EPL 29. krog; Manchester United : Liverpool; 14.3.09; 13:45

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 28. krog; Manchester United : Liverpool; 14.3.09; 13:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 15. marec 2009, 8:31:50

Za tista dva predvidevam na Johna in pa Vidiča.
John je res odigral pod kritiko. V obrambi je moral venomer imeti nekoga zadaj, da mu je ščitil hrbet - na žalost je to v večini primerov bil Rio, ki tako ni mogel pomagati Vidiču. V napadu pa ni ustvarjla viškov in prevzemal nase vsaj nekoga od dvojice, ki je pokrivala CR. IMel je prosto avtocesto, on pa se je teral v napad, kot po podeželski makedam cesti.
Drugi je najbrž itak Vidič, ki je storil dve kapitalni napaki. Ena je preobrnila potek, kajti do prve napake smo kontrolirali igro, rezultat ... Pri drugi pa smo mi ravno vršili pritisk, igrali ... druga napaka pa je pomenila izključitev in gol.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 28. krog; Manchester United : Liverpool; 14.3.09; 13:45

OdgovorNapisal/-a braul dne 15. marec 2009, 9:17:19

Kljub brisanju oz. editiranju postov je še ostalo nekaj neokusnih, a pustimo zdej to. Zdej sem prebral vse za nazaj in vedno bolj kot je šlo proti koncu bolj zrela in realna razmišljanja so bila. Čeprav je to zaradi določenih ljudi, ki so na srečo spametno posredovali, če ne bi tako bila še dosti večja katastrofa, ki bi dosegla podn tega foruma. Js se ponavljati več ne mislim in vam je bilo glede osebnega žaljenja že dosti napovedano.

No tudi sam sem normalno bil zelo razočaran po tekmi. Enostavno je bil ta teden ritem prehud in nekako se mi je zdelo, da so igralci v nekakšem krču. Nismo razvili tiste prave naše igre. Obramba je imela na tej tekmi res slab dan. Vidi nimam kaj zamerit, saj ni robot, temveč samo človek! Upam samo, da se mu v glavi ni kaj preveč spremenilo oziroma kar celotni ekipi. Najboljši pokazatelj tega bo že naslednja tekma, ki jo treba nujno dobiti in spet postaviti glave in stvari na staro mesto. Še vedno imamo prednost in s tem porazom nismo zapravili še ničesar v prvenstvu. Tako da, glave gor tako igralci kot navijači in gremo dalje v nove zmage!
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 28. krog; Manchester United : Liverpool; 14.3.09; 13:45

OdgovorNapisal/-a gregx dne 15. marec 2009, 9:46:10

Zdele sm si pogledal highlitse in lahko samo rečem, da smo se sami premagal. V cele posnetku je imel Liverpool 5 priložnosti in dosegel 4 gole, mi smo mel pa cca 8 in dosegli samo enega.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EPL 28. krog; Manchester United : Liverpool; 14.3.09; 13:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 15. marec 2009, 10:31:44

Torej jaz sem se tudi pomiril, in zato nisem ničesar pisal včeraj, ker nebi nič pametnega spravo, pa tudi zdaj ko bom to napisal bom verjetno doživel kritike... Prvič se bom strinjal z vsemi posti Goupa, je napisal vse čisto pošteno in točno tako kot je bilo. Tako da res, :appl:

