FA 1/2 finale, Everton:Manchester United, 19.4.09 ob 17:00

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: FA 1/2 finale, Everton:Manchester United, 19.4.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 19. april 2009, 18:56:42

Anderson#8 je napisal:Ostane še PL in CL...

S takim pristopom bomo samo odšteval lovorike, ki jih nismo izkoristili.
Dans je dobil priložnost ducat mladcev in namesto da bi se razletel po igrišču in dokazal, da si zaslužjo igrat za United je blo vse bolj tko tko.
Obramba je delovala OK, vendar samo zarad standardnega dvojca Rio-Vida. Beka sta bla v fazi napadanja nevidna, golman pa s takimi začetnimi napakami, kot da bi prvič stal med vratnicama.
Sredina je bla vredna pol kurca. Ene pametne žoge niso prenesl v napad. Edina svetla točka je bi Andrson, vendar samo v fazi branjenja. V napad je skoraj bolje da ne gre. Gibson kr neki - je zgledal kot da mamo igralca manj. Park čist izven forme, Welbecka je pa žalostno tiščat na krilo, ker ne more tm s svojimi preklami nardit nč :D
Macheda tudi neviden, Tevez pa še bolj.

Zamerim SAFu par stvari. Že v prvem polčasu se je vidl da nismo mel nč od igre, zato bi moral potegnt takoj vn Gibsona in ponudit priložnost Paulu. Ne vem zakaj je tako dolgo čakal na menjavom, pa še potem je blo vse skup šalabajzerko, ker je potegnu vn Parka. Prav tako po izteku prvega polčasa bi moral iti ven en od dvojice Macheda-Welbeck, Teveza prtisnt na krilo in not dat Berbatova. Če ne bi šlo, pa še ta drucga frkavca vn in Nanija na krilo. Potem pa še tak bebast izbor za streljanje penalov!? Kaj je tiščal Ria in Vido na strele??? Upam pa da Berbatovu pove koliko je ura. Pr nas ležerno pač ne gre.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: FA 1/2 finale, Everton:Manchester United, 19.4.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 19. april 2009, 18:57:38

Ja vidm itak da nč nism zamudu, sm biu namreč na svojmu fuzbalu.

Ena konkretna ocena penalov je sledeča.
Berbatov - tvegano je udaru, če bi zadel bi bil car, tko je pa klošar
Ferdinand - zadeu penal proti čelsiju v CS prejšno leto, tokrat pač smola
Vidić - Ronaldo style, med zaletom se lepo ustavš in ga pokneš :D
Anderson - Tko se strela penale!

Js bi dou strelat enga od dvojčkov in to 2x. Un k bolš strela, sej ne bi opazil, da sta se zamenjala. Tko bi očitno zaključl celotno komedijo te tekme. Na tekmi FA pokala daš igrat igralce k jim mlekc teče in zgubiš in prišparaš eno (1) ! tekmo. Morala je (spet) padla, vsak pri sebi zihr kurca unga k je zgrešu (še posebej najbrž Berbo) kar je supr za samozavest igralcev in navsezadnje pokal je padel na prag Stamforda. Chelsea mora samo stopt vn in ga vzet k sebi. Ker iskreno dvomim, da bo Everton kos Chelseaju. Razn če bo Hiddink vzel isto drogo k SAF dans pa bo na igrišče poslal U-16.
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: FA 1/2 finale, Everton:Manchester United, 19.4.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 19. april 2009, 18:58:50

Remmy je napisal:V predzadnji rundi kapitulirat - ne vem, če loh kej bl neumnga nardiš.

Saffy je glavni krivec, ne vem kaj je mislu. Prihrant eno tekmo?

Bullshit!


Pa ok, tudi lani smo z eno improvizirano postavo odigral proti Arsenalu v pokalu, pa potem letos proti Tottenhamu - in zmagali. Tokrat je bilo spet nekaj več poizkušanja, ampak saj v končni fazi smo jim čisto lepo parirali, še najlepši šansi jim je dal Foster.. Malo nesreče na koncu, škoda za penalčke.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: FA 1/2 finale, Everton:Manchester United, 19.4.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a lord of maddnes dne 19. april 2009, 19:06:51

SAF je najbrž mislil, da če so mladci dobro igrali v Carlingu bodo tudi tukaj (v polfinalu FA proti Evertonu?!).
Najbl čudno je blo pa to, da je šou Rio strelat. Mislm WTF!?
Someone asked me the other day, what time do City kick off?
About every ten minutes I replied.
Uporabniški avatar
lord of maddnes
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 516
Pridružen: 13. marec 2009, 15:40:31
Kraj: Ljubljana

Re: FA 1/2 finale, Everton:Manchester United, 19.4.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 19. april 2009, 19:11:24

lord of maddnes je napisal:SAF je najbrž mislil, da če so mladci dobro igrali v Carlingu bodo tudi tukaj (v polfinalu FA proti Evertonu?!).
Najbl čudno je blo pa to, da je šou Rio strelat. Mislm WTF!?


Saj pa niso slabo igrali, samo pač ni blo realizacije, igrali so nekateri zelo dobro, vendar pa so eni povsem izginili, in ni blo pravih šans... Pri penalih pa kaj, SAF zajebal z izborom, pa Berbatova bi trebalo enkrat fajn na gobec al pa kam jebemtiš.. Saj si car, si fantastičen, vendar je v zadnjem mesecu dni padel na nivo Teveza, ki se prav tako oklepa Marije pa njenih mladičev... Sramota je to za njega, za igralca od 38M€.

Žalostno, res me je razočaral z to potezo. :roll:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: FA 1/2 finale, Everton:Manchester United, 19.4.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a raven dne 19. april 2009, 19:18:18

Pač se je izpadlo. Jokov ne bom. Edino prav, da se je dalo mladince igra (22.6 let povprečna starost smo rekl). Kar mi gre na kurac, da se je proti koncu dalo starejše in "boljše" igrat. Men se to zdi popolnoma zgrešeno. Če že daš mladim v noge usodo pokala, nej ga še oni dokončajo. Zato je pa tud United na koncu tako pritisnil. Če bi dali gol in posledično zmagali, bi blo itak vse kul, tko pa ni. Podalški so bli itak zeh, razn cvetk Fosterja, tako da upam, da jih čimprej skenslajo. Pa polfinale na Wembleyu tud. Površina tok ogabna in sfukana, da je Angleže lohka prov lepo sram. Na koncu še penali. Mladi so igrali, zakaj kurac morta Rio in Vida strelat pol? Noben ni nek baš odličen strelec (razn glava), nej strela Tevez al pa Welbeck. Berba pa tud pojma ni mel, kaj nej nardi.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: FA 1/2 finale, Everton:Manchester United, 19.4.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a braul dne 19. april 2009, 19:19:45

Čudno je bilo marsikaj, že od začetne postave do prepoznih menjav in potem smo že pri penalih in pri ležernen strelu Berbatova, potem pa takoj za njim še oba centralca dat strelat je pa tut kr smeh. Očitno se špara strikerje pa veziste za na konc, a kaj ko do tja sploh nismo prispeli. Imel sem slab občutek že v podaljšku in si sploh nisem želel penalov danes. No res pa spet je, da vseh penalov pač ne moremo dobiti v svojo korist. S tem, da nam ostaja še CL&PL je sicer res, a kar na tak lahek način izpuščat možnost finala je patetično. Danes sem res razočaran nad vodilnimi(SAF and company), ker so šli v tekmo kot je Berbatov streljal penal! :?
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: FA 1/2 finale, Everton:Manchester United, 19.4.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a gregx dne 19. april 2009, 19:21:43

raven je napisal:Pač se je izpadlo. Jokov ne bom. Edino prav, da se je dalo mladince igra (22.6 let povprečna starost smo rekl). Kar mi gre na kurac, da se je proti koncu dalo starejše in "boljše" igrat. Men se to zdi popolnoma zgrešeno. Če že daš mladim v noge usodo pokala, nej ga še oni dokončajo. Zato je pa tud United na koncu tako pritisnil. Če bi dali gol in posledično zmagali, bi blo itak vse kul, tko pa ni. Podalški so bli itak zeh, razn cvetk Fosterja, tako da upam, da jih čimprej skenslajo. Pa polfinale na Wembleyu tud. Površina tok ogabna in sfukana, da je Angleže lohka prov lepo sram. Na koncu še penali. Mladi so igrali, zakaj kurac morta Rio in Vida strelat pol? Noben ni nek baš odličen strelec (razn glava), nej strela Tevez al pa Welbeck. Berba pa tud pojma ni mel, kaj nej nardi.


