EPL 34.krog Manchester United:Tottenham, 25.4.09 ob 18:30

EPL, FA, CC v sezoni 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 34.krog Manchester United:Tottenham, 25.4.09 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a benko57 dne 25. april 2009, 19:30:23

Odlično...jaz sem prespal prve pol ure, ker smo imeli turnir v basketu..potem pa prižgem in vidim 2:0...

Skratka jaz sem verjel v preobrat....

Važno da se je v napadu odprlo....odlično za nadaljevanje sezone...

Se pa tudi vidi, da je Ronaldo dozorel, kar je jasno že nekaj časa.....borben, motiviran, vračal se je...v napadu odličen....Mislim da je vsem jasno da ne sme oditi....vsaj še nekaj let ne.....Tudi lepa gesta na koncu pred odhodom v tunel...ko je pred navijači pokazal na grb :appl:
Uporabniški avatar
benko57
Ginger Prince
 
Prispevkov: 498
Pridružen: 17. avgust 2007, 12:56:18

Re: EPL 34.krog Manchester United:Tottenham, 25.4.09 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 25. april 2009, 19:30:27

Ro-Ro-Be-Te zalwfal... OLE!

Hja, vsi se bodo sedaj naslanjali na penal... Podobno je bilo se mi zdi 2 leti nazaj, ko smo Totenham premgali s 4:0, prvi gol je bil takisto penal - kao penal...

KLINC! 3 Točke in ponovni ogled 2. polčasa...
Zadnjič spremenil ManRed, dne 25. april 2009, 19:30:42, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 34.krog Manchester United:Tottenham, 25.4.09 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a lord of maddnes dne 25. april 2009, 19:30:39

KAKŠEN POVRATEK!!!
če že sem pričakoval 2-2 največ 3-2 potem pa kar 5-2 :o

EDIT: Djte mi povedat kaj vi resnično mislite o tistem penalu? Zame je to čisti penal!

meni se je tudi zdel prekršek
Someone asked me the other day, what time do City kick off?
About every ten minutes I replied.
Uporabniški avatar
lord of maddnes
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 516
Pridružen: 13. marec 2009, 15:40:31
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 34.krog Manchester United:Tottenham, 25.4.09 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a warioth dne 25. april 2009, 19:31:44

Ma meni se ni zdel tako podarjen penal, saj je carrick žogo že poslal mimo golmana, kateri ga je potem zrušil. Drugače pa rušilni drugi polčas... vsi so bili naspidirani kak že dolgo ne.

Na koncu zaslužena zmaga ne glede na oni penal.
Uporabniški avatar
warioth
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 880
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:29:08

Re: EPL 34.krog Manchester United:Tottenham, 25.4.09 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a benko57 dne 25. april 2009, 19:32:04

Aja, še penal...

Obrez je bluzil na veliko, da je Gomes zadel žogo vendar se je lepo videlo da je ni....Carrick je dal naprej si jo...potem pa ga je lepo zadel....mislim da je čisti penal....
Uporabniški avatar
benko57
Ginger Prince
 
Prispevkov: 498
Pridružen: 17. avgust 2007, 12:56:18

Re: EPL 34.krog Manchester United:Tottenham, 25.4.09 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a raven dne 25. april 2009, 19:33:33

WTF, a sem sploh gledal isto ekipo kot 1 uro nazaj? Totalno nasprotje. Prvi polčas nobene agresije, tule pa kar kipela iz njih. Še sreča, da ni blo kaj hujšega (nekateri favli so bli res grdi). Pritisk se je pričakoval in se je tudi izplačal. Gomes zgleda mel dost igranja in podaril zmago. Sej pri 25 strelih pa more padt kak gol. Penal je bil. Gomes je lepo zbil Carricka, je pa najprej zadel žogo, priznam. Vse kar je sledilo bo najbrž klasika ćez par let. Res lep comeback. Pri 3-2 je itak Spursom vse dol padlo, lepo da so še 2 pol dal. Samozavest pa te fore. Vendar prvi polčas je bil totalno sranje, ne sme se tega pozabt.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL 34.krog Manchester United:Tottenham, 25.4.09 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a martin7 dne 25. april 2009, 19:38:59

pizda sam sm znoru na začetka..kje je bla obramba prvi polčas...jebem jim tetku....kr plaval so vsi po vrsti...
martin7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1291
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:39:01
Kraj: Old Trafford