Kot sem že napisal med polčasom, me je izjemno motilo to vaše zaničevanje vezne vrste. Res ne morem verjet, kako ste lahko Carricka in Andersona obtožili da sta igrala zelo slabo. Prvi razlog, ki je bil je seveda to da je mel Pool na vezi 3 veziste od tega dva skrajno DM. Tako da je že bil to problem za fenomenalne prenose na boke in izigravanje v prostor. Drugi je bilo dupliranje Ronalda, ki no mogel ničesar proti Flaviu in Kuytu al kdo je pač bil. Potem pa na LM Park, ki ni tehnično dober nogometaš, ampak le izjemen borec in tekač ala Kuyt. Tako da Carrick in Anderson nista mogla priti do izraza. Ampak vseeno, naj mi kdo pove če je kdo od njiju kriv za kak gol? Noben, Anderson je na začetku drugega polčasa igral odlično je mel enih par čudovitih posredovanj in podaj, pravtako Carrick nekajkrat. Vendar za noben gol in za potek nista kriva ona, temveč naša slaba obramba. Vida je odigral najslabšo tekmo v dresu Uniteda, vsaj meni se tako zdi, kajti toliko napak kot pa je včeraj naredil pa je res bilo za bruhat, podarjen gol Torresu, nekaj nespretnih posredovanj, rdeči karton, ter res nestabilna igra. Vendar, on nam je letos že toliko dal, lani, predlani, tako da res, noben človek ni popoln, in še vedno je za mene trenutno najboljši branilec na svetu, vendar je imel včeraj res nemogoč dan. Potem pa je tudi John O Shea, ki je pravtako odigral pod nivojem, ampak za njega se ve, da je le back-up igralec, in da ne more on odigrat 3 tekme zapored v takšnem ritmu, na tako pomembnih tekmah, in odigrat tekmo brez napake. Včeraj je bil popolnoma izgubljen, Ronaldu ni pomagal ama baš nič, in v obrambnih posredovanjih je bil zelo slab, še hvala bogu da je bil na njegovi strani Riera. Potem pridem do Evraja, ki tudi razočaral, vendar kot je nekdo napisal, po tisti poškodbi on ni več Evra, ki je vedno najhitrejši, ki vedno naredi super tackle, ali pa naredimo akcijo za gol. Včeraj je bil kriv za tisti gol pred polčasom, ki nas je fajn potolkel, ampak ta penal ki ga je naredil je bil tako nepotreben kot na drugi strani Reine. Hitrejši od Gerrarda, Steven je bil na desni, popolnoma brez možnosti za strel ali pa podajo k pokritemu Torresu. Tako da res, bad game for Evra. Rio še nekako, vendar pa je tudi on bil zelo bled in nestabilen z posredovanji, Torres ga je parkrat dobesedno ponižal.

No to sem moral napisat, kajti prav to si je včeraj naša obramba zaslužila. Morajo vedet, da so letos oni naše najmočnejše orožje, da so oni naredile te nize serij, da je United letos preko njih tako dober kot je. Ne zaradi prihoda Berbatova, golov Ronalda in Rooneya, ampak zaradi njih. Zaradi 1300+ minut brez gola v PL, zaradi le 3 prejetih golov v CL... Včeraj je bila obramba skoraj popolna kot mora bit, razen na RB, vendar tam tako ali tako stalno rotiramo. Ni bila kriva včeraj veza, ki je za mene odigral čisto dobro in korektno, ne slab Rooney ali pa onemogočen Ronaldo.

Pozitivno oceno, bi dal včeraj mogoče Tevezu, ki se je boril, pričaral tisto podajo za gol, se vračal in trudil. Tudi Park je bil dober, vendar vseeno, ni blo to to.

Vsekakor nisem navajen da United izgubi, v PL smo namreč izgubili po 8.11.2008, tako da me je res včeraj bolela glava, srce in ponos. Ampak ta poraz ni spremenil ničesar. Še vedno ima United 4+ prednosti z tekmo manj in ker vem da je zmaga proti Pompeyu 95% je to +7 kar pa je povsem dovolj za zaključek prvenstva. Liverpool in Chelsea morata vse tekme odigrati brez napake, mi si še lahko privošči kikse, nakar oni ne. Žal smo izgubili, ampak tak dan mora priti, takšno sporočilo boga/sreče mora dati nogometašom lekcijo, da še niso nič dosegli in morajo pokazati zakaj se jih smatra za najboljši klub na svetu.

Zdaj pa zaslužen počitek, pa na gostovanje k Fulhamu, proti kateremu letos igramo odlično (7:0)...

BELIEVE
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 28. krog; Manchester United : Liverpool; 14.3.09; 13:45

OdgovorNapisal/-a sLOVEnia FOR UNITED dne 15. marec 2009, 12:22:11

Fluid je napisal:
sLOVEnia FOR UNITED je napisal:moramo zdej naredit spet eno koristno serijo kakšnih 10 zmag in je to to.



