EPL 38.krog; Wigan:Manchester United; 11.5.~ 16.00

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

EPL 38.krog; Wigan:Manchester United; 11.5.~ 16.00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 7. maj 2008, 11:36:38

Slika vs.Slika



Nedelja, 11.5. ob 16.00
Prizorišče: JJB Stadium Wigan


Slika


Fluid je kriu, ker me prganja, čeprav sm hotu šele ju3 nardit temo (mal vražjeveren!)

Torej o pomembnosti tekme tak nebom govoru, use jasno.. zmaga, remi, poraz, use pride v poštev, sam če chelsea doseže enak rezultat oz. slabši.. ni kej, zmagat mormo!

Wigan je biu zadnje čase redna stranka (al kak že pravte ponavad), če se prav spomnem smo jih letos doma 4:0 nabil, in to je bla prva tekma, ko smo pokazal »formo«.. prej smo se matral, Reading neodločeno, Portsmouth isto, City poraz.. no takrat smo prvič res dobr zaigral in pokazal da nismo pozabl trest.. lepo bi blo da zadnjo tekmo odgaramo in pokažemo da si zaslužmo ta naslov in da nasledn let scouserje ulovimo no počasi..
Naš adut bi znau bit Steve Bruce, ki bi (namenoma) spočil mal ekipo po obstanku v ligi.. s SAFom sta dobra kolega, ampak useen upam da se nam nebo treba tolk matrat in da bomo sami na igrišču vse opravl! Če bodo glave na pravem mestu, pol smo blizu.. in če bo taktika attack, kot proti WHU (in ne proti Chelsea in Barca, čeprav dans je blo sladko ralagat sošolcem, that sometimes you have to play »ugly« to win it), no če bomo napadal me ni strah da ga ne damo!
Obramba razn kazga prfektgna strela (Ashton) nebi smela met prevlkih težav, še najbol mogoče z zelenico; kot vemo tam igrajo tudi rugby in je trava velikokrat milorečeno katastrofalna!

Še enkrat več se nebom s postavo ukvarju, reku bom sam nej me saf razočara, ker takrat vedno zmagamo ;) res, mislim da vsak lahk nastopi, mamo res ogromn in kvalitetn squad! P.Š. upam da se Vida pa Rooney ufurata nazaj! (tole je skopiran od prejšnjega tedna, pa se še enkrat podpišem!).
Zanima me ka je z Andijom, kak little row z Fergijom al ka, al padec v formi na treningih, utrujenost? Bomo vidl, upam sam da je kako tiho presenečenje pred Moskvo.. ok, step by step, najprej malo na SZ (right?) zmagat, pol pa počivat in naprej študirat..

in, we are united..we always do it the hard way, al kak že gre :twisted:
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 38.krog; Wigan:Manchester United; 11.5.~ 16.00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 7. maj 2008, 11:51:38

Wigan se je že rešil pred izpadom. Njihove misli bodo že na dopustu, poleg tega večina ekip ne more Čelskija.
Naši bodo itak naspidirani, zato sploh ne dvomim v našo zmago. Vsaj tri gole razlike bo.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 38.krog; Wigan:Manchester United; 11.5.~ 16.00

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 7. maj 2008, 12:38:31

Če ne drugega bo že Bruce postavil stvar na prave tirnice! :D
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 38.krog; Wigan:Manchester United; 11.5.~ 16.00

OdgovorNapisal/-a est.1878 dne 7. maj 2008, 12:45:45

Men je pa slabo, ko berem komentarje, kako se bo Brucey ulegel in nam prepustil zmago. To se ne bo zgodilo, že zaradi vseh komentarjev pred tekmo. Pritisk na Wigan bo velik in ne bodo se kar tako predali. Mislim, to kar se govori po medijih je farsa in neumnosti. Mi bomo osvojili prvenstvo zato, ker smo najboljši in ne zato, ker se bo ena ekipa predala že pred tekmo.

