :D vendar zmeri ko vodimo 4:0, potegnemo ročno :D in 5 gola sploh ne damo, sicer če je to spoštovanje do nasprotnikov da ni petarda vsaka čast :lol: :lol: Sicer pa : ROMA PRIHAJAMO :D
Uporabniški avatar
Senovcan
Kopirni stroj
 
Prispevkov: 227
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:57:02

Re: EPL 32. krog: Manchester United - Aston Villa 29.3. - 18.15

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 29. marec 2008, 20:21:16

Super tekma! Paša za oči res,....kake podaje in akcije Ronalda,...pa njegov zadetek :shock: Neverjeten poba res 8-) Good News, Roonster is back 8-) škoda ko ni hat tricka dal ampak važno da je dal 2 in se mu bo apetit še dvignil v torek :) Tevez tut lepo vendar bi lahk dal tut še 2.Škoda ko ne izkoristijo takih lepih priložnosti.Res pa je tudi da je bilo igrišče ubitačno + deževalo je močno celo tekmo in po takem je zaj**** u ibr igrat.
Drugače me je rezultat zlo presenetu.Sm mislu da bo Villa trd oreh vendar smo jih kar hitro zlomili.Carrick in Scholes odlično odigrala.Zgleda da se Scholes tudi vrača v formo! Kar pa ni za Giggsa rečt :| Leta naredijo svoje kaj čš. Fino ko smo Nanija kupli.Kaj bi blo če nebi meli še enga na levem krilu.Jeba jeba :)
Obramba je bla itq dobra. Edino mal me je pr srčku stisnlo tam ko so vsi z glavo falili in je pol en sam pred Kuščaka pršo vendar falu na srečo :D Pa Vida se je mal zapletu v prvem polčasu tam,vendar je lepo čistu in se ni igral ;)
Upam da so vsi vredu-Evra,Giggs in pa VDS in da bodo nastopili v torek v Rimu.

GO UNITED!!!! :devil47:
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL 32. krog: Manchester United - Aston Villa 29.3. - 18.15

OdgovorNapisal/-a Brne dne 29. marec 2008, 20:26:38

Evo izjemna zmaga in odlična popotnica za tekmo proti Romi!

PIG: na začetki eno slabo posredovanje, odlična obramba po strelu Maloneya. (7)
Wes: zadi lepo ustavil Younga, v napadu ga ni blo vidit. (7)
Rio: odlično, brez večjih težav. (8)
Vidić: same as Rio. (8)
Evra: kot ponavadi tud danes odlično hodu naprej, zadi lepo zaustavil Agabaonlahorja. (8)
Ronaldo: pure class, MoM. (9)
Scholes: odličen pregled na igro, glavni akter drugega gola. (8)
Carrick: odličen kot na vseh zadnjih tekmah. (8)
Giggs: neki lepih podaj, tud koti so bli danes solidni, upam de ni nč hujšega z njim. (7)
Rooney: dva gola sta izjemna popotnica za zaključek sezone, kot vedno pa tut izjemno borben. (9)
Tevez: gol in nasploh dobra predstava, borbenost, upam da začne v Rimu čeprou bomov verjetno šli 4-5-1. (8)
Subs:
O'Shea: soliden. (6)
Owen: same as O'Shea. (6)
Anderson: soliden, neki lepih podaj, fajn sm se nasmeju kak se je zdle zagradil mislim da ob Mellbergu in izsilil kot. (7)

UNITED! :twisted:
"And you say to yourself, thank god they hate us, because then we know we are the best" - Sir Alex Ferguson
Uporabniški avatar
Brne
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 790
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:10:53
Kraj: Čemšenik

Re: EPL 32. krog: Manchester United - Aston Villa 29.3. - 18.15

OdgovorNapisal/-a braul dne 29. marec 2008, 20:30:21

uf zgleda, da sem zamudil noro tekmo...po vaših opisih sodeč je bila danes to tista šampionska igra in seveda samo s tako igro bomo dosegli tisto za kar se borimo celo leto.