Hehe, to bi pomenilo, da do konca prvenstva zmagamo vse tekme :)

I'm in! :mrgreen:


u jebemti pa res,do konca sploh več ni ful tekem :lol:
se pravi,da naredimo serijo tam ene osmih zmag in smo na konju in tega smo mislim da sposobni, kar smo letos že dokazali.Še enkrat pravim da so verjetno najbolj pomembne tekme proti klubom iz sredine,ker vemo da liverpool zelo rad zgublja točke ravno v teh tekmah......mislim da smo v odličnem položaju za zdej.
A mogoče kdo ve kje se bi dalo dobit seznam vseh tekem do zadnjega kola?seveda me najbolj zanimajo tekme uniteda,jetrc in čelskija...hvala lp
Uporabniški avatar
sLOVEnia FOR UNITED
General manager of OT
 
Prispevkov: 364
Pridružen: 9. februar 2009, 12:53:24
Kraj: Črnomelj

Re: EPL 28. krog; Manchester United : Liverpool; 14.3.09; 13:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 15. marec 2009, 12:50:09

Arsenal v Stoke City 16:00 Emirates Stadium
Aston Villa v Newcastle United 16:00 Villa Park
Blackburn Rovers v West Bromwich Albion 16:00 Ewood Park
Fulham v Everton 16:00 Craven Cottage
Hull City v Manchester United 16:00 Kingston Comms Stadium
Liverpool v Tottenham Hotspur 16:00 Anfield
Manchester City v Bolton Wanderers 16:00 City of Mcr. Stadium
Sunderland v Chelsea 16:00 Stadium of Light
West Ham United v Middlesbrough 16:00 Boleyn Ground
Wigan Athletic v Portsmouth 16:00 JJB Stadium
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 28. krog; Manchester United : Liverpool; 14.3.09; 13:45

OdgovorNapisal/-a zimi dne 15. marec 2009, 13:37:52

kratek komentar:
zdi se mi da je SAF namenoma zgubo :) res, že od prve minute se je vidl da ne "igramo".. pa prejšn tedn sm napisu da bom super zadovoln z 2-ma ključnima zmagama, kjer nas porazn/remi lahk odnese (FA, LP) in niti ne tok nezadovoln s porazom proti Liverpoolu.. zdej so nas končn prizemljil (kar se že od novembra ni zgodl :o ) in majo igralci lepo šanso da se spet zberejo in pride bounce back!
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 28. krog; Manchester United : Liverpool; 14.3.09; 13:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 15. marec 2009, 13:56:00

Malo OT:
braul a včeraj so se ti kaj očke orosile, ko si na koncu tekme lahko slišal svoj komad iz tisočerih grl :twisted: in to na OT!!!
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 28. krog; Manchester United : Liverpool; 14.3.09; 13:45

OdgovorNapisal/-a braul dne 15. marec 2009, 16:21:01

GoUp je napisal:Malo OT:
braul a včeraj so se ti kaj očke orosile, ko si na koncu tekme lahko slišal svoj komad iz tisočerih grl :twisted: in to na OT!!!

Žal ne, ker sem mel rosne že od prej in bilo je vedno huje vse do takrat ko so zabili še zadnji (beri četrti) žebelj v našo krsto. :o Sicer pa normalno, da se je slišalo, če je bil pa OT že skoraj čisto prazen, kar pa vidi skoraj nikoli in to me žalosti!!! Drugače pa ta komad seka na Celtic parku, ko sodeluje cel stadion z dvignjenimi šali!!! :D

Sicer pa bolje, da greš pogledat kakšno ljubezensko limonado, če ti je dolgčas ;)
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 28. krog; Manchester United : Liverpool; 14.3.09; 13:45

OdgovorNapisal/-a trelcek dne 15. marec 2009, 20:27:55

Ampak bolj kot slaba igra Uniteda me razjezijo komentarji (ne tu drugje) da je liverpool razbil united... zdej misljo da so boga za jajca prjel :D

In v takihle primerih se vidi kdo je navijac in kdo gloryhunter!