Pričakujem juriš na njihov gol od prve minute naprej. Attack, attack, attack!
Keano's attitude was: 'What goes around comes around'. He got his just rewards. My attitude is an eye for an eye."
Uporabniški avatar
est.1878
Chief of Execution
 
Prispevkov: 251
Pridružen: 7. maj 2008, 12:29:42

Re: EPL 38.krog; Wigan:Manchester United; 11.5.~ 16.00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 7. maj 2008, 13:02:27

Lahko ti je slabo, kaj bo pa v resnici pa nkol ne veš. Prav gotovo je to, da vsaj polovica igralcev Wigana ne bo z glavo pro stvari. Dosežt ne morejo nič več, kot so že - to je obstanek. Če zgubijo pa tud nič ne izgubijo. Druga stvar so naši igralci, ki bodo pa prav gotovo do kraja napumpani.
Ni pa nben rekel, da bomo osvojil prvenstvo zarad ene tekme, kr ni nben od nas debil in točno vemo, koliko tekem se v EPL odigra. Druga stvar je tvoje pojmovanje psihične pripravljenosti. Kot sm že rekel Wigan je dosegel kar je hotel in konc. Za njih je blo prvenstva konc prejšnji teden.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 38.krog; Wigan:Manchester United; 11.5.~ 16.00

OdgovorNapisal/-a est.1878 dne 7. maj 2008, 13:27:55

Se strinjam, a ciljal sem na pritisk medijev in igralcev Chelseaja na Wigan. Predvsem pa obtožbe na Brucov račun, da bo pustil tekmo. Nevem če bodo to prenesli, da se jih brez vzroka obotožuje in bodo dali vse od sebe + zadnjo tekmo pred domačimi navijači je vedno lepo dobit. A ne dvomim, da naši ne bodo na polno motivirani, če zdej ne bodo, ne bodo nikol :) Smo močni, tega se zavedamo in če bodo odigrali tako kot znajo, se nimajo ničesar bati.

Napovem postavo:

VDS
Brown - Vidić - Ferdinand - Evra
Park - Scholes - Carrick - Giggs
Ronaldo - Tevez

Rooney pomoje ne bo nared, verjetno bo na klopi. Sililo se ga ne bo, če bo pa kriza, ga bo pa Fergie noter.
Keano's attitude was: 'What goes around comes around'. He got his just rewards. My attitude is an eye for an eye."
Uporabniški avatar
est.1878
Chief of Execution
 
Prispevkov: 251
Pridružen: 7. maj 2008, 12:29:42

Re: EPL 38.krog; Wigan:Manchester United; 11.5.~ 16.00

OdgovorNapisal/-a yoco dne 7. maj 2008, 14:02:28

Sem ze nestrpno cakal na to temo :D Zmaga je edina na kar mislim ta tedn :D Pricakujem kvalitetno in borbeno tekmo, podobni prejsnjo soboto.

V FM08 sem nabil Wigan 4:1, tako da upam, da bo tudi v nedeljo isti rezultat :mrgreen: 8-)
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

Re: EPL 38.krog; Wigan:Manchester United; 11.5.~ 16.00

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 7. maj 2008, 14:13:08

In spet gre še ena sezona h koncu,....Zadnja tekma in edino kar bo štelo je ZMAGA! Mislim da se ne bodo na remi prav nič zanašali,poraz pa ne pride v poštev! Nič drugega kot le zmaga bo štelo v soboto če hočemo bit 100% prvaki! Vračata se baje Roon in Vida kar je zelo velik + za nas,čeprav se je tudi Brown v zadnih 2 tekmah dobro dokazu na poziciji CB ob Riotu in me ne bo čis nič presenetilo če bo taka postava kot je bila zadnje 2 tekmi. Edino Roon bi znal začet.

Torej nekak takole bi si zamislu:

VDS
Hargo-Rio-Brown-Evra
Ron-Scholes-Carrick-Park
Roon-Tevez

Možno bi blo tudi da bo SAF spočil Teveza za finale in mogoče celo tudi Ron-a.
Torej bomo vidli kak bo vse skupaj v soboto okoli 15.00 ko bodo predstavljene postave ;)

MA DA SE ZBEREJO ŠE ZADNJO TEKMO IN ZMAGAJO!
GO UNITED!!!!! :appl: :002:
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL 38.krog; Wigan:Manchester United; 11.5.~ 16.00

