FA 1/2 finale, Everton:Manchester United, 19.4.09 ob 17:00

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: FA 1/2 finale, Everton:Manchester United, 19.4.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 20. april 2009, 8:43:25

IMO Rooney in Ronaldo ne bi imela spet takega učinka.. Je treba upoštevat, da so ju pri Evertonu najbrž pričakovali in se cel teden pripravljali nanju. Potem pa so res delovali zgubljeno, ker so naenkrat igrali proti čisto drugačni postavi.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: FA 1/2 finale, Everton:Manchester United, 19.4.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 20. april 2009, 10:00:21

Slika
Zadnjič spremenil Ra100, dne 20. april 2009, 13:40:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: FA 1/2 finale, Everton:Manchester United, 19.4.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 20. april 2009, 10:01:12

Švoh tekma, švoh igrišče in švoh rezultat.

Z naše strani je bilo vse preveč napak in s strani nekaterih je bilo pokazanega veliko premalo. Wellbecka se bo uničilo, če se ga bo tlačilo na bok, Gibson je odigral slabo, Macheda in Tevez sta bila nevidna, kasneje pa se je temu pridružil tudi Berba. Sploh nad slednjim sem letos precej razočaran. Kot je že omenjeno, je tudi Foster delal vse preveč začetniških napak. Pohvalil bi edino Ria in Vido, ki sta odigrala super. Glede penalov pa niti nimam pripomb, edino strel Berbatova je bil preveč švoh. Jebiga, penal so vedno loterija in tokrat je bil Everton srečnejši.
Moram rečt, da mi je Evertonova ekipa pod Moyesom jako simpatična in jim privoščim ta uspeh. Želim jim, da gredo še stopničko višje in dvignejo kanto konec maja na Wembleyu.

Popolnoma se strinjam s tem komentarjem Phily McNultyja:
Moyes has built an Everton team in his own image and likeness - hungry, driven, focused, honest, hard-working and talented



ONEUNITED
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Re: FA 1/2 finale, Everton:Manchester United, 19.4.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 20. april 2009, 11:46:06

raven je napisal:
Remmy je napisal:Zamerim pa predvsem to, da je šel Fergie pet pred dvanajsto delat take velike poskuse z ekipo.

To je pure speculation. Moj pogled in mnenje je, da se je SAF to odločil takoj po tekmi z Portom. Prišli so naprej, kar je bilo pred tekmo težko pričakovat, najbrž je cela ekipa že vse to zvedla na avionu nazaj v Manchastar. Seveda je to moja verzija vsega, najbrž res ni resnična.


Pet pred dvanajsto = polfinale FA-ja. Niti ni važno, kdaj se je to spomnil, niti kdaj je to ekipi povedal.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: FA 1/2 finale, Everton:Manchester United, 19.4.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a sLOVEnia FOR UNITED dne 20. april 2009, 12:12:30