United,United,United!!!
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 32. krog: Manchester United - Aston Villa 29.3. - 18.15

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 29. marec 2008, 20:38:49

še 6 tekem do konca FAPL... bo težko, a če bomo vedno tko igral nas ne ustavi nič..... :D :D :D fanj bi blo da bi zmagal FAPL na Stanfordu... GLORY, GLORY MAN UNITED AND RED GO MARCHING ON, ON, ON!!!!!! Mufc no. 1
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14


Re: EPL 32. krog: Manchester United - Aston Villa 29.3. - 18.15

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 29. marec 2008, 21:26:58

Začel bom z IZJEMNO.
CRISTIANO RONALDO Svaka ti čast. Najboljši na svetu in to kar si danes pokazal je bilo še za moje pojme nevideno. So bili v zgodovini preobrati,lepi goli, podaje... vse samo to kar je danes delal... To ni normalno. Eden najlepših golov v PL letos malo srečen vendar vseeno, podaja do Teveza, perfekcija felš točno na Teveza, podaja z peto Rooneyu, in še super podaja z 4.gol. AMAZING, FANTASTIC in THE BEST. :appl: :appl:

Ekipa je delovala odlično, bilo je veliko šans vendar je tudi A.Villa odigrala odlično in bili so zelo dobri vendar danes je bilo to enostavno premalo. Pripravili so si nekaj šans in mislim da so si en gol zaslužili. Vendar CS je tu, GD je na neverjetnih +53. Odpočil se je Rio, Evra in Carrick. Giggs je mogoče poškodovan če ne bo mogel je tu tako mislim da boljši za Romo Nani ki bi lahko prodiral po levi in desni samo to je že za tekmo z Romo.

Zmaga v stilu najboljše ekipe v Angliji in ene najboljših na svetu ali pa celo trenutno najboljše glede na formo.

UNITED!!!!!!!!!! SVAKA ČAST VSEM! :appl: :appl: :appl: :appl:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 32. krog: Manchester United - Aston Villa 29.3. - 18.15

OdgovorNapisal/-a Manchester girl dne 29. marec 2008, 23:53:45

Kaj si noooor :D RONALDO je odigral...SVETOVNO!! :D Bravo Rooney!!! :D bravo Tevez!!Gremo po ROMO!!! :D :twisted: :twisted:
Uporabniški avatar
Manchester girl
General manager of OT
 
Prispevkov: 362
Pridružen: 27. avgust 2007, 8:33:44
Kraj: MB

Re: EPL 32. krog: Manchester United - Aston Villa 29.3. - 18.15

OdgovorNapisal/-a manufanmetal dne 30. marec 2008, 8:19:33

Ocene igralcev iz: goal.com

Tomasz Kuszczak: 6.5 - Rarely troubled. Made some smart saves when called upon.

Wes Brown: 6.0 - Did not have so much to deal with. Allowed Maloney some time to fire a shot off in the second half. Filled in quite well after Ferdinand was substituted.

Patrice Evra: 7.0 - Another steady performance from the Frenchman. Supported his front-men well and was reliable in defence.

Rio Ferdinand: 6.5 - Under-employed in a game with little for him to deal with. Ferguson allowed him a 30 minute rest.

Nemanja Vidic: 6.0 - Was a little rash in the tackle that got him booked and challenged immaturely on Harewood - it allowed Maloney Villa’s best chance.

Paul Schloes: 7.5 - Provided a fine defensive barrier in unison with Carrick and his clever passes are irreplaceable. Another top-class display.

Michael Carrick: 8.0 - How he failed to make Capello’s England team is a mystery. Such an effective user of the ball when he has it - and wins it often enough with perfectly timed and read tackles.

Ryan Giggs: 8.0 - A vintage performance from the captain. The vision he has acquired over the years rubs off on his younger team mates. Made things happen whenever he had possession. A slight tweak kept him out of the final five minutes.

Cristiano Ronaldo: 9 - A game full of accurate passing, dangerous shooting and fine individual skill… Par for the course then for the league’s most valuable player. A goal and three assists sends out a dangerous message to Roma.

Wayne Rooney: 8.5 - A brace for United’s Man-of-the-Match. His position was constantly changing - deep, long, short - it meant that he could slingshot his wider colleagues into goal-threatening positions. A different player for United than England - infinitely more effective and capable.

Carlos Tevez: 8.0 - Has become a pertinent member of this side - he effortlessly linked with his colleague and capped a fine, intricate and guile-filled performance with a goal typical of his character - tenacious and determined.

Subs:

John O’Shea: 6.5 - Had practically nothing to contend with.

Anderson: n/a

Owen Hargreaves: 7.0 - Added a different dimension to United’s attack when he was introduced as an auxiliary right-back. Constantly overlapped, using his superior energy levels.
Uporabniški avatar
manufanmetal
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 51
Pridružen: 15. januar 2008, 9:07:10
Kraj: Ljutomer

Re: EPL 32. krog: Manchester United - Aston Villa 29.3. - 18.15

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 30. marec 2008, 13:51:48

mirnaunited je napisal:
vrača v formo! Kar pa ni za Giggsa rečt :| Leta naredijo svoje kaj čš. Fino ko smo Nanija kupli.Kaj bi blo če nebi meli še enga na levem krilu.Jeba jeba :)


Kva a ti kej gledaš fuzbal, a sam drkaš med tekmam??
Giggs je bil poleg Ronalda in Rooneyja najbolši na igrišču. Konstantno smo bli nevarni, ko je imel žogo. Ne vem, kako lahko sploh kej tazga napišeš. A more dat tri gole s petko pa 15 krat predriblat celo nasprotnikovo postavo, da ti bo kul?? Bil je vodja ekipe in vseh napadov včeri. Ne Rooney ne Ronaldo, ne Carrick in ne Tevez. Giggs.