OdgovorNapisal/-a pa3k dne 7. maj 2008, 14:21:55

Upam da Ferguson ne bo udpočival pomembne igralce saj je finale šele 21.5 tako da se bodo lahko v 10. dnevih odpočil. ;)
Upam na nekaj takega:
VDS
Brown Rio Vida Evra
Ronaldo Andi Carrick Giggs
Rooney Tevez

Moja napoved:
1:5---- Andi, Giggs, 2x Ronaldo in Tevez ;) :D :mrgreen:
Uporabniški avatar
pa3k
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 61
Pridružen: 3. november 2007, 12:58:29
Kraj: Kisovec

Re: EPL 38.krog; Wigan:Manchester United; 11.5.~ 16.00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 7. maj 2008, 14:33:34

Celo leto smo gurali in škoda bi blo, da gre v zadnji temi vse v nič. Motivacija ni vprašljiva, odnos ni vprašljiv, sposobnosti niso vprašljive. Pritisk bo kar velik, treba bo napadat in poskušat čimprej doseči prvi gol, nato pa še drugega. Potem se bo moj srčni utrip spustil pod 200. Tud leta 99' smo moral zmagat zadnjo tekmo, zaostajali smo že, a na koncu vendarle spreobrnili rezultat. Upam da bo manj napeto letos in da zadeve potekajo po planu vragov.

Postave ne bi napovedoval, spočit pa ni treba nikogar!

United!
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 38.krog; Wigan:Manchester United; 11.5.~ 16.00

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 7. maj 2008, 14:45:04

Ja sm se tut js pr datumih mal zaj**** :D Sm mislu da bo že drug tedn finale lol :D Tko da ja,...mislim da se bodo kar spočili do finala in da bo šla v igro kar najmočnejša postava! :twisted:
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL 38.krog; Wigan:Manchester United; 11.5.~ 16.00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 7. maj 2008, 16:11:27

zanimivo, kak bi dost navijačev Uniteda raj vidl EPL, vsi navijači Chelsea-ja pa sam ono LP vidijo.. men se zdi tole bol pomembn!
1:5, no take napovedi so useen mal prehude, čeprav tud sam pričakujem dobro tekmo in zmago! :roll:
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 38.krog; Wigan:Manchester United; 11.5.~ 16.00

OdgovorNapisal/-a yoco dne 7. maj 2008, 18:27:57

Meni je tut EPL bolj pomembno kokr pa CL.
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

Re: EPL 38.krog; Wigan:Manchester United; 11.5.~ 16.00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 7. maj 2008, 19:29:24

Pridno smo garali celo sezono, ekpia je fit in v polnem zagonu, forma je dobra, strelci (Ronaldo ;)) so razpoloženi in če štartamo še s kakim hitrim golom, potem bi se dalo reči da smo naredili že skoraj vse. Upam samo da ne bo Alex presenetil spet s kakšno čudno postavo in da postavi lepo 442, Ronster je nazaj, tako da to ne bo problem, obramba je tudi ok, sredina bi bila pa lahko že zadnje čase kar uigrana četovrka Ronalo, Scholes, Carrick in Park ali Giggs. Bo pa tekma vse prej kot lahka, če slučajno prvi fašemo gol, oziroma če se Wigan postavi v formacijo 11-0-0 in se odloči braniti, ker vemo da United težko igra proti klubom ki se izrazito branijo, tako da v takem primeru čakamo na "dajving" majstra Ronalda, da odigra en prekršek v 16-ki in voila, zmaga je tu ;)

Nič, fantje če tole berete na polno, do konca in naprej, nič razmišljanja o LP, nič tuhtanja kaj pa Chelsea, nema tega, gremo v tekmo 150%, kot da igrate za življenje, 37 krogov ste garali kot črne živine, se po katastrofalnem štartu iz ozadja prebijali naprej, najprej na kolena spravili Liverpool, potem Arsenal, enkrat tudi Chelsea, prikazali najlepši nogomet in predvsem pokazali največ golov, ne mi zdaj vse zajebat, GREMO IN JIH UNIČMO :twisted: :twisted: :twisted:
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 38.krog; Wigan:Manchester United; 11.5.~ 16.00

OdgovorNapisal/-a pek dne 7. maj 2008, 19:55:31

jaz bi pa spet v postavi rad vidu andersona... Ker v ekipi ne bo Nanija, bo na njegovo mesto vstopil kar giggs, z njegovo izkušenostjo. Sicr pa na tej tekmi šteje samo zmaga in mislim da so tokrat naspidirani in se ne bi smele ponoviti predstave proti boltonu, derbyu in še kom, ko so nekoliko podcenjevali nasprotnike.