Re: EPL 34.krog Manchester United:Tottenham, 25.4.09 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 25. april 2009, 19:40:50

Kako je Tevez začel drugi polčas :shock: kot pobesnel bik, ki ga spustiš iz verige (me je spominjal na Smitha proti Romi - 7:1, podobno). Res vsaka mu čast. Mislim da je s tem žarom lepo navdahnil tudi ostale in vnašal zmedo, paniko in nesigurnost v Tottnhamovo obrambo. Potem je igra lepo stekla in prvič je nekako zgledalo, da bi vsi veliki štirje v napadu lahko igrali skupaj. Potem pa famoznih 5 minut, ko je zletelo v gol vse, kar smo proti njemu sprožili. Res neverjetno in čista norija je bilo spremljat takšno tekmo. Verjel sem v preobrat in zgodil se je.

Penal: Vprašanje je, kako se je videl dotik žoge Gomesa iz perspektive sodnika. Ker dotik žoge je bil res minimalen in ga z lahkoto spregledaš. Lahko je nam govorit, ko smo videli 6 počasnih posnetkov.

United!
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 34.krog Manchester United:Tottenham, 25.4.09 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a manutd fan dne 25. april 2009, 19:41:22

Nora tekma :D Verjel sem da se bomo pobrali, niusm bil živčen tako kakor kdaj ko zaostajamo. In eksplozija v drugem polčasu, še dobr da smo se potem malo ustavili kajti Tottenham je bil zrel še za nekaj več zadtekov. Res za tale drugi polčas kapo dol !

UNITED !!
"Sprašujete me, če se bom upokojil? Verjetno se šalite, še posebno, če upoštevamo, da bi moral biti v tem primeru ves čas z ženo doma." A. Ferguson

Gangster55 - VZEMI ALI PUSTI ! - Športne stave, predlogi, ... FREE !
Uporabniški avatar
manutd fan
Ginger Prince
 
Prispevkov: 456
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:32:49
Kraj: Gorenjska

Re: EPL 34.krog Manchester United:Tottenham, 25.4.09 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 25. april 2009, 19:43:02

Spet ena tekma ko sso polčasi ko dan pa noč! Ključni trenutek za preobrat je bil pa penal itq. Tisto drugač ni bil penal in ga neb noben sudja piskal. Mogoč je bil Webb v takem kotu da ni videl da je Gomes zbil najprej žogo oz. jo oplazil in je videl samo da je Carrick žogo si naprej zbil in padel. In ravno v tem je čar nogometa ker nikoli ne moreš 100% presodit situacije in tako se potem tudi obračajo tekme,jebiga! Potem je bila tu tudi gniloba Gomesa ki je prišla na plano, ker če bi se mu še naprej sralo tko bi ga glih nabit šu. Mal smo se spet razpucali in nabili eno petardico u Totnšit tko daj e to fajna motivacija za CL tekmo proti Arseju.Vsa čast Rooneyju za gola in asistence! Kaj bi brez bnjega tudi ne vem. Škoda edin za Carlosa ker ga ni dal. Obramba je bla prvi polčas mal gnila pri tistih 2 golih ampak so se pobrali v finem slogu.
Kaj menite kak je kaj Berba igral? Js nwm, al bo res sam odpadke pobiral celo kariero al kaj :D
Next stop, Arse :twisted: Bring them on! :twisted:
UNITED!!!
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL 34.krog Manchester United:Tottenham, 25.4.09 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a alanya dne 25. april 2009, 19:45:07