ma jebiga nimaš kaj...
če bi našim ratalo,bi biu SAF za vse tu gor car in ne vem še kaj vse...pač je probau presenetit,kar mu je tudi zelo uspelo.Na kurac mi gre to kritiziranje Berbe(če bi zadeu bi biu tudi ne vem kakšen car itd.,zdej je pa gnoj-pač ma takšen slog igre in nimaš kaj.Ob tej priliki me zanima če se da kje dobit statistiko iz tekme proti Portu,ker me zanimajo podatki o tem kolk je kdo preteku-će se ne motim je Berba pri vrhu predelnice),pol to kurcanje Fosterja(res da ni odigrau sanjsko,mapak kdo nam je prnesu zmago v Carlingu?,kdo je angleški reprezentant?),Gibson je pač odigrau kok je(vprašanje če je trenutno sposoben kaj več-Carling ni enako FA Cup).Se pa strinjam da sta Park pa Tevez res pod pričakovanji.Verjetno bi blo bolš da bi probau z Nanijem na boku,ampak po izgubljeni bitki je lahko bit pameten
se popolnoma strinjam da celotna ekipa ni odigrala ne vem kaj,ampak naša ekipa je bla spremenjena na muč(povp. starost 22 let),štirje "rezervisti" v prvi postavi,medtem ko mislim da je Everton igrau z najbolšo postavo.Kdo je imel več od igre?MANCHESTER UNITED...
Po moje je blo očitno da je šou Everton v igro z namenom da ne dobijo gola,pa magari igrajo penale.Ponavljam,da ni bilo ne vem kaj od same igre,ampak vseeno mislim da našim ne gra kaj za zamerit.Če bi naši zmagali bi bli pa itak vsi carji,s SAF-om na čelu-patetično.
Aja,če ste gledal Chelsea:Arsenal-tekma je bla prav tako za en klinac ,pa že oni se niso bli zadovoljni s površino,naša tekma pa je bla za njihovo,tako da mislim da se nekega res lepega nogometa niti ni dalo prikazat.
Sicer sem tekmo gledau na netu,pa so bli angleški komentatorji,samo se mi zdi da so rekl da ima Man Utd že do sedaj 15 tekem več od evertona :shock:
ma jebemti to je 40% ligaških tekem.
najbolj boli dejstvo da smo zgubli polfinale,ne rečem da popušimo četrt finale al pa še prej,bi vsaj nekaj tekem prišparal,tk je pa isti kurc,finale so pa itak na koncu(30.maja).Kot sem že reku je SAF zelo reskirau,kar se mu ni izšlo.Zdej samo upam,da Evertonu nekak rata dibit to kanto,pa da Rusi ostanejo spet brez vsega letos
Uporabniški avatar
sLOVEnia FOR UNITED
General manager of OT
 
Prispevkov: 364
Pridružen: 9. februar 2009, 12:53:24
Kraj: Črnomelj

Re: FA 1/2 finale, Everton:Manchester United, 19.4.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 20. april 2009, 15:40:38

To, da je Foster prinesel zmago v Carling Cupu, niti ni pomembno. Tukaj komentiramo tekmo Man United-Everton. Za tisto predstavo smo ga pohvalili, tokrat je pa delal preveč napak. eno je neupravičeno kurcanje, drugo je pa realnost. Če ga kak igralec polomi, se pač pove kako pa kaj. Noben ni rekel, da je Foster beden ali za en kurac, povedano je bilo samo, da je delal preveč napak. Jebiga, se zgodi in se pokomentira.
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Re: FA 1/2 finale, Everton:Manchester United, 19.4.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a sLOVEnia FOR UNITED dne 20. april 2009, 17:24:14

Kid_A je napisal:To, da je Foster prinesel zmago v Carling Cupu, niti ni pomembno. Tukaj komentiramo tekmo Man United-Everton. Za tisto predstavo smo ga pohvalili, tokrat je pa delal preveč napak. eno je neupravičeno kurcanje, drugo je pa realnost. Če ga kak igralec polomi, se pač pove kako pa kaj. Noben ni rekel, da je Foster beden ali za en kurac, povedano je bilo samo, da je delal preveč napak. Jebiga, se zgodi in se pokomentira.


ok,se strinjam
Uporabniški avatar
sLOVEnia FOR UNITED
General manager of OT
 
Prispevkov: 364
Pridružen: 9. februar 2009, 12:53:24
Kraj: Črnomelj

Re: FA 1/2 finale, Everton:Manchester United, 19.4.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a markm dne 20. april 2009, 18:29:52

Škoda, da smo izpadl tik pred finalom sam tko pač je, klub temu mamo možnost osvojit še 2 lovoriki čeporv bi blo lepo,d a bi tut FA cup, ga bomo pa zato drug let. Zj se je treba osredotočit na domač prvenstvo in lp, sam upam da ta poraz ne bo prov zjebov morale.
Uporabniški avatar
markm
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 769
Pridružen: 17. januar 2008, 23:09:19

Re: FA 1/2 finale, Everton:Manchester United, 19.4.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 21. april 2009, 21:03:25

Slika
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 0 gostov