Go united!
"At the end of this game, the European Cup will be only six feet away from you and you'll not even able to touch it if we lose. And for many of you that will be the closest you will ever get. Don't you dare come back in here without giving your all".
ALEX FERGUSON
Uporabniški avatar
pek
The real Keano
 
Prispevkov: 618
Pridružen: 3. februar 2008, 8:41:01

Re: EPL 38.krog; Wigan:Manchester United; 11.5.~ 16.00

OdgovorNapisal/-a markm dne 7. maj 2008, 20:15:50

Ma kašn podcenjevane vsi se zavedajo kva je u igri in da ni več šanse za napako.Najbol smešn mi pa je v da vsi sam govorijo o tem da more United zmagat kokr,da ma chelsi zmago ze 100% zagotovleno.Drgač pa upam na eno lepo zmagco 2:0 za strelce mi je usen magar če VDS enga da sam da zmagamo.
Uporabniški avatar
markm
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 769
Pridružen: 17. januar 2008, 23:09:19

Re: EPL 38.krog; Wigan:Manchester United; 11.5.~ 16.00

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 7. maj 2008, 21:07:52

samo zmaga pride u poštev ;)

upam da kmal zabijemo 2 gola da pol lah u miru zaklucmo :D nekak tko kukr prot whuju :)
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 38.krog; Wigan:Manchester United; 11.5.~ 16.00

OdgovorNapisal/-a braul dne 7. maj 2008, 23:11:02

Zmagat,zmagat in še 1x zmagat. Mislim, da sedaj fantje razmišljajo samo o tej tekmi in vse je na naši strani. Wigan je rešil svojo kožo pred obstankom tako, da posebnega naboja ne bo imel. Čim prej kot zadanemo, bolj mirno in sproščeno bomo lahko igrali pa še mi navijači bomo bolj mirni in si s tem prihranili kakšne živčke za druge tekme :D . Torej, komaj čakam nedeljo, ko se bo proslavilo, za kar se je trdo garalo celo leto!

United! :first: :002:
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 38.krog; Wigan:Manchester United; 11.5.~ 16.00

OdgovorNapisal/-a Leby dne 8. maj 2008, 9:52:41

Js pričakujem izredno težko tekmo. Mormo upoštevat da njihovo igrišče ni v najbolšem stanju, doma igrajo proti dobrim ekipam zelo dobro, poj majo Valencio k trči skos gor in dol in on nm bo zagotovo največja nevarnost na boku ;) .Po drugi strani pa k govorite da je Wigan že z možgančki na "Karibih" ne glede na to da ostajajo u PL... čemu?? lahko bojo pa prou na zadni tekmi dal use od sebe. Če je kj resnice v tem da se zanimamo za Valencio in Palaciosa mogoče se bosta hotla še bl dokazat in nm zabit kšn komad :D Scharner je reku da bodo dal use od sebe, poi bomo pa vidl kva bo :D .Sicer pa ena zanimiva statistika... v zadnjih 6 letih k je biu prvak Real je biu prvak tut Manchester, tko da Real je že prvak mi pa še bomo :D :D :D
It`s all around you, it dominates your nightmare, it is the darkest emotion of all, his paths leads to the darkside......QLIMAX!!
Uporabniški avatar
Leby
transfer muppet
 
Prispevkov: 675
Pridružen: 17. avgust 2007, 11:14:06

Re: EPL 38.krog; Wigan:Manchester United; 11.5.~ 16.00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 8. maj 2008, 9:57:49

Tekma Rugbyja, ki naj bi bila v petek ali soboto na JJB stadionu so prestavili na ponedeljek, tako da bo zelenica vseeno nekoliko boljša.

Baje slika od včeraj
Slika
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Naslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov