EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 19. april 2008, 19:10:27

Tottenham
Lyon
Blackburn

Žal samo remi, vendar smo še vedno v +3, ni toolk slabo, sam na Bridgu si res ne smemo privoščit take igre, kar bi Čels znal kaznovat bolje kot Burn...
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 19. april 2008, 19:11:18

GET IN!

Pizda kje smo bili 75. minut tekme.

To je res dobljena točka in ne dve izgubljeni!

Sedaj je vse v naših rokah, prvenstvo lahko osvojimo kljub porazu v Londonu čez teden dni, a sem skoraj prepričan, da se bomo veselili naslova prvaka že v Londonu!

United!
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 19. april 2008, 19:12:23

Pa smo se rešil, za mišjo dlako, čeprav se ne morem znebit občutka da bi lahko zmagal. O sodniku ne bi izgubljal besed (katastrofa), naši so zadnjih 15 minut zaigral tako kot znajo, mal smole smo imel, pa vseeno, smo še 3 pike spredaj tako da je vse odvisno od nas samih.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a CaRrIcK#16 dne 19. april 2008, 19:13:30

Pred tekmo drugega kot zmage nismo mogli pričakovat, zdaj, ko je konec pa smo lahko s točko zelo zadovoljni. Čeprav bi lahko dosegli več, a Brad Friedel je danes zgleda odigral tekmo življenja ali pa vsaj svojo naj tekmo pri Blackburnu. Amapak vseeno, imamo 3 točke prednosti 3 kroge pred koncem in če bi se tudi iz Londona prihodnji teden vrnili vsaj z remijem bi bi jst osebno enako vesel kot sem bil danes, ko je Tevez zadel in nam prinesel tole točko, ki bi znala odločat v sami končnici prvenstva.
Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
CaRrIcK#16
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 178
Pridružen: 11. januar 2008, 18:30:44
Kraj: Dolenje

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 19. april 2008, 19:13:41

Fluid je napisal:GET IN!

Pizda kje smo bili 75. minut tekme.

To je res dobljena točka in ne dve izgubljeni!


Sedaj je vse v naših rokah, prvenstvo lahko osvojimo kljub porazu v Londonu čez teden dni, a sem skoraj prepričan, da se bomo veselili naslova prvaka že v Londonu!

United!


Točno to!

Sicer pa sem mnenja da bi se lahko tekma prej obrnila v našo korist če bi bil Anderson zdrav. Ker zna poživiti sredino, ki nam je danes manjkala.
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a Zommbie dne 19. april 2008, 19:14:27

Mam samo jaz občutek, da je sodnik bil zelo na strani blackubrna? Ni videl prekrška nad rooneyom, ronaldom, pa še roke v kazenskem.... polek tega še nekaj čudnih odločitev v korist blackburnu, pa smo tam kjer smo, pri neodločenem izidu. drugače pa, kakor je kazalo je tudi točka danes vredu, v londnou pa pričakujem vsaj tako predstavo kot prejšni teden proti arsnealu, če ne celo boljšo, ker danes so pokazali k***c od ovce.
Uporabniški avatar
Zommbie
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 728
Pridružen: 7. februar 2008, 17:48:44

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 19. april 2008, 19:17:00

Tale Styles se mi zdi da ne mara Ronalda in je vedel, da če bi imeli penal bi Ronaldo zadel... :D
Lepa osvežitev je bil tudi Nani, ki je imel kar nekaj lepih potez. Čeprav danes je za "samo" remi zaslužna ekipa sama ter Brad Friedel, ki je branil res vse. Neverjeten je bil danes. MoM vsekakor.
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 19. april 2008, 19:22:02

Hvala Carlitos. Res si izjemen. Scholes je lepo bil tam sam še Frida je kazal na njega pa ga je Nani videl in mu izjemno podal ta ustrelil verjetno bi bil gol, ampak tu je CARLITOS! Ampak vseeno. Ne bom znova govoril o sreči pa temu vendar vseeno smo si zaslužili zmago ker smo bili boljši vendar jih je rešil Friedel in sodnik. Kot večina na forumu bom rekel... Sem siguren da če bi igral drugi polčas Anderson bi blo dostii drugače. Ampak ni in ta pika je več kot zaslužena. Pomeni da še vedno imamo prednost in to dovolj veliko da si lahko privoščimo kiks v Londonu ki ga ne bo ampak vseeno. Nani je znova odigral dobro kljub temu da skoraj mesec dni ni igral. Predvsem podaja do Rooneya ki znova ni izkoristil 1 na 1(upam da ni kaj narobe z njim :? ) Sodnik Styles je znova sodil v svojem stilu in zajebal stvar... 3 penali, več prekrškov... Tam je Kavčič muto o nekem faulu v 9 min nad Robertsom WTF? Sem gledal nič ni blo. Jebat ga. Zdaj je kar je. Višja sila ni hotela da bi zadeli več kot 1x. Blackburn je odlična ekipa in pokazali so da znajo igrat nogomet. Nažalost vsi dobro igrajo proti Unitedu ker vedo da je to motiv največji v Angliji in so zato vse ekipe tako borbene in dobre. Gremo zmagat v London in po naslov! Vse je na Unitedu! In jaz verjamem da nam bo uspelo in se bomo veselili da bomo tako pijani da bom kar še vedno skakali od sreče.

