Liga prvakov 2008/09

Liga prvakov 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 8. maj 2009, 8:23:50

SeekK je napisal:
GoUp je napisal:Se pa strinjam s kartoni. Naj ostane tako kot je, nam Fletch manj koristi, kot njim Abidal!


Uf nevem če se s tem strinjam. Fletcher nam lahko ponudi ogromno, sploh ko bomo mogli močno pritisnit na vezno linijo Barce. Fletcher je pri tem eden najboljših, sploh ko celo sezono ni Owena.

Da se ne bi narobe razumela - Fletcher nam vsekakor koristi, vendar mi imamo za njega adekvatno menjavo. Španci za Abidala po moje nimajo - čeprav je že ta za en kurc, majo pa starega ata za njegovo menjavo, ki poleg tega da je star še dober ni pretirano.
Fletcha lahko nadomestita in Paul in Giggs. V kolikor bo en izmed omenjene dvojice počival na tekmi prot Hullu, bomo takoj vedeli kdo bo od njuju v začetni. Sam dajem prednost Paulu, ker vseeno bolje odigra v obrambi kot Ryan. Kar se tiče vršenja pritiska na vezno linijo - mi imamo Wazzo, pa tudi Carlitosa. Če bosta oba v začetni oni nimajo kej mrdat. Če gledaš igralce Barce - Henry in Messi se praktično ne vračata nikoli. Eto'o še nekak prleze do centra. Iniesta in pa Xavi pa igrata tudi veliko raje spredaj kot zadaj.
Take stvari so za izkoristiti. Če bomo imeli enga odličnega kreativca v vezi, ki lahko z eno potezo zaobide na koncu omenjeno dvojico, smo že v šansi za zadetek. Tak kreativc je Carrick in pa Paul ali Giggs. Fletch je pač samo tekaško razpoložen in usmerjen v razbijanje nasprotnikove igre. Je pa tko da sam šans ravno kaj ne kreira, je pa res da pa on pride velikokrat v gol šanso. Še vedno je pa tle Anderson, ki zopet briljira kot DMC.

EDIT:
aja pa zdj spet berem tle, kako nekateri opravičujete sodniške napake in da je jokanje brez veze ... Če bi bil United v koži Čelskija, bi bral tle na hektolitre izliva gnojnice na njegov račun. Res je da je delal napake v obe smeri, vendar so samo nekatere napake direktno škodovale eni ekipi. Če ti sudja ne piska takih očitnih penalov, si že itak na koncu z živci. Ne samo da ti penala ni piskal, še psihično te zjebe. Težko se je potem pobrati ko si enkrat na nuli z živci.
Zdj neki se bentite nad Maloudajem, da ni bil favl za penal. Sudja je bil oddaljen vsega skupaj mogoče 10m. Ob prvem favlu, zunaj kazenskega ni piskal! Je pustil igro. Malouda je prišel naprej, vtekel v kazenskega, kjer pa ga je Alves po rokoborsko zaustavil. Potem sudja piska. Normalno da če prej ni piskal, je samoumevno da je piskal novi favl, ki ga je dejansko Alves spet storil. Ampak ne, sudja si premisli in pokaže na un prejšnji favl. Debilno. Zadnji prekršek je bil storjen vsaj en meter v kazenskem in potem premikat prekršek vn oziroma vračat žogo na pozicijo, kjer je bil storjen prvi prekršek ni fer.
Roka Piqeja je bila roka in konec. Če ne bi imel iztegnjene bi Anelka prišel mimo in ostal sam pred golmanom. Tko pa je Pique z roko vplival na igro in potek srečanja. Sodnik ni piskal, pa čeprav je šlo za dejanski penal. Opravičevanje da je pred tem izključil Abidala in da je bila to kompenzacija je spet smešno. Že prej bi potem lahko rekel, da je bila izključitev kompenzacija za dotedaj nepiskane penale!

No na koncu koncev je itak vseeno za nas, kako se je končalo. Odlično je da ne bo Alvesa in Abidala. Ne vem kako je z Marquezom - upam da ne bo nared.
Me je pa dejansko strah enako "pristranskega" sojenja, kot sem ga videl v sredo. Takšna sojenja mečejo slabo luč na nogomet in na UEFO. Vse čisto na tej tekmi prav gotovo ni bilo.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 8. maj 2009, 9:21:25