Upajmo, da se bo Rooju zdej dokončn odprl tole z goli, da malce razbremeni Ronalda. Sicer smo pa vidl, kaj pomen če maš na RB-ju enga k se zna vključt in dat predložek. Pa da še mal Teveza pošimfam. Pru polčas je bil skor za desetko, v drugem je pa spet prevečkrat sam zaklučeval akcije, vleku žogo in podobno. Ampak, na splošno super predstava. Keine probleme.
Zdej pa pohod na Rim...
:twisted: :twisted:
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL 32. krog: Manchester United - Aston Villa 29.3. - 18.15

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 30. marec 2008, 14:57:56

K sm te prosu da komentiraš moj komentar.Ti piš zarad mene kar čš ampak mene ni navdušu včer.
Tebe mogoče je in pač napiš lepo da te je.
Pa da nkol več ne napišeš kj tazga čez mene kot si v prvem stavku razumeš!

LP
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL 32. krog: Manchester United - Aston Villa 29.3. - 18.15

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 30. marec 2008, 15:23:13

Se strinjam z mirnounited. Sem že pod Romo napisal da si Giggsa dvigoval visoko. Previsoko. Ta stavek recimo:
Bil je vodja ekipe in vseh napadov včeri
in pa
Giggs je bil poleg Ronalda in Rooneyja najbolši na igrišču... Ne Rooney ne Ronaldo, ne Carrick in ne Tevez. Giggs.
To sploh ni približno res. Tevez, Cari in Paul so bli dosti boljši,, Giggs si napisal da je igral celo tekmo pa je šel 5 min prej ven. Se vidi da ti Giggs nekaj pomeni pa da si ga tak dvigno kot da je on zaslužen da je United včeraj razbil Villo. Včeraj je zmagalo moštvo in pa fantastične akcije posameznikov. Giggs pa res ni imel nekega velikega deleža pri zadetkih. Ok res tisti kot vendar če bi bolje posredoval Mellberg sploh ne bi bilo gola in trenutek Ronalda. Še pri tretjem je podal do Teveza ta do Ronalda in Ronaldo znova do Rooneya. Tako da neven je igral dobro vendar da je bil med boljšimi :?

UNITED!!!!!
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 32. krog: Manchester United - Aston Villa 29.3. - 18.15

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 30. marec 2008, 16:27:23

No se opravičujem, če sem te užalu mirnaunited. Je pa tko, a ne gledaš tekme, al pa nimaš pojma u fuzbalu. Druge varijante ni. Pa dobr, kr je je.
Itak pa ekipa zmeri zmaga. (kdo to napiše?)
Pozdravčki...
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL 32. krog: Manchester United - Aston Villa 29.3. - 18.15

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 30. marec 2008, 16:54:18

mirnaunited je napisal:K sm te prosu da komentiraš moj komentar.Ti piš zarad mene kar čš ampak mene ni navdušu včer.
Tebe mogoče je in pač napiš lepo da te je.
Pa da nkol več ne napišeš kj tazga čez mene kot si v prvem stavku razumeš!


Kdo je pa tebe prosil da pizdiš čez legendo? Kot ti je že Remmy rekel: med tekmo glej vse igralce kako igrajo, ne pa samo magic 7!!!
Ti piš zarad mene kar češ, sam da mi nkol več kej tacga ne napišeš čez Giggsa!
Če ne verjameš svojim očem (k ne vem kaj si ti gledu) si poglej ocene igralcev na večih straneh pa boš videl.

Kot je že Remmy rekel - ne štejejo samo goli in asistence. Igro je potrebno na sredini gradit, delat viške, najdit potem prostega soigralca ...

Anderson#8 - zdj hvališ Paula, preber si par tekem nazaj kaj si pisal čezenj! Tk da pričakujem po tekmah z Romo dost hvalospevov na račun Ryana s tvoje strani. Kr zate more igralc nardit nekaj vesolno dobrga, da je pol car. Pol je pa car tud če 5 tekm odigra katastrofalno (primer Nani).
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 0 gostov