Jaz sem tudi čisto navdušena :). Sicer se mi že v 1. polčasu igra ni zdela tako slaba, imeli smo več priložnosti oni pa praktično samo 2, ki so ju tudi izkoristili. Posebaj mi je še padel v oči Rafael, ki se je z dobrimi predložki veliko vključeval v napad. Že to, da je SAF v 2. polčasu začel s 3 napadalci je nakazovala na to, da bodo šli na vse ali nič. Take borbe naših že dolgo nisem videla. Vmes je bilo tudi par grdih prekrškov z obeh strani, tak da še dobro, da so jo vsi celi odnesli. Ronaldo se je res začel tudi vračati v obrambo, mogoče je k temu pripomoglo to, da ga je SAF javno pokritiziral, da se preveč zvezdniško obnaša in samo krili z rokami, namesto, da bi si pridobil žogo nazaj. Kakorkoli....Ronaldo res ne sme iz kluba! Veseli me, da smo končno tudi zadeli več kot 1x ali 2x, edino škoda, da še Carlitos ni uspel.
alanya
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 60
Pridružen: 30. september 2008, 14:12:46

Re: EPL 34.krog Manchester United:Tottenham, 25.4.09 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a sLOVEnia FOR UNITED dne 25. april 2009, 19:46:30

UNITED,UNITED!!!
fak,kera tekma ej.1.polčas sem spremljao prek live streaminga ker me ni bilo doma-sami šokovi.nism mogu verjet,pa baje da je Gomes branu vse živo.Pol pa drug polčas-prehudo.Že sam pristop je biu točno tak kot mora bit.Samo upali smo lahko da dajo na hitro 1.gol,ker če bi njim uspelo držat 2:0 do ene 70.minute vprašanje kaj bi blo....Pomoje penal je biu-ne vem no,kar se je pa dalje dogajalo je blo pa neverjetno.res so pokazali tisto pravo željo in odločenost,da se vrnejo.Zdej so nam res uspevali te povratki:Porto,Aston Villa,Sunderland,zdej še to.....
Vendar vseeno je treba dat neo črno piko-2 prejeta gola v 1.polčasu.Upam da se proti Arsenalom kaj takega ne bo dogajalo,medtem ko se mi zdi da v napadu zdej igramo res dobro,ker se nam šanse kar vrstijo,danes pa je bla OK tudi realizacija,čeprav bi mogoče lahko dal še kakšna 2 več(tako kot v sredo).Ampak dobro,važno da zmagujemo z visoko razliko ;)
Bring it on ARSEnal
Uporabniški avatar
sLOVEnia FOR UNITED
General manager of OT
 
Prispevkov: 364
Pridružen: 9. februar 2009, 12:53:24
Kraj: Črnomelj

Re: EPL 34.krog Manchester United:Tottenham, 25.4.09 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 25. april 2009, 19:47:01

Penal na stran (Gomes JE zdael žogo, potem ko si jo je Cara porinil mimo), drugi polčas je pokazal, da igramo če hočemo. Prevzeli smo sredino in naša obramba si je lahko oddahnila, čeprav je še redno plavala ob redkih prebojih Totenhama (Evra daleč pod nivojem). V napadu pa uaaau in ole, kakšen nogomet. Vesoljski fuzbal bi rekel Ćiro :) Ronaldo, Ronster, za njima pa terier Tevez in celo Berba, ki je poslal par lepih žog.

Če pa Ronaldo ostane še drugo leto, si pa zapomnite, da bosta z Ronsterjem delala šale in kape. Ker se pa tako dobro poštekata, ko zadeve stečejo da je joj. Roney je itak že nekaj časa v top formi, sedaj se je vrnil tudi Ronaldo, ki se mu je videlo koliko mu je pomenil 2 gol, prav slišal sem skalo, ki se mu je odvalila od srca.