Lej, jaz nisem govoril o tem, kako bi jaz sodil, sem se pa potrudil pogledat iz sudjinega zornega kota. Pač jebiga, ko sodnik ni več prepričan v svoje odločitve in začne nadomeščat svoje prejšnje kikse z novimi, se tekma ponavadi izrodi, na koncu pa vsi poraženci govorijo samo o sojenju, ne pa o lastnih napakah. Če bi bili mi Chelski forum, bi zlivali gnojnico, če bi bili Culeti, bi ga opravičevali. Tako pač je. Problem tega ukvarjanja s sodniki je v tem, da so na koncu vsi pozabili skurcati obe ekipi, ki v 180 minutah nista znali ali hoteli pokazati n od nogometa. Ena se je zavestno zvlekla na svojo polovico in uničevala igro, druga pa z "najboljšim" napadom na svetu ni znala izpeljat resne akcije.
Luzersko, kot se je Remmy izrazu.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 8. maj 2009, 20:47:05

GoUp je napisal:Da se ne bi narobe razumela - Fletcher nam vsekakor koristi, vendar mi imamo za njega adekvatno menjavo. Španci za Abidala po moje nimajo - čeprav je že ta za en kurc, majo pa starega ata za njegovo menjavo, ki poleg tega da je star še dober ni pretirano.
Fletcha lahko nadomestita in Paul in Giggs. V kolikor bo en izmed omenjene dvojice počival na tekmi prot Hullu, bomo takoj vedeli kdo bo od njuju v začetni. Sam dajem prednost Paulu, ker vseeno bolje odigra v obrambi kot Ryan. Kar se tiče vršenja pritiska na vezno linijo - mi imamo Wazzo, pa tudi Carlitosa. Če bosta oba v začetni oni nimajo kej mrdat. Če gledaš igralce Barce - Henry in Messi se praktično ne vračata nikoli. Eto'o še nekak prleze do centra. Iniesta in pa Xavi pa igrata tudi veliko raje spredaj kot zadaj.
Take stvari so za izkoristiti. Če bomo imeli enga odličnega kreativca v vezi, ki lahko z eno potezo zaobide na koncu omenjeno dvojico, smo že v šansi za zadetek. Tak kreativc je Carrick in pa Paul ali Giggs. Fletch je pač samo tekaško razpoložen in usmerjen v razbijanje nasprotnikove igre. Je pa tko da sam šans ravno kaj ne kreira, je pa res da pa on pride velikokrat v gol šanso. Še vedno je pa tle Anderson, ki zopet briljira kot DMC.


Hm ma jst to vse skupaj vidim precej drugače, vlogo v moštvu igralcev in tudi sistem igranja nas in njih. Upajmo da bo po tvoje..

GoUp je napisal:aja pa zdj spet berem tle, kako nekateri opravičujete sodniške napake in da je jokanje brez veze ... Če bi bil United v koži Čelskija, bi bral tle na hektolitre izliva gnojnice na njegov račun


Pa ni in je jokanje brezveze :) Da se tukaj prepucava na polno kdo je bil oškodovan mi res ni smiselno. Itak majo oboji navijače ki so krneki, oboji mi grejo naživce zarat svojga folka...Upam da se telim špančkom njihov mesque (al karkol je njihov slogan) v finalu zatlači skozi rit do grla. Pa naj bodo potem glasni.

Samo nas pa v finalu čaka veliko dela! Je šlo v polfinalu preveč gladko, pa se mi zdi da so nekateri pozabli kako zajebano bo.
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 9. maj 2009, 9:42:07

SeekK je napisal:Hm ma jst to vse skupaj vidim precej drugače, vlogo v moštvu igralcev in tudi sistem igranja nas in njih. Upajmo da bo po tvoje.

Pljuni - me zelo zanima, kako vidiš ti igro Barcelone in v čem so naše prednosti oziroma slabosti.

Sam se strinjam da je taktika, kot jo je imel Čelski, uničujoča za Farso. Tudi mi smo lani igrali podobno, vendar za moje pojme še mnogo bolj povlečeno nazaj, kot letos Čelski.
Če njim pustimo žogo in onemogočimo igro Messija in Henrya, smo storili že mnogo. To pomeni da bosta Evra in najbrž John rabila pomoč krilnih igralcev v obrambi. Park in Rooney sta kot nalašč poklicana za to nalogo.
Ettoja si razdelita Rio in Vida, eden pa pomaga pri pokrivanju igralcev, ki bi ušli ostalim našim. Anderson pokrije bodisi Xavija bodisi Iniesto. Sam menim da je motor ekipe Xavi in če njega zaustavimo tudi Iniesta ne bi prišel na površje.
Da pa bi mi vršili stalen pritisk na Barco je samomor. Xavi, Iniesta, Messi, Etoo in Henry so vsi izjemno hitri in taktično podkovani - tko da po moje bi kamot izigraval oslabljeno obrambo in sredino, v primeru našega napadanja.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 9. maj 2009, 10:12:45