UNITED!
Slika
United´s soul is never sold
so proudly wear thet green and gold
we´ll never wear our famous RED
till gralzer´s gone or even dead
so raise thet ancient standard high
by green and gold we´ll live and die
that day will come again for sure
WHEN WE CAN WEAR OUR RED ONCE MORE!
Uporabniški avatar
trelcek
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1314
Pridružen: 28. maj 2008, 21:09:41
Kraj: Radovljica

Re: EPL 28. krog; Manchester United : Liverpool; 14.3.09; 13:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy11 dne 15. marec 2009, 22:25:48

Prvi poraz po Arsenalu lansko leto...enkrat tudi to pride...sam blo je uprašanje časa... v tem primeru v najhujši možni obliki prot ciganom nažalost! In kaj zdej narest se sprašujete...nasledna tekma bo ključna da vidmo , da so fantje imeli pač slab dan in da znajo prekint niz porazov predenj se začne...liga je še vedno naša in tudi bo ker imamo verjetno najbolj mentalno trdno ekipo v PL z najboljšim trenerjem (motivatorjen). ne bomo mi sedaj razmišljali o rusih in ciganih ki so na -4...oni naj razmišljajo o nas KEEP UR HEADS UP LADS...WE BELIVE IN YOU!!!

Malce spremenjen.
lp, mod
UNITED WE STAND!!!!!
Uporabniški avatar
Giggsy11
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 704
Pridružen: 14. januar 2009, 0:28:38

Re: EPL 28. krog; Manchester United : Liverpool; 14.3.09; 13:45

OdgovorNapisal/-a lord of maddnes dne 16. marec 2009, 14:21:08

Vidić bo odsedel 2 tekmi so sporočili iz FA.
Torej proti Fulhamu in Aston VIlli.
Someone asked me the other day, what time do City kick off?
About every ten minutes I replied.
Uporabniški avatar
lord of maddnes
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 516
Pridružen: 13. marec 2009, 15:40:31
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 28. krog; Manchester United : Liverpool; 14.3.09; 13:45

OdgovorNapisal/-a strucka4 dne 16. marec 2009, 14:35:08

Pizdu mater.
Pa sej Aston Villa ni tk dobra sam useen ko majo Carewa pa Gabija (nwm kk se priimek napiše) visoka tk da bodo dost skokov pobrali ko Evams ni tk dobr skakauc kot Vida. :evil:
Uporabniški avatar
strucka4
Chief of Execution
 
Prispevkov: 217
Pridružen: 7. januar 2009, 13:39:35
Kraj: Nazarje

Re: EPL 28. krog; Manchester United : Liverpool; 14.3.09; 13:45

OdgovorNapisal/-a lord of maddnes dne 16. marec 2009, 14:38:42

Vsaj doma igramo proti Aston Villi.
Someone asked me the other day, what time do City kick off?
About every ten minutes I replied.
Uporabniški avatar
lord of maddnes
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 516
Pridružen: 13. marec 2009, 15:40:31
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 28. krog; Manchester United : Liverpool; 14.3.09; 13:45

OdgovorNapisal/-a sLOVEnia FOR UNITED dne 17. marec 2009, 9:35:15

dobro to ni neke frke.Mislim da če je evans obdržau formo,da bi jih mogu pojest....če je lahk odigrau proti interju na pol poškodovan,pa z njim ni bilo nekih problemov,mislim da je več kot sposoben zdržat tudi to.vendar bolj vprašljiva je nasploh forma obrambe v kompletu,ker se mi zdi da so zadnji 2,3 tekme rahlo padli...upam da me v naslednjih tekmah demantirajo :)
Uporabniški avatar
sLOVEnia FOR UNITED
General manager of OT
 
Prispevkov: 364
Pridružen: 9. februar 2009, 12:53:24
Kraj: Črnomelj

Re: EPL 28. krog; Manchester United : Liverpool; 14.3.09; 13:45

OdgovorNapisal/-a lord of maddnes dne 17. marec 2009, 15:01:01

Meni se tudi zdi, da odkar so prejeli tisti zadetek proti Newcastlu po dolgem časum, niso več tako trdni v obrambi. Mogoče jih gnala naprej misel, da bodo postavili svetonvi rekord v času brez prejetega zadetka :D
Someone asked me the other day, what time do City kick off?
About every ten minutes I replied.
Uporabniški avatar
lord of maddnes
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 516
Pridružen: 13. marec 2009, 15:40:31
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 28. krog; Manchester United : Liverpool; 14.3.09; 13:45

