Liga prvakov 2008/09

Liga prvakov 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 11. maj 2009, 10:34:30

Zdaj ste se vsi nekak obregnili ob komnentiranje doprinosa Fletcha Unitedu na splošno ... Jaz pa skoz in skoz govorim o tem igralcu za igro proti Barceloni in koliko nam bo on manjkal napram Abidalu/Barcelona! Še 1x: United ima boljše menjave za Fletcha, kot ima Barca za Abidala!

Skok igra proti Iniesti in Xaviju ni potrebna Ra100 :D Anderson je za moje pojme odličen v defenzivnih nalogah in preteče najbrž ogromno - po moje več kot Fletch (naj me nekdo negira mogoče s statističnimi podatki o kilometrini na tekmi).
Andersona jebe samo bolj točna pass igra do svojih igralcev in pa njegovo slabo vtekanje in iskanje prostora. Ima pa na momente odlične podaje (takoimenovane killerpass). Pomajkljivosti pa nadomesti z borbenostjo. Pa tudi za fazo napadanja ga ne bomo rabili, če bomo imeli Ryana v igri.

SeekK verjemi da tudi mene v glava zaboli, ko nekdo omeni da je Fletch top vezist v Unitedu, oziroma zelo blizu temu.

Kot sem že sam omenil (kar si ti napisal), je zelo dober pri vtekanju in iskanju praznega prostora - to je po tvoje pač pozicioniranje in ustvarjanje prostora. Vendar napram Xaviju in Iniesti ne bomo potrebovali nekoga, ki bo delal višek na sredini, temeveč nekoga za dobro pokrivanje dvojice. Anderson in Carrick bi to zmogla, Ryan pa prevzame igro v napadu.

Višek igralcev proti Barci bodo morala ustvarjati krila, kajti na sredini ga tudi s Fletchom ne bi naredili. Zato bo ogromno odvisno od dnevne forme Ronalda in Rooneya (če bo slednji na levem krilu)/Parka. Velik problem bo, če bomo imeli v ekipi Johna, kajti potem imamo desno stran spet slabo napadalno usmerjeno, zato bo potrebno razmišljati o Rafaelu. Če oni ne bodo imeli Alvesa in Abidala, bi jih United moral razbiti na krilih, zato pa potrebuje odlična beka tudi v fazi napadanja. Evra se nekako vrača na stara pota, zato me leva stran ne skrbi.

Zato sem ti tudi citiral da pljuni kako ti vidiš igro Barcelone in naše prednosti ali slabosti napram njim. Na tej osnovi me razsvetli zakaj bo sedaj United tekmo spušil, ker smo izgubili Fletcha in zakaj bo Barca zmagala, ker jim manjka samo Abidal.

Po moje SAF niti ne bi računal na Fletcha v prvi postavi v finalu.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 11. maj 2009, 10:43:51

Kaj je zdaj s to vsesplošno gonjo proti Fletchu?

Ne da se mi zdajle pisat nekih apologetičnih pamfletov, ampak dajte se že znebit predsodkov. Ni fuzbal samo driblanje, goli in lepe čupce.

Fletch je v letošnji sezoni na trenutke sam držal celo ekipo v igri. Imel je zelo konstantno sezono, na nekaterih tekmah je zablestel in opravil veliko dela.

Overall je letošnjo sezono najboljši Unitedov vezist.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 11. maj 2009, 10:47:56

Pizda a kdo to sploh bere al kar vsi nekaj vsepovprek bluzite al kaj!?!?!
GoUp je napisal:Zdaj ste se vsi nekak obregnili ob komnentiranje doprinosa Fletcha Unitedu na splošno ... Jaz pa skoz in skoz govorim o tem igralcu za igro proti Barceloni in koliko nam bo on manjkal napram Abidalu/Barcelona! Še 1x: United ima boljše menjave za Fletcha, kot ima Barca za Abidala!

Je ja škoda, da se sploh kaj piše na forum, če se bere vse nekaj na adhoh in potem bluzi in benti na ful! Totalna blesarija, da se še sploh kaj oglašam vnaprej.
Adijo!
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 11. maj 2009, 10:55:20

GoUp je napisal:SeekK verjemi da tudi mene v glava zaboli, ko nekdo omeni da je Fletch top vezist v Unitedu, oziroma zelo blizu temu.


Tale "line" štrli ven. In nima veze s tekmo proti Barceloni.
Fletch je dokazano igralec za velike tekme, vsekakor bi si zaslužu in bi dobil mesto v ekipi proti Barceloni.

Sicer pa tud če igrajo Chester in kolegi in v finalu premagajo Barcelono ne bi mel nobene pripombe.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 11. maj 2009, 11:23:03

Remmy je napisal:Kaj je zdaj s to vsesplošno gonjo proti Fletchu?



Kje ti to vidiš?

Fletch je izjemno podcenjen, najbrž zaradi slovesa iz preteklih sezon, ko je bil vedno dežurni krivec, skupaj z Johnnyjem.

Killer pass = včeraj dal Feltcher Berbatovu :D Potem pa je Bolgar dal Tevezu, ta je pa zadel.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 11. maj 2009, 11:42:59

GoUp je napisal:Zdaj ste se vsi nekak obregnili ob komnentiranje doprinosa Fletcha Unitedu na splošno ... Jaz pa skoz in skoz govorim o tem igralcu za igro proti Barceloni in koliko nam bo on manjkal napram Abidalu/Barcelona! Še 1x: United ima boljše menjave za Fletcha, kot ima Barca za Abidala!


Če ne bomo meli ravnotežja na sredini, bomo veliko težje stestirali obrambo Barcelone.

GoUp je napisal:Po moje SAF niti ne bi računal na Fletcha v prvi postavi v finalu.


Jst mislim da skoraj bi.

Zame Anderson ni dobra zamenjava za Fletcherja, ker nima še dovolj discipline v svoji igri, ne zna tako dobro brat, postavljat po igrišču, vohat nevarnosti. Killer passe si lahko privoščiš če si nekje zgoraj, ko imaš za seboj kritje sredine, iz pozicije katere Fletcher potegne žogo, bi bili killer passi velikokrat samo vlečenje nepotrebnega pritiska nase in na zadnjo linijo, ki bi bila v tem primeru preveč odprta. Omenjaš vseskozi vtekanje Fletcherja. On bo vtekal, če bo vedel da ma za seboj kritje, drugače bo on kril ostale.

Zelo verjetno bomo v finalu štartali s sredino treh. V primeru da bi igral Fletcher, bi imel ta tretji veliko več svobode. Lahko bi napadali v večjem številu. Zdej ko ga ne bo, bo imel več preostalih nalog. In posledično to pomeni, da bomo napadali v manjšem številu in tako manj obremenili spremenjeno zadnjo linijo Barce, oziroma bomo veliko bolj ranljivi, če bomo napadali v enakem številu kot če bi igral Fletcher. Nam nič ne pomaga, če Ronaldo ubije Silvinha ena na ena v 99