Eni so kritizirali Obreza kako je odkomentiral gol Inieste, samo potem pa danes vidim tole:
http://www.youtube.com/watch?v=lipZMkR3qKA
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a lord of maddnes dne 9. maj 2009, 10:56:47

Someone asked me the other day, what time do City kick off?
About every ten minutes I replied.
Uporabniški avatar
lord of maddnes
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 516
Pridružen: 13. marec 2009, 15:40:31
Kraj: Ljubljana

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a Giggsy11 dne 9. maj 2009, 21:39:13

Heh...kmalu so se začele buče o tem kdo ne bo igral...stavim da do finala pri nas "ne bodo" igrali kakšen Rio, Berba itd. :)
UNITED WE STAND!!!!!
Uporabniški avatar
Giggsy11
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 704
Pridružen: 14. januar 2009, 0:28:38

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a DvDa dne 10. maj 2009, 2:13:45

Kaj bi lahko kdo napisal mere igrisca v rimu, trefordu pa od barce?
DvDa
Ginger Prince
 
Prispevkov: 411
Pridružen: 17. avgust 2007, 16:40:06

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 10. maj 2009, 9:10:38

GoUp je napisal:
SeekK je napisal:Hm ma jst to vse skupaj vidim precej drugače, vlogo v moštvu igralcev in tudi sistem igranja nas in njih. Upajmo da bo po tvoje.

Pljuni - me zelo zanima, kako vidiš ti igro Barcelone in v čem so naše prednosti oziroma slabosti.

SeekK?
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a matocar dne 10. maj 2009, 9:12:22

Barca Barca ko te jebe United bolši je ud tebe. Manchester United šampion!

To pove vse :D
Drugače pa bodo igrali z zlo oslabljeno zadnjo linijo zto dam 60:40 možnosti Manchester Unitedu :!:


PS

Mogoče gdo ve kako najdemo Chelsea :?: :lol:

2 minuti od Rima :lol:
Zadnjič spremenil matocar, dne 10. maj 2009, 9:13:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
matocar
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 161
Pridružen: 2. april 2008, 12:03:40

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a lord of maddnes dne 10. maj 2009, 9:12:54

Old Trafoord: 105x68m
Camp Nou: 105x68m
Stadio Olimpico: 105x68m

Vsi so enaki usaj tko piše na wikipediji.
Someone asked me the other day, what time do City kick off?
About every ten minutes I replied.
Uporabniški avatar
lord of maddnes
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 516
Pridružen: 13. marec 2009, 15:40:31
Kraj: Ljubljana

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 10. maj 2009, 13:20:13

GoUp je napisal:
GoUp je napisal:
SeekK je napisal:Hm ma jst to vse skupaj vidim precej drugače, vlogo v moštvu igralcev in tudi sistem igranja nas in njih. Upajmo da bo po tvoje.

Pljuni - me zelo zanima, kako vidiš ti igro Barcelone in v čem so naše prednosti oziroma slabosti.

SeekK?


Evo me..

O temle sva mislila ane..

GoUp je napisal:Da se ne bi narobe razumela - Fletcher nam vsekakor koristi, vendar mi imamo za njega adekvatno menjavo. Španci za Abidala po moje nimajo - čeprav je že ta za en kurc, majo pa starega ata za njegovo menjavo, ki poleg tega da je star še dober ni pretirano.
Fletcha lahko nadomestita in Paul in Giggs. V kolikor bo en izmed omenjene dvojice počival na tekmi prot Hullu, bomo takoj vedeli kdo bo od njuju v začetni. Sam dajem prednost Paulu, ker vseeno bolje odigra v obrambi kot Ryan. Kar se tiče vršenja pritiska na vezno linijo - mi imamo Wazzo, pa tudi Carlitosa. Če bosta oba v začetni oni nimajo kej mrdat. Če gledaš igralce Barce - Henry in Messi se praktično ne vračata nikoli. Eto'o še nekak prleze do centra. Iniesta in pa Xavi pa igrata tudi veliko raje spredaj kot zadaj.
Take stvari so za izkoristiti. Če bomo imeli enga odličnega kreativca v vezi, ki lahko z eno potezo zaobide na koncu omenjeno dvojico, smo že v šansi za zadetek. Tak kreativc je Carrick in pa Paul ali Giggs. Fletch je pač samo tekaško razpoložen in usmerjen v razbijanje nasprotnikove igre. Je pa tko da sam šans ravno kaj ne kreira, je pa res da pa on pride velikokrat v gol šanso. Še vedno je pa tle Anderson, ki zopet briljira kot DMC.