OdgovorNapisal/-a Best dne 17. marec 2009, 19:10:08

Dobro sej ste vse že povedal. Pač tokrat nam ni uspelo, pregorel smo, mogoče pa je tole vse skupi dobro, da nas malo pribije na tla. Obramba ki nam je ponavadi prinašala zmage, nam jo je tokrat nesla.
Vem kako je če boli. In proti Liverpoolu poraz res vedno boli, pa naj bo takšen ali drugačen. Ampak eni tu gor, bi se mogli začet malo zavedat, da si je včasih treba vzet čas tud za ohladit vročo glavo. Sej se ni treba po meni zgledovat, ker me ni blo gor dva dni, al pa zato ker sm mel soboto uničeno zarad tega poraza. Ampak res, za boljšo voljo vseh, si vzemte vsaj eno urco cajta in pol napište komentar. Je pa res da če naslednji dan še vedno brez vroče glave napišeš da je eden izmed Unitedovih igralcev bedak, pol je boljše da ne napišeš nč tu gor.

United we stand!!!!
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: EPL 28. krog; Manchester United : Liverpool; 14.3.09; 13:45

OdgovorNapisal/-a Matija dne 17. marec 2009, 20:12:44

Hvala za kompliment

No da še jaz nekaj napišem o tej tekmi.

Najprej GoUp. Moram reči, da te občudujem kako si lahko tako "zaslepjen" :D z Unitedom. Ti si zadovoljen z vsako Unitedovo tekmo. Če United zmaga si itak zadovoljen, če pa izgubi, kot je recimo v soboto in to visokih 1-4, ti še vedno najdeš nekaj in trdiš da je bil United boljši. Prosim ne me napadat, ker to mislim v pozitivnem smislu, nikakor ne v negativnem. Bi bila fajn če bi nas več tako gledalo. Samo neko objektivnost je pa le treba imet. Nevem ali je temu vzrok, da navijaš za ta klub že 10, 15 let ali pa le tako spremljaš igro Uniteda. Na koncu koncev si ekipa, ki tako visoko zmaga zasluži zmago v večini primerov, pa ni važno kako je do le te prišla. Bi bilo zanimivo slišat tvoj odgovor na to, če imaš čas. Pa nisem mislil nič slabega s tem!! Ali pa se morda le nočeš sprijazniti s tem, da je bil United premagan?

Sam sem zamudil nekaj prvih minut in moram reči, da sem Carricka prvič videl šele na koncu polčasa (40 minuta). Prej sploh nisem vedel kdo igra poleg Andersona na sredini. Zame je bil zelo slab, prav tako kot tudi Anderson. Ok, njega se je več videlo, ampak bolj zaradi napak kot pa zaradi dobre predstave. Vidic pa res nevem kje je bil to tekmo. Tako slabega ga še nisem videl oz. ne spomnim se celo kdaj sem videl, da bi neka obramba (tu mislim na vse branilce) naredila toliko nepotrebnih napak. Pri prvem golu nevem kaj je mislil Vidic. Res je tudi da Torresova roka ne bi smela biti tam kjer je bila, tako da bi lahko ob malce drugačnem padcu Vidica in potem pizdenja nad sodnikom le ta pokazal prekršek v napadu. Tako pa je Vidic vstal in tekel za Špancem in sodnik jasno ni imel razloga za piskanje prekrška. Proti Realu je bila zelo podobna poteza Torresa, takrat so bili vsi pametni o prekršku, tu pa ni nihče tega omenil. Druga napaka in penal, ki ga je zakuhal Evra je bil povsem nepotreben. Gerrard ne bi mogel ničesar narediti v takem položaju kot je bil, tako da spet huda in nepotrebna napaka obrambe. Pri 3-1 se pa ne strinjam za rdeč karton, sodnik bi moral videti, če ne glavni bi mu moral pa vsaj stranski to signalizirati (tu mislim da glavni niti ni bil toli kriv, bolj stranski), da je bil Rio zadnji mož obrambe, in ne za kakšen centimeter, ampak za kakšna 2 metra, tako da bi lahko/moral pokazati le rumen karton. Komentator pa itak ves neumen vpije rdeč karton. Potem dober strel in gol, na koncu pa še zadnji žebelj v krsto in katastrofa je bila tu.