Čestitke skratka vsej ekpi, v drugem polčasu ste pokazali zakaj ste zasluženo na 1. mestu in svetovni prvaki! Zdaj pa ta zanos in borbenost prenesti na sredo in v takem zaletu pričakati Arsenal :twisted:
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 34.krog Manchester United:Tottenham, 25.4.09 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 25. april 2009, 20:13:39

UFFF!

Dva popolnoma različna polčasa. V prvem nismo igrali tako zelo slabo, kot je kazal rezultat. Ok, napake v ožji obrambi so bile, pa tudi Lennon je parkrat z lahkoto obrnil Evraja. Težka, težka nas je čakala za 2. polčas. Nani je bil zelo na vdari, si pa po mojem toliko kritik ni zaslužil. Sprememba je mogla bit in Tevez je bil kot nalašč. Menjava pa edina logična, Rooney pa se je preselil na krilo.

Razlika je bila takoj očitna, United je stiskal, nato pa penal in zadetek Ronalda. Po pravici povedano, sem videl dosojene že dosti milejše penale. Čist ni bil, tega ne morem trdit, da pa tle ni blo prav nič tud ne. Če je se Gomez dotaknil žoge, se jo je z še rastečimi nohti, Carrick pa se je čez Gomeza tud lepo prevrnil. Vse je blo bol tko-tko. Očitno je bil ta gol dovolj, da je mašina zalawfala in smo videli izredno predstavo.

The Štirje očitno lahko skupaj funkcionirajo, Rooney na krilu pa tud ni slab, kot se je izkazalo. Ronaldo pa tud nima ravno slabe sezone, 23 golov in še kar nekaj podaj. Cel dan sem čutil, da bo ta tekma nekaj posebnega. In bilo je dobro...

Zato navijamo za United....
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 34.krog Manchester United:Tottenham, 25.4.09 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 25. april 2009, 20:25:35

UNITED!!!!! Fantastično noro! Nepozabna tekma, ena najboljših letos!
Ne vem zakaj eni tako kritizirate prvi polčas? Agresije sicer res ni bilo toliko kot v prvem polčasu, ampak to je še pri rezultatu 0:0 razumljivo in po 2 prejetih golih tudi ko ti vse malo tudi dol pade. Za drugi polcajt se je vedelo, da bodo naši naspidirani in agresivni kot ne vem kaj in to se je tudi izkazalo. Še posebno Tevez, ki je bil res kot nor in je naredil eno zares veliko delo. Škoda da ni dal gola. Sicer je bilo tudi nekaj slabosti v prvem delu in na začetku drugega (oba gola kjer je bila obramba slabo postavljena, zgrešene podaje, premalo živahnosti...) ,vendar si naši niso zaslužili 0:2, prav tako kot si ni Tottenham zaslužil visokega vodstva, saj poleg dveh golov drugega niso imeli preveč. Dobro, posesti so imeli več, pa izjemno nevarni so bili prek Lennona, ki je danes povsem nadigral Evraja (ena slabših njegovih tekem letos).
Drugi polčas pa poezija... This is Manchester United!!! Škoda besed za drugih 45 minut. Takšna agresija in želja je bila razumljiva. Polčas jim je streznil glave in to se je videlo. Izpostavil bi pa Nanija, ki je mislim da odigral zelo dobrih 45 minut in je bil potem zgolj "žrtev" taktike in zato je moral zapustiti teren, ne zaradi slabe igre. Rooney pa definitivno igralec tekme, 2 gola in 2 podaji! Ronaldo tudi odličen, takšen mi je všeč. Vsem samo pohvale!

mirnaunited je napisal: In ravno v tem je čar nogometa ker nikoli ne moreš 100% presodit situacije in tako se potem tudi obračajo tekme,jebiga!