Najprej Anderson kot DMC? Hm jst ga res ne vidim kot takega. Sej se že vrne, ampak on je prej ofenzivno orientiran kot defenzivno. Vrši pa pritisk, krade žoge, hitro zapira prostor.

Čeprav bolj sem se mislil tukaj na Fletcherja skoncentrirat. Kot sem rekel, nimamo ravno menjav za njegovo delo v sredini. Lahko sicer naredimo razne kombinacije ki se potem približajo temu, ampak vseeno nevem če je to to. Je pa spet vprašanje, za kaj se bo Ferguson odloču v tej tekmi. Mogoče Fletcherja nebi poslal na igrišče tudi če bi ga lahko :D Samo v to močno dvomim :)

Da ne bom samo filozofiral. Napadalca v obliki Rooneya in Teveza, onedva sta za to, da vršita pritisk na zadnjo linijo in režeta to zadnjo linijo stran od sredine. Ja sej oba uletavata tudi v vezno, ampak ni to primarna naloga. Fletcher je potem za to, da potem čimprej zapre veznega igralca, da se konec koncev že obrne težko in mu ne da prostora za pregled in podajo. Podobno izvaja tudi Anderson, samo je boljše če sta pri tej nalogi dva, pa potem Carrick za njima, ki ima pa res izjemen občutek za postavljanje in prestrezanje. Če hočemo za zihr met sredino na določeni tekmi, je kombinacija teh treh trenutno pomojem najboljša. Ko omenjaš Scholesa kot menjavo za Fletcherja proti Barceloni, je vprašanje če ima Scholes še noge za takšno tekmo. Tudi Giggs vprašanje, čeprav je hitrejši od Scholesa. Verjetno bi si onedva potem nekako razdelila teh 90 minut. Samo fora je potem spet drugje. Kolikokrat je Anderson odigral 90 minut? Potem pride še menjava na njega, pa smo naredili že dve menjavi, brez da bi karkoli gledali kako se tekma odvija, niti nismo računali na morebitne poškodbe. Z vidika fleksibilnosti nas odsotnost Fletcherja kar močno okrni. Nebi niti rekel, da Flethcer ni kreativen. Jasno ni kreativec tipa Riquelme, ampak zna dvignit tempo, iskat igralce v globino in ne samo v širino, postal je tudi zelo siguren na žogi in jo redko izgublja, podaje so več ali manj točne.

Jst upam da imaš prav in da bodo Carrick/Scholes/Giggs, lahko prihajali do pozicij za smrtne žoge na oslabljeno zadnjo linijo Barce. Samo se mi zdi da bo to brez Fletcherja precej težje. Ker kombinacija Fletcher-Carrick da tistemu 3. v sredini veliko več svobode in sta sposobna pokrit morebitne napake. Pri kateremkoli drugem paru bo tisti 3. v sredini imel več zadolžitev in bolj striktno opredeljene naloge. Vsaj tako si jst predstavljam.
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 10. maj 2009, 17:20:52

Hehe dans si imel lep vpogled v igro Fletcha. Nočem mu jemat kredita ki ga on da igri in globine igre Uniteda z njim v prvi enajsterici. Vendar je on prej kot ne samo neumorni tekač, ki ruši nasprotnikovo igro, leta za žogo od igralca do igralca ... Za fazo napadanja je pa po moje tko tko - tistga zadnjega pasa on nima, ima pa občutek za vtekanje v prazen prostor.
Zdaj ko ga ni, ga nadomesti v igri Anderson, ki prav tako neumorno gara, doda pa lahko globino s svojo bolj precizno pas igro (recmo prot INterju sem izgubljal živce ko je Fletch tko "lepo" podajal v noge italjanov). Brazilca pa nadomesti ali Ryan ali Paul.

Sem pa menil, da imaš kakšen drug vpogled v igro Uniteda in Barce nasploh :D
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a DvDa dne 10. maj 2009, 18:50:09

http://www.nogomania.com/Default.asp?po ... vica=25596

Zaj pa bi Farsa rada ze rumene kartone crtala.
DvDa
Ginger Prince
 
Prispevkov: 411
Pridružen: 17. avgust 2007, 16:40:06

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 10. maj 2009, 18:54:36

Lol Alves je lahko srečen, da je končal tekmo, ker toliko faulov kot je naredil in še živčen je bil je imel res srečo, da ni letel ven.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a raven dne 10. maj 2009, 21:35:57

Iniesta poškodvoal mišico in vprašljiv za CL finale.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 11. maj 2009, 0:16:02

GoUp je napisal:Hehe dans si imel lep vpogled v igro Fletcha. Nočem mu jemat kredita ki ga on da igri in globine igre Uniteda z njim v prvi enajsterici. Vendar je on prej kot ne samo neumorni tekač, ki ruši nasprotnikovo igro, leta za žogo od igralca do igralca ... Za fazo napadanja je pa po moje tko tko - tistga zadnjega pasa on nima, ima pa občutek za vtekanje v prazen prostor.
Zdaj ko ga ni, ga nadomesti v igri Anderson, ki prav tako neumorno gara, doda pa lahko globino s svojo bolj precizno pas igro (recmo prot INterju sem izgubljal živce ko je Fletch tko "lepo" podajal v noge italjanov). Brazilca pa nadomesti ali Ryan ali Paul.