Se popolnoma strinjam. Ne vem tale Foster ni kej dobra menjava za VDS-ja. Bo treba mal mošnjiček odprt pa kšnga dobrga golmana prpelat. Mislim po koncu druge sezone, če bo VDS zaključil kariero. Še vedno pa upam, da je bil danes le slab dan Benjamina
Zadnjič spremenil gregx, dne 19. april 2009, 19:26:20, skupaj popravljeno 1 krat.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: FA 1/2 finale, Everton:Manchester United, 19.4.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 19. april 2009, 19:23:57

Jebemo Berbo in njegovo lenobo, kako si lahko napadač takega kova privošči tak strel z bele točke mi ne bo jasno, pizda no, obramba se jebe 120 minut, on pa igra tistih 20 in potem tak odnos. Mulcem se je na koncu prav vidlo, kako jim je dol padlo, to nikakor ni dobro za nadaljevanje...
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: FA 1/2 finale, Everton:Manchester United, 19.4.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 19. april 2009, 19:37:16

Škoda mi je to, da si mladci tudi ob koncu niso pisali usode sami. Oni bi morali streljati penale, sej bi isto lahko izgubili... Berbatov je s svojim strelom in kasnejšo reakcijo na zgrešen strel pokuril vse, kar so mladci ustvarili med tekmo. Zgrešiti tako brezvezno, mislim da ni človeka, ki mu ne bi šlo to na kurac. Potem pa še brcat žogo na tribuno, res lepo vlivanje samozavesti za nadaljne izvajalce. Ok, saj je zgrešil tudi Rio, ampak on je branilec in od njega ne moreš ravno pričakovat, da bo zadel.

Se pa ne strinjam s tabo GoUp, ki si napisal da so mladci razočarali. Saj so skoraj onemogočili Everton, ki je zadnje čase v hudi formi. Praktično si niso priigrali šans. V napadu so kar lepo kombinirali, si ustvarili kar nekaj šans, ki pa jih žal niso izkoristili. Jaz jim ne zamerim nič, pokazali so, da imajo potencial in prihodnost v rdečem dresu. Ne moreš pa pričakovat, da bodi ti mladi igralci praktično razbili Everton...
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: FA 1/2 finale, Everton:Manchester United, 19.4.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 19. april 2009, 19:47:16

Ne razbil ampak vsaj priigrali si kakšno omembe vredno priložnost. Ne vem kje si ti videl kakšne hude priložnosti na naši strani!?

Everton pa je sam sebe onemogočil in ne mi, ker tudi oni so kr neki žogo nabijal. Njihova sredina ni bila nič boljša kot naša pri kreiranju igre! Zahvala gre res v veliki meri Andersonu, ki se izkazuje kot odličen DMC (in seveda neprebojnemu zidu Rio-Vida). Vendar me ne boš prepričal, da so prav naši onemogočili Everton, ker tako slabe predstave z njihove strani in zanič podaj letos še nisem videl. Sami so bili mnogo bolj štorasti, kot pa da so jih naši onemogočili. Zato me še bolj boli, ker po moje bi lahko z malo boljšo igro šli brez problema naprej.

Kaj sta Macheda in Welbeck odigrala? Par dvojnih podaj, ko pa bi mogla nardit zadnji pas ali strel se ja pa zalomilo. Poleg tega nisem videl nekega huda žara prav pri nobenemu, kot le pri Andersonu. Gibson anemičen, dvojčka pazljiva, Foster zanič, Welbeck rahlo štorast, Macheda pa neviden. To sem videl danes jaz, kaj si pa ti veš pa ti.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: FA 1/2 finale, Everton:Manchester United, 19.4.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a benko57 dne 19. april 2009, 19:58:21

No, še jaz.....

