EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a shacal dne 13. april 2008, 20:25:48

Wes je vedno mel prebliske. Spomnite se samo kakih 6 let nazaj. On pa Silvestre sta bla glavna zabavljača v teatru sanj. Žalostno samo, da sta zabavala gostujoče navijače in ekipe. Nobeden od njiju ni za prvih 11. Drugače pa je bila danes velika tekma za moralo. Potrebno je prit u čim bolj mirno stanje pred tekmo z Barcelono. Igra res mogoče ni bila briljantna, samo na srečo so 3 točke naše. Če se slučajno še jutri Chelseaju zalomi pa še toliko boljše.
Samo Arsenal je pa res Arsenal. Če ne gre zlepa, gre pa z goljufijo.
Uporabniški avatar
shacal
Heinze's pussy
 
Prispevkov: 11
Pridružen: 6. marec 2008, 15:18:48

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 13. april 2008, 20:38:10

Super. Igra bolj slaba, vendar važna je zmaga in nove 3 pike. Sedaj pa upanje da Chelsea jutr kiksne, šanse so majhne vendar vseeno
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 13. april 2008, 20:43:00

Brezveze sploh upat na to in računat, da bodo letele pike jutr...
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a koka-kola dne 13. april 2008, 21:19:05

nikoli se ne ve
tudi wigan lahko preseneti,mislim da je možno vse:)
Uporabniški avatar
koka-kola
On šteje
 
Prispevkov: 547
Pridružen: 31. avgust 2007, 0:36:26
Kraj: Koper

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a ElderPunk dne 13. april 2008, 21:20:43

chelsea z igro kakršno ima lahko pričakuje kiks prej ko slej
Uporabniški avatar
ElderPunk
Djemba Djemba
 
Prispevkov: 23
Pridružen: 22. marec 2008, 20:45:38
Kraj: Novo mesto

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 13. april 2008, 21:24:23

Se strinjam z jannsonom23. Ni realno pričakovati. Tudi če bo Wigan ne vem kako boljši ali pa da jih bo z igro ponižal, bo Chelsea zadel v roku 15min, pa bunker in čakal na šanse. Pač Chelsea igra. Bomo jih pač mi ustavili. Me zanima če bo lahko keri Niga oz. branilec prišo pa zabil gol preko Vide in Ria.. :D

UNITED!!!!

Blackburn... Lets rock :twisted:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a raven dne 13. april 2008, 21:43:26

Jebene težke 3 pike. IMO dokaj nezasluženo podeljene. Ampak vsi vemo, da dobra igra brez golov ne prinese uspeha. Mogoče samo kaka pohvala, a več ne. Danes je United, roko na joško, igral slabo. Prvi polčas eden najslabših letos in pojma nimam, kak Arsenal ni bil zmiožen kronat te prevlade. Sredino je bila njihova servirana na pladnju. Popolnoma brez idej, podaje kr nekam, še na 5m si niso mogl podat na nogo. Iz tega tud pol nič v napadu, v obrambi zaradi prepiha pred njimi tudi same komplikacije. Sam, da je bil polcajt. Drugi malce bolše, ampak še zmeraj slabo. Po eni strani dobr, da je gol padu, da so se fantje zbudil. Edino, kar me je danes pri Unitedu navdušlo je bil odziv na ta gol. Ponavadi začnejo samo letat okol, ko kure brez glave, danes pa takoj pritisk in posledica hitro izenačenje in pol gol Hargija. Ob koncu sem vedel, da bo Anal mel šanse, sam je VDS pokazal, da še ni za odstrel. ava Edwin.
VDSja bi dal tudi za MoM. Obrambe na mestu, pa ni važno a so uni strelal, al Brown/Rio strelu na gol. Pri golu sem prebral izjavo Ria, da je slišal "keeper" in da je zato spustil žogo naprej. No VDS mu je pol reku, da se on ni tega zadru. Pa IMO je dal Krava gol z roko (treba MOTD pogledat, da se prepričam). Obramba luknjasta. Brown odsoten (Rijakard mu je zgleda posodu mal stuffa), Rio in Pique dokaj ok, a napake so ble. Najboljši tu Evra, ki je onemogoču napade po levi. Na sredini obupna Scholes in Carrick, Hargi je v drugem polcajtu pokazu več. Anderson dobra iskra. CR odrezan, a pohvale za živce pri penalu. Park obupen, mogoče zmatran? Rooney edini, ki je kaj napadalno delal prvi polčas, drugi nadaljeval. Tevez nekaj takega kot Anderson.
Jutrišna tekma Čelzija in pol četrtkova prot Evertonu sta zelo pomembni. Čelzi z dvema zmagama dohiti United, če pa naredi že en sam kiks, pa je prvenstvo odločeno. No, v obeh primerih bomo na koncu zmagal, ampak obe poti bosta ultra zanimivi.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 13. april 2008, 22:03:57

Mah zaslužune ali ne. Zmaga tisti, ki da več golov. Zakaj bi govoril, da smo zmagal nezasluženo, če je Arsenal tako zanič, da ne more dat enga normalnega gola. Če bi zdej šel štet 100% šanse na obeh straneh, ma sem ziher da jih je imel United več. Kaj ti bo posest, kaj ti bo žoga, če z njo samo drkaš okoli kazenskega prostora?
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a AaBoy dne 13. april 2008, 22:08:09

Točno tak, saj ni važno kak smo zmagali. En mi naj pove, kdo bo se na koncu sezone sekiro, kak smo katero tekmo zmagali, glavno je da jih smo. Tak, da ne se šopirt, pa pisat kako so slabo igrali. Vedno je tak, igramo dobro in slabo, glavno, da zmagamo tekme tak ali drugače.
rioferdy5 on Scholes

If any1 tried to take a pee in the bushes during training Scholesy would be trying to hit u with a ball smashed from 40yds!!
Uporabniški avatar
AaBoy
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 764
Pridružen: 16. avgust 2007, 21:23:31

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 13. april 2008, 23:12:21

Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a Senovcan dne 14. april 2008, 4:57:16

Na redcafe.net sem našel tole sliko :x :x

Slika
Uporabniški avatar
Senovcan
Kopirni stroj
 
Prispevkov: 227
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:57:02

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 14. april 2008, 9:10:24

Sej Fabregas je že večkrat dokazal, da se ne zna obnašat, še posebaj pa ne ob porazih. Večkrat se je ''stepel'', prepriral in se sprl celo s gostujočim trenerjem. Da pizze ne omenjam. Vedenje, ki se ga profesionalci na takem nivoju enostavno ne bi mogli privoščiti. Sicer pa naj mu bo, tako je vsaj malo razvedril pobite Arsenalove navijače, ki bodo to potezo kovali v zvezde :)
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 14. april 2008, 9:30:07

Ne razumem.. Kaj je pravzaprav naredil?
Saj se samo drži za glavo.. Ali sem kaj falil? :?
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a martin7 dne 14. april 2008, 9:52:48

tisto na tleh je od ronaldo ane...mam :evil: u mu jeb....
martin7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1291
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:39:01
Kraj: Old Trafford

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a Omč dne 14. april 2008, 11:00:10

Ra100 je napisal:Ne razumem.. Kaj je pravzaprav naredil?
Saj se samo drži za glavo.. Ali sem kaj falil? :?


Ja kva...en je dres z nemu zamenu, on ga je pa preprost na tla fuknu. Tega Fiberglassa bo treba res polomt :@
Viva Wayne Rooney
Uporabniški avatar
Omč
Ve vse... o alkoholu!
 
Prispevkov: 668
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:35:47
Kraj: Duplje

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 14. april 2008, 11:11:13

Tkole je s slikcami...Lahko si jih interpretiraš čist drgač, kokr se je v resnici zgodil in v resnici se je zgodil:
That happened down to the left of me as I sit in the South Stand. Fabregas put Rooneys shirt on the ground whilst he went over to the Arsenal fans to thank them for the support they had given the team. Then walked back and picked up Rooneys shirt to then walk the length of the pitch towards the tunnel.

So he didn't throw it down and leave it at all.
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1463
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 14. april 2008, 12:59:28

Mah party[hatefabregas]breaker....
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 14. april 2008, 14:11:38

Fluid je napisal:Mah zaslužune ali ne. Zmaga tisti, ki da več golov. Zakaj bi govoril, da smo zmagal nezasluženo, če je Arsenal tako zanič, da ne more dat enga normalnega gola. Če bi zdej šel štet 100% šanse na obeh straneh, ma sem ziher da jih je imel United več. Kaj ti bo posest, kaj ti bo žoga, če z njo samo drkaš okoli kazenskega prostora?