UNITED VEDNO S TEBOJ!
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 19. april 2008, 19:23:45

ahja za zdle bom sam povedu tole-FUCK YOU FRIEDEL,FUCK YOU STYLES, FUCK YOU B'BURN

isti šmorn kot zadnč proti Borotu.Pa da ne bo šlo nič not pa da nwm kaj,....jaooo pol pa še ta Styles k je slep ko krt ne vid fakin roke za penal, izven kazenskega pa pol tkoj vid mamu mu :x
Upam da z Rooneyem ni nč hujšega.
Kj bol pametnga pa pol še napišem ko se malenkost umirim. Pa HVALA CARLITOS!!!!

UNITEEEED!!!! :002: :appl:
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 19. april 2008, 19:26:52

Ah Friedelček se zmer prot Unitedu razbran. Joj kolk tekem je zaklenu. Enkra je Ruudu ene 5 100% branu ...
Sam jebeš, ne morš zmagat tekme, če šele v 75. minuti začneš igrat. Poznal se je, da se mal zbudu Scholes, takoj so ble žoge za Ronalda in je stekl.
Dobr Tevez je rešu, ampak... ne vem, kako je tko naenkrat tolk padu v formi. Od najboljše okrepitve do uničevalca igre. Pa po en stran ni sam kriv - Fergie bi preprosto mogu met menjavo zanj. Če je z Rooneyjem kej resnga ne vem, kdo bo igral v napadu. Ole?
Nani dobra poživitev - če bi mel vse ta tipček v glav poštiman, pa razumel za kva se gre pr fuzbalu, bi bil lahko med najbolšimi na svetu. Tko pa zmer poteza preveč, al pa ob napačnem času. Jeba bo, jeba, sam drugač United sploh ne zna!
:twisted: :twisted:
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 19. april 2008, 19:32:27

Mene sam skrbi igra na sredini. Zadnje tri tekme smo odigrali krepko pod nivojem - danes celo katastrofalno slabo. In glede na to, da so pred nami najpomebnejše tekme ni prihodnost nč kej svetla. Sreča res da je Carlitos nastavu tm svoj keber in zabil žogo v gol.
Ta gol pomeni bolj odprto igro Čelskija in s tem prevzem igre na sredini s strani njihovih igralcev. Tko da ne bodo naši vezisti pod kakim pritiskom in se bodo lohk razigrali.
Mi pa že gredo naši mal na kurac, kr mi zadnje tekme požerejo tolk živcev, da kr res ni. :twisted:
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 19. april 2008, 19:34:15

3.You think making things hard for yourself is a standard way of doing things


Citirano iz pravil "You are Mancunian when.." Nekak mamo v krvi tole. :mrgreen:
Glede Teveza je pa tko, da je že večkrat poudaru da je čist na robu da bo preteru, sam kaj ko ni zamenjave zanj. Zato smo pa na parih tekmah igral pol z enmu napadalcem al pa Ronaldotom v špici.
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 19. april 2008, 19:40:49

Do 75. minute smo pokazal bolj malo oz. praktično nič. Sem počasi začel razmišljat koga bomo odpočili proti Barceloni, da bomo v Londonu ohranili prednost pred Chelseajem. Skratka, zgledalo je kot da ne bomo zadeli še sto let. Potem je sledilo neko ustajenje od mrtvih, Scholes je začel podajat v napad kot se zagre in praktično z vseh strani je letelo proti golu Blackburna. Ata Friedl se je spet izkazal, jaz njega že res težko gledam, upam da gre čimprej nazaj v ameriko jest hamburgerje. Bil je pa oznanjen MOM. V zadnjih 15. minutah smo seveda spet uspeli zapraviti nekaj neverjetnih šans, predvsem Rooney (jao ena na ena), Tevez in O'shea. Tle se je res izkazal golman, tko da mamu mu jebem! Ronaldo se je zbudil in kar pošiljal podaje v kazenski prostor v serijah. Evra mi je car, ampak definitivno pa mora izboljšat zadnji dotik. Ko se vklučuje v napad je super, ampak potem je ponavadi podaja pred gol slaba. Z Rooneyjem upam da je vse kul, dobil je udarec tja pod rebra, možno tudi da v rebro. Če je slučajno kej narobe z njim, potem je to en veli kurac. Se mi zdi, da je formacija Scholes-Carrick že malo prebrana. Tud premalo se gibljeta, stojita previsoko in med napadom in sredino zato nastaja prevelika luknja in potem smo nenevarni za gol.