Po eni strani je tako kot lani, ko nas je mislim da portsmouth izločil....ampak danes pa res slaaaaaaaaba igra!!
Foster v vratih nesiguren. Jaz upam da Tevez poleti gre, kajti v celi tekmi ni nič pokazal. Macheda in Wellbeck sta vsaj nekaj lepih kombinacij odigrala...Tevez pa ko je dobil žogo na 40 metrih drži tisto žogo pa ne ve kaj bi.... :roll:

Obramba zelo dobro, sredina ni delovala in zato tudi žog ni bilo pravih....Park izgubljen že nekaj tekem zapored....

Je pa bilo smešno gledati Fergija na klopi, ko so bile akcije - čisto se vživi.....
Jebi ga, lani tudi nismo osvojili Fa cupa, gremo na PL in ligo prvakov....je pa res škoda, da se pred zadnjo stopnico odpovemo pokalu.
Uporabniški avatar
benko57
Ginger Prince
 
Prispevkov: 498
Pridružen: 17. avgust 2007, 12:56:18

Re: FA 1/2 finale, Everton:Manchester United, 19.4.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 19. april 2009, 20:01:37

Ne razbil ampak vsaj priigrali si kakšno omembe vredno priložnost. Ne vem kje si ti videl kakšne hude priložnosti na naši strani!?

Everton pa je sam sebe onemogočil in ne mi, ker tudi oni so kr neki žogo nabijal. Njihova sredina ni bila nič boljša kot naša pri kreiranju igre! Zahvala gre res v veliki meri Andersonu, ki se izkazuje kot odličen DMC (in seveda neprebojnemu zidu Rio-Vida). Vendar me ne boš prepričal, da so prav naši onemogočili Everton, ker tako slabe predstave z njihove strani in zanič podaj letos še nisem videl. Sami so bili mnogo bolj štorasti, kot pa da so jih naši onemogočili. Zato me še bolj boli, ker po moje bi lahko z malo boljšo igro šli brez problema naprej.

Kaj sta Macheda in Welbeck odigrala? Par dvojnih podaj, ko pa bi mogla nardit zadnji pas ali strel se ja pa zalomilo. Poleg tega nisem videl nekega huda žara prav pri nobenemu, kot le pri Andersonu. Gibson anemičen, dvojčka pazljiva, Foster zanič, Welbeck rahlo štorast, Macheda pa neviden. To sem videl danes jaz, kaj si pa ti veš pa ti.


I see dead people!

Jaz sem pri mulariji videl podobno stanje kot GoUp, s tem da bi pohvalil Welbecka, ki je v bistvu bil edini nevaren Unitedov igralec.

Zamerim pa predvsem to, da je šel Fergie pet pred dvanajsto delat take velike poskuse z ekipo. OK, treba je koga spočit, dat kakšnemu maldiču priložnost (če kdo zagovarja mulce iz domače šole sem to jest), ampak ne petim oziroma šestim naenkrat, če ne štejem Fosterja. Temu ustrezna je bila tudi priprava na tekmo, motiviranje, posvečanje času nasprotniku ... in odnos ekipe. Everton je bil več kot zrel za izpad, samo pokončat bi jih blo treba.

Pol se je pa Saffy neki metal ven na klopi, da bi dobil penal. Daj približno normalno ekipo na igrišče v polfinalu FA-ja pa bo.

Ampak ...
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: FA 1/2 finale, Everton:Manchester United, 19.4.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a pinkobalinko dne 19. april 2009, 20:19:37

Fluid je napisal:
Remmy je napisal:
Saffy je glavni krivec, ne vem kaj je mislu. Prihrant eno tekmo?

Bullshit!


To je res malo smešno, glede na to, da je finale FA pokala čisto zadnja tekma v sezoni.

Sicer so izjave, da je imel namen izgubit to tekmo, malo smešne... Sej med samo tekmo smo bili IMO boljši...