ARSENAL:
Adebayor 2 šansi - 1 gol
Bendtner - 2 šansi
Rio - 1 šansa
Wes - 1 šansa
Cesc - 1 šansa (po podaji Wesa)
pa najbrž sem še kako zgrešil

UNITED:
Rooney - 2 šansi
Pol pa penal pa prosti strel. Penal ratal po neumnosti Gallasa in ne da smo mi mel kako hudo šanso. Porsti strel pa posledica zapravljene ene od šans Rooneya.

Potrebno je biti realen Nejc ;) Nadigral so nas, kokr letos še nben. Naši so šli na tekmo, kokr na en trening (ali po tvoje Walk in park, al nekak tak :D ).
Je pa res kar sem že prej komentiral - čez en teden bo v glav še samo rezultat in ne zgrešene priložnosti. Po enem dnevu po taki živčni in kurčevi tekmi pa vsekakor še ne bom pozabu, kaj so naši prikazal (kot hočte tle nekateri :) ).
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 14. april 2008, 14:29:20

Fluid je napisal:Sej Fabregas je že večkrat dokazal, da se ne zna obnašat, še posebaj pa ne ob porazih. Večkrat se je ''stepel'', prepriral in se sprl celo s gostujočim trenerjem. Da pizze ne omenjam. Vedenje, ki se ga profesionalci na takem nivoju enostavno ne bi mogli privoščiti. Sicer pa naj mu bo, tako je vsaj malo razvedril pobite Arsenalove navijače, ki bodo to potezo kovali v zvezde :)

Sej Gallas je isti al pa hujši. :) In on je lahko kapetan... To mi ni jasno. :lol: Proti B'hamu je Gallas znoru ne k je bil penal na koncu. Pač sami retardirani ljudje, ki ne znajo prenašat poraza. Ne vem, če je en normalen tam pri njih.
Samo mam pa vprašanje za kako pizzo se tle gre? :lol:
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 14. april 2008, 14:39:50

GoUp:
Rooney je imel sigurno tri šanse in te so bile res 100%, dvakrat je šel sam proti vratom, enkrat pa mu je podal Ronaldo (ko je zamotal Songa) direkt pred vrata, kjer se je Švab izkazal. Pravtako se je izkazal pri ostalih dveh njegovih poskusih.

Bendtnerjev strel z glavo se spomnim, predložek je bil tko al tko prepočasen, da bi bilo kej več. Kdaj je drugo šanso imel nevem, razsvetli me. Adebayor je imel res hudo šanso, ko mu je podal Hleb, ko sta šla dva na ena na Ria. Tist njegov prvi strel po izmenjavi podaj s Perzijem, pa verjetno niti do golove črte ne bi prišel. Cescova šansa, ok. Ampak iz tam bi res težko zadel, VDS je stal dobro.

Penal je bil, Gallas se je pač pomikal proti žogi in roka ni bila ob telesu. Šanse tam res nismo imeli, ampak jebiga, Gallas je izpadel največji kekec sezone. Njegovi bolni komentarji tam januarja, februarja so mu padli na lastno bučo. Kot kapetan je z njegovimi dejanji samo razbijal Arsenal še bolj. Prosti strel je bil mojstrovina, prav v stranski del mreže ga je zabil! Pa nima veze, če je bil posledica Rooneyjeve zapravljene priložnosti, v tistem času smo vršili pritisk na Arsenalova vrata in oni so podlegli in storili prekršek na občutljivem območju.

V prvem polčasu so nas res nadigral. Ampak mi smo bili res gnili. Ko je treba zmagat, včasih kar lepo zatajimo, totalno zatajimo (City, Arse 1. polčas). Jah potem se je izkazalo kot Walk in the park, vsekakor pa to ni bil njihov namen. Sej je SAF povedal, da je komaj čakal na polčas, da jim malo prevetri glave, ker so igrali v čistem krču.

To sem napisal vzorčno, z malce subjektivnega pridiha.. :p


PIZZA: Se mi zdi, da je bilo to takrat, ko smo jih porazili z 2:0 na Traffordu (Rooney in Park sta zadela). Možno da je bila druga tekma, ampak sej ubistvu ni tolk pomembno. No... Arse je spušil, Fabregas je bil frajer in je vrgel iz garderobe Pizzo v Fergija, ko je ta korakal mimo njihovih vrat. Nekaj takega
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov

cron