Tukaj ne bova prišla skupaj...ja Fletcher ne da dostikrat zadnjega passa, da pa pass pred zadnjim passom. In njega označit bolj kot ne neumornega tekača je zame tako mimo da me glava boli. Kako se tega ne vidi? Ja on ne zgleda eleganten na žogi, samo si zelo lepo ustvarja prostor, njegovo pozicioniranje za igrišču je izjemno (česar Anderson nima), usmerja soigralce, danes nam je sam nosil sredino, medtem ko si ravno ti omenjal kako nevaren bo danes City. In njegova naloga niti ni da bi dajal killer pass za killer passom, on mora spravit žogo čimbolj brez napak do soigralcev v območje kjer bo potem nevarnost za gol. Ravno danes se je lepo vidlo kakšen igralec je postal, pejt si še enkrat pogledat tekmo.

Jst samo upam da bo še nadaljeval z napredkom v naslednji sezoni, ker prostor še je, najboljša leta so pa tudi še pred njim. Očitno bo pa še trajalo predno se mu bo priznala prava kakovost. Za mene je pri nas na sredini samo za Carrickom. Pa še to ne za dosti..
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 11. maj 2009, 8:16:45

Hm. Fora je tem, da so Fletcher, Carrick, Andersno in kompanija čisto različni tipi igralcev in da pač ne paše vsak na vsako tekmo. Fletcher bi bil idealen za barco, ker zna dobivat dvoboje, pokrivat igralce na sredini itd. Točno to bomo potrebovali, če želimo ustaviti Xavija in Iniesto in zato je izguba Fletcha resen udarec.

- Anderson recimo ima borbenost, vendar mu po fiziki ne seže do kolen. Zelo redko dobi kakšen skok, tudi igre še nima tako naštudirane v nulo, da bi bil vedno na pravem mestu. Glede na pogoste menjave v 2. polčasu bi lahko rekli, da ga malo jebe še kondicija. IMO bo v postavi za Barco (če spet mislimo špilat tak sistem kot proti Arsenalu), ampak enakovredna menjava Fletcherju pa to ne bo.

- Giggsy ma igro naštudirano v nulo, super passi in tehnika, vendar po svojih obrambnih sposobnostih ni ravno znan. Verjetno bo igral, ampak če ostali ne bodo zaustavili barcine sredine, bo bolj ali manj gledalec, oni se bodo pa sprehajali pred našim kazenskim in čakali na preboj.

- Carrick je v vseh pogledih soliden igralec in bo gotovo v postavi. Malo sicer skrbi njegova forma, vendar se tudi to popravlja.

- Ginger bo po vsej verjetnosti jebal ježa in obsedel na klopi. Mogoče stopi namesto Andersona v igro, bo pa težko odigral nevemkakšno minutažo na takem nivoju. Idealen je za kakšne bolj naivne ekipe, kjer lahko s par podajami obrne srečanje, tule bo potrebno več gole sile.

- Hargreavesa sploh nisem pogrešal celo sezono, ampak tule bi bil še kako uporaben. Trden v dvobojih, veliko preteče, zmožen je postorit svoje v napadu. Škoda, ker najbrž ne bo več shodil.

Skratka, manjka nam še en bolj defenzivno usmerjen igralec.. Giggs in Paul se že tako ne uvrščata sem, Carrick je sicer vsestranski, ampak ne vem če je zmožen dobro pokriti Xavija. Za naš napad me ne skrbi, ker je njihova obramba že tako v kurcu, ampak če ne bomo dobili sredine, se lahko Ronaldo in ostali poslovijo od žog.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a yoco dne 11. maj 2009, 9:29:27

Iniesta naj bi se poškodoval in bo odsoten dva tedna! :)
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a Gledališče sanj2 dne 11. maj 2009, 10:16:42

Dobra novica. Upam, da je resnična.
Gledališče sanj2
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 137
Pridružen: 21. marec 2009, 18:12:10

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 0 gostov

cron