Nekoliko boljši že, hkrati pa popolnoma nič storili, da bi tekmo zmagali v rednem delu, ali pa vsaj po podaljških. Za tekme, ki jih Fergi jemlje vsaj malo resno, ne pusti Rooneya in Ronalda doma. Če primerjamo s prvo tekmo polfinala Carlinga, sta začela na klopi in potem celo vstopila v igro.
pinkobalinko
Chief of Execution
 
Prispevkov: 216
Pridružen: 28. september 2008, 7:17:46

Re: FA 1/2 finale, Everton:Manchester United, 19.4.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a TSD dne 19. april 2009, 20:27:37

Mah daleč od tega, da se je šlo tekmo zgubit. Je pa SAF rakeral oz bolje rečeno moral raskrati z rezervisti, glede na to, kakšen razpored nam sledi...a nej bi na EPL tekmah dal tako postavo not? Proti Arsenalu v CL? Bi pa imo če se je šel to, lahko šel do konca in bi namesto Riota/Vide lahko začel še Evans...bolj mi greta na kurac 2 stvari: 1. sej smo neki še igral, sam pizda da si ekipa ne pripravi nobene res 100% šanse v 120 minutah, je pa dost bedno...Tevez je pa tut parkrat zadrževal žogo v protinapadih kot da je njegova, dokler je uspel podat je bla že vsa obramba na mestih 2. pofukan penal Berbe...če si lazy fuck še ne pomen,da lah tut penale tko izvedš...1/2 za oba CBja je realno, sam od Berbe sm pa pričakoval kaj več kot zabalinanje žoge proti Howardu. Škoda da smo zgubil, kajti imeli bi samo eno tekmo več pa še to čisto na koncu, ampak jebiga.
'Just remember one thing: respect this club.' SAF
Uporabniški avatar
TSD
Ne upa prit prepevat!
 
Prispevkov: 1219
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:15:52

Re: FA 1/2 finale, Everton:Manchester United, 19.4.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a yoco dne 19. april 2009, 20:31:23

lord of maddnes je napisal:SAF je najbrž mislil, da če so mladci dobro igrali v Carlingu bodo tudi tukaj (v polfinalu FA proti Evertonu?!).
Najbl čudno je blo pa to, da je šou Rio strelat. Mislm WTF!?

Se čisto strinjam. Zadnja vrsta naj bi strelala prav med zadnjimi in ne kot drugi strelec. :x
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

Re: FA 1/2 finale, Everton:Manchester United, 19.4.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 19. april 2009, 20:33:41

Saj ni nobenemu všeč, samo verjetno je bilo potrebno tako potezno potegnit. V sredo imamo že novo tekmo, ki odloča o prvenstvu, tako, da je bilo pač potrebno potegnit določene rezerve. Vsi kurcate Fergija, vendar le on ve kaj ima na klopi in kdo je sposoben odigrati brez premora N-število tekem. Bolje žrtvovati FA-cup, kot pa prvenstvo in pa ligo prvakov, a se vam ne zdi? Kaj bi bilo ko bi danes igrali vsi najboljši in se zgonili do amena, potem pa proti Psmouthu zgubili, spet bi bil vsega kriv Fergie. V preteklosti je že pokazal, da mu je potrebno zaupati in ne obupujte, vem da dela le najboljše kar trenutno lahko.

Za menjave v zadnjih trenutkih, pač Evra je prišel, ker eden od dvojčkov ni zmogel več, Macheda je tudi premlad za celo tekmo + v drugem polčasu je bil neviden, s Scholesom je pač poizkusil s tremi napadalci spredaj. ČE bi mu uspelo bi ga vsi častili kot boga, tako je pa že usran in kaj vem kaj še. Če je kdo danes usran je to Berba, katastrofalen odnos je pokazal in če ga do konca leta ne vidim mi je vseeno.