btw: navijaška pobuda že deluje, ste opazili? Spet izvrstni navijači, peli so celo tekmo, da ne bi un krofek nabijal po bobnu bi se jih slišalo glih vseskozi! Vsaka čast
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 19. april 2008, 19:43:38

Iskreno. Srčno upam da gremo v Barcelono igrat z dvojcem Hargreaves-Anderson. Ne glede na poškodbe.

Edit: Z Wazzo je vse ok. Bo naret za sredo... Vir: manutd.com
Zadnjič spremenil Anderson#8, dne 19. april 2008, 20:11:22, skupaj popravljeno 5 krat.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 19. april 2008, 19:47:52

V bistvu sem nekaj takega pričakoval..
Zadnje predstave (2XRoma, Mboro, Arsenal in sedaj Blackburn) v bistvu niso bile tako bleščeče, kot kažejo rezultati. Me pa veseli, da je tale streznitev prišla zdajle - en tekmo prej ali kasneje bi to lahko imelo hude posledice.
Upam torej, da proti Barci spet pokažejo šege in navade in da proti Chelskiju stisnejo remi. Potem bo pa to res ena najboljših sezon v zadnjem času :D
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a pa3k dne 19. april 2008, 20:12:23

Na koncu zaslužena točka, ki upam da je odločilna. (Kaj bi bilo če bi Tevez zadel žogo iz 5m, če ne bi Ronaldo zadel vratnice pa potem Oshea z glavo pa še Rooney in Tevez ko je golman ujel žogo tik pred črto)

Ocene:
slabše od pričakovanega: Giggs, Scholes, Nani
povprečno: Carrick, Rio, Brown, Evra, Rooney, Ronaldo, Vida

Osheo, Parka, Kuszczaka ne morem oceniti kajti Oshea in Park sta igrala le okoli 7min Kuszczak pa ni imel možnosti pri zadetku drugače pa je bil zelo malo viden.

Tevez je igral solidno imel je prvo priložnost na tekmi. Zadnjih 15min se je razigral in ZADEL :D ;) :evil: 8-)

GLORY GLORY MAN UTD, GLORY GLORY MAN UTD
Uporabniški avatar
pa3k
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 61
Pridružen: 3. november 2007, 12:58:29
Kraj: Kisovec

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 19. april 2008, 20:22:25

Tevez je takoj ko po maratonu oglasov na TV slo zgrešil zicer po podaji Rooneya. Tudi on spada med tisto kategorijo povprežnežev v tvojem postu.
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 19. april 2008, 20:36:20

Napisal si Nani da je igral slabše od pričakovanega. Kaj si pa za hudiča pričakoval? Človek ne igra 1 mesec pa je vseeno bil med boljšimi na igrišču. Tista podaja do Rooneya, kot podaja za zmago, priigral je več kotov, mel nekaj lepih driblingov se vračal nazaj... Za mene je bil dosti boljši od Giggsa. Jaz bi dal med pod pričakovanji rajši Carricka. Pa še dal celo ven Scholsa ki je se je le zbudil in podaljšal za gol ter podelil nekaj podaj na koncu vendar je še vedno igral slabo glede na to kdo je on. Škoda da ni bilo Andersona res bi se poznalo če bi on igral. Hargo bi lahko tudi boljše odigral ampak kaj moreš. Lahko smo žalosti glede na to da nismo dosegli zmage, ampak lahko smo veseli da imamo še prednost in da se lahko vse odloči na SB. Prav VSE!

UNITED!
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a andre dne 19. april 2008, 21:11:45

nani je odigral odlično ce pogledas kok igra
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
andre
One liner
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 23. januar 2008, 20:29:54

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a pa3k dne 19. april 2008, 21:23:51

Ja Nani je odigral dobro sm se zmotu. Tudi koti njegovi so bili odlični. Po enemu od teh je padel tudi gol. :oops: :P
Uporabniški avatar
pa3k
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 61
Pridružen: 3. november 2007, 12:58:29
Kraj: Kisovec

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 0 gostov