To je to! Odlično si to napisal! Jebeš modern football in njegove čipe v žogah, posnetke in dodatne sodnike. Seveda če bi piskal tako sumljivo 11-m proti Unitedu bi bil razpizden, samo tako je. In glede penala... Sploh ni važno če se je Gomes dotaknil žoge, važen je kontakt vratarja z igralcem. In v tem primeru je bil, čeprav se je Carricka dotaknil samo malo. Pač sumljiva 11-m, kakšen drug je tudi ne bi piskal, Webb jo pač logično je, ker je bilo to na Old Traffordu in je United izgubljal 0:2... Ne smemo si metati peska v oči...

WE SHALL NOT BE MOVED SCOUSERS!!!!!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 34.krog Manchester United:Tottenham, 25.4.09 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 25. april 2009, 21:16:42

King_Cantona_7 je napisal:In glede penala... Sploh ni važno če se je Gomes dotaknil žoge, važen je kontakt vratarja z igralcem.


Ni res.. V bistvu je važno ravno to, ali je golman prišel do žoge, Carrick bi se potem tako ali tako spotaknil obenj. Če je prišel do žoge pred kontaktom z napadalcem, potem je ok, če pa samo zrušiš nasprotnika, ko je žoga že mimo, potem se piska penal. Jebiga, Webb nam je tokrat spet pogledal skozi prste, ali je to storil zaradi starih simpatij ali napačnega zornega kota, se nam ni treba ubadati.
Ostalega žal ne morem komentirati, ker tekme nisem videl.. Po svoje škoda, mam pa zato nekaj živcev prišparanih za Arsenal :D
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 34.krog Manchester United:Tottenham, 25.4.09 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Giggsy11 dne 25. april 2009, 21:53:05

Tekme nisem gledal v celoti ampak sam drugi polčas in si morda tako podaljšal življenje za par mesecev! :D uglavnem kaj sem videl v 2. polčasu...novega angleškega prvaka in ekipo, ki ima ogromno možnosti da znova osvoji LP...s tako borbenostjo, kombinatoriko in učinkovitostjo se nima niti barca prot nam kej zajebavat in igral nek nežen nogomet kratkih podaj! Zanima me kaj je SAF rekel igralcem med polčasom, vendar mislim da je tudi mentaliteta in morala pri igralcih ta trenutek tako visoka da ne morejo izgubititekme! A PRICELESS COMEBACK...f'cking love u guys!!!
UNITED WE STAND!!!!!
Uporabniški avatar
Giggsy11
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 704
Pridružen: 14. januar 2009, 0:28:38

Re: EPL 34.krog Manchester United:Tottenham, 25.4.09 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 26. april 2009, 9:42:48

Skoraj nihče ni omenil štarta Palaciosa! Z obema podplata, iztegnjeni nogi v zraku. Res hvala bogu da se je Ronaldo uspel tako spretno izmaknit, ker drugače :? Sicer pa vprašanje. Kaj bi moral sodnik storit v takem primeru? Webb ni storil nič, mogoče je kaj rekel Palaciosu. Če se Ronaldo ne bi umaknil, je zgodba jasna. Rdeč karton. Tako pa? Vsaj rumeni, če ne kar rdeči, kajti start je bil za v zapor.

Slika

Also, čudežna vrnitev O'Shea v ekipo. A ni bilo rečeno, da bo manjkal dva tedna al nekaj takega :D
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 34.krog Manchester United:Tottenham, 25.4.09 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 26. april 2009, 10:39:25

Samo sreča, da se je umaknil... Sicer pa tu rdeči karton ne bi bil nobena napaka, saj je že namera več kot jasna in tak štart res nima kaj delati na nogometnih igriščih.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 34.krog Manchester United:Tottenham, 25.4.09 ob 18:30

OdgovorNapisal/-a lord of maddnes dne 26. april 2009, 11:13:44

Uffff raje ne pomislm kaj bi blo če se ne bi umaknu. :o Pomojm ga ne bi vidl več to koledarsko leto.
Someone asked me the other day, what time do City kick off?
About every ten minutes I replied.
Uporabniški avatar
lord of maddnes
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 516
Pridružen: 13. marec 2009, 15:40:31
Kraj: Ljubljana

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 4 gostov

cron