Po drugi strani je brati kup negodovanja nad mulci, da niso naredili bog ve kaj?? Alo, verjetno niso velikokrat igrali skupaj, name pa so vseeno naredili dober vtis. Prekleto dober bi bil, če bi dali še gol, vendar je manjkal kak strel več. Pač izkušnje in mladost proti trdi Evertonovi obrambi tokrat ni šla skozi. Smo jih pa predvsem v prvem polčasu pojedli, tako na sredini, kot pri točnih podajah in držanju žoge. Kaj si je pa po drugi strani priigral Everton proti naši mladeži?? Ne spomnim se omembe vredne akcije, ki bi dišala po golu, tako da ne basat o tem, da so odigrali slabo. Za pol finale FA-cupu, ki ni kar ena tekma so se povsem dobro izkazali, škoda da je nato v igro vstopil Berba :mrgreen:
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: FA 1/2 finale, Everton:Manchester United, 19.4.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 19. april 2009, 21:16:39

Igra res ni bila nevem kaj, vendar roko na srce ni bila nič slabša kot pa kakšne 14 dni nazaj ko smo igrali s prvo postavo. Celo v fazi branjenja smo bili veliko boljši kot nekaj krogov nazaj. Če bi bila v igri še Rooney in/ali Ronaldo bi bili veliko bolj nevarni. Mladci sploh niso odigral slabo, jaz sem z igro zadovoljen. Če ne bi bilo Gibsona na sredini bi bilo veliko bolje, ker tip je bil popolnoma neviden. Anderson je moral delati za oba. Jaz bi namesto Gibsona že med polčasom poslal notri Scholesa. Škoda za poškodbo Fabia, ker najverjetneje bi prišel notri Nani, ki bi igral precej boljše kot pa Gibson.

Vsi pizdite nad Fergusonom. Tudi lani ste/smo ko je na igrišče proti Arsenalu v pokalu poslal na pol rezervno ekipo. Ko pa so naši na koncu zmagali 4-0 je bil Ferguson car. Danes pa pač ni šlo in je vsega kriv on. Morda pa nam bo prav današji počitek nekaterih igralcev prinesel naslova v PL in CL. Sam osebno raje vidim da danes izgubimo in da v sredo zmagamo kot pa da danes zmagamo in v sredo remi.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: FA 1/2 finale, Everton:Manchester United, 19.4.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a raven dne 19. april 2009, 21:31:26

Remmy je napisal:Zamerim pa predvsem to, da je šel Fergie pet pred dvanajsto delat take velike poskuse z ekipo.

To je pure speculation. Moj pogled in mnenje je, da se je SAF to odločil takoj po tekmi z Portom. Prišli so naprej, kar je bilo pred tekmo težko pričakovat, najbrž je cela ekipa že vse to zvedla na avionu nazaj v Manchastar. Seveda je to moja verzija vsega, najbrž res ni resnična.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: FA 1/2 finale, Everton:Manchester United, 19.4.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 20. april 2009, 8:03:07

Jaz sploh ne vem na kakšni osnovi vi včerajšno tekmo enačite s tekmo proti Arsenalu!?
Ekipa proti topničarjem -jan2008:
Van der Sar, Brown, Ferdinand, Vidic, Evra, Fletcher, Carrick, Anderson (Scholes 72), Park, Rooney (Saha 71), Nani.
Subs Not Used: Kuszczak, O'Shea, Tevez.
Na tekmi z Arsenalom sploh nismo imeli toliko mladcev - Nani in Anderson pa konc! Pa še ta dva sta se pred tem mnogo bolje izkazala, kot kakšen Gibson, Fabio ali Welbeck in Macheda (ajd je zabil dva pomembna gola-vendar kot joker s klopi!) Dosti je bilo igralcev, ki so bili takrat tretja opcija (Fletcher, Anderson, Nani, Park ...), včeraj se je pa poskušalo kar z mladinsko vrsto. To je ogromna razlika, kajti lani sta predvsem Fletch in Nani dala vse od sebe in se razletela po celotnem igrišču.
Včeraj pa se po igrišču razletel moji možgani, kr sm se z glavo zaletaval v televizijo, kako nismo niti poskušali zadeti. Everton je bil tako zanič, da bi jim Wazza sam po moje zabil tri gole. Tako pa sta Jagielka in Lescott kot za šalo požrla Welbecka, Machedo in Teveza. Sploh slednja dva sta bila praktično nevidna. Seveda je ogromna krivda tudi na zvezni vrsti, ki ni naredila nič v fazi napada. Mah ne bom začel jovo na novo ...
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 4 gostov