Sicer tudi jaz nisem mnenja, da smo igrali tako slabo, tako kot piše na vsaki spletni strani, vendar nismo si zaslužili zmage, saj je bilo preveč napak.

No ker ste nekateri toliko hvalili Teveza in pizdili nad Berbatovim. Sedaj je Tevez dobil priložnost in je ni izkoristil. Berem, da je on zrihtal penal, kurac, penal je bil samo zaradi Parkove nepopustljivosti in darila Reine. Tukaj si moral Tevez podati manj močno žogo proti Korejcu da bi bila podaja dobra. Umirite se tudi s tem, da sta Park in Tevez vsako tekmo vsaj med top 3, pa čeprav igrata zanič. Ampak onadva se borita. Poglejte pretečene kilometre Berbatova in Teveza ter primerjajte. In presenečeni boste, da Bolgar preteče več. Kako zanimivo, mar ne? Zagotovo pri tem štetju goljufajo v korist bolgarske k...e. Tevez je na tej tekmi zajebal kar nekaj priložnosti, da bi zadel, tako da če bi igral Berbatov zagotovo slabše ne bi mogli biti, kvečjemu boljše. Plus tega, Rooney je bil slab, Ronaldo slab, in poraja se vprašanje če ni to vse zaradi Teveza. Ko npr. igra Berbatov tako Rooney kot tudi Ronaldo prideta veliko bolj do izraza... Aja pa še nekaj, ko je v sredo O'Shea zgrešil tisto priložnost je bil k...c, k...a, .... v bistvu ni bilo žaljivke, ki ni bila izrečena na njegov račun. Alo umirite se mal, on je konec koncev branilec, ko pa je Tevez zgrešil je bilo pa vse lepo in prav. In Tevez je plačan za to da zabija, in ne zasluži malo.

Mislim, da je ta tekma poleg nekaterih minusov:
- 3 točke
- poraz proti Liverpoolu in to doma ter posledično zelo boleč
- 2 tekmi kazni Vidicu (a niso J. Terry za isti karton tega celo brisali??)
- morala ?? (morda pa tudi ne)

ter nekaj plusov (ki pa znajo biti zelo pomembni v nadaljevanju sezone!!):
- igralci vidijo da niso nepramagljivi, ter da je potrebo igrati vsako tekmo na polno
- nekaj takega se je zgodilo proti Derbyu, vsi vemo kako se je igralo od tiste tekmo naprej. oz. kakšni so bili rezultati
- bolje poraz tu in sedaj, kot pa na koncu in morda v FA cupu in CL
- Vidic je videl da se ne sme zajebavat (nikokar ga ne krivim za poraz, da se zastopimo. Samo videl je, da kljub temu, da je trenutno daleč najboljši branilec na svetu, mora še vedno vsako tekmo igrati z glavo)

Zelo me pa skrbi in moram priznati, da iz tekme v tekmo bolj kaj se dogaja z lanskimi okrepitvami. Anderson je katastrofalen, ne mislim samo zaradi te tekme, ker vem, da se je šele vrnil na zelenice, temveč nasploh, že celo sezono. Lani je brez težav nadomeščal Scholesa. Hargreaves je itak Saha No. 2, Nani pa se po zelo slabem uvodu v sezono dviguje ter mislim da igra iz tekme v tekmo bolje.

Čeprav sem sam zadnje čase proti igranju/nakupu Teveza, mislim da je spet čas da udarimo kakšno debato glede njegovega (ne)nakupa. Ampak za to je že druga tema. Ali je vreden 32 miljonov funtov?? Vsaj zame zagotovo ne.

In končno mir na forumu... upam da ne le za 2 tedna...

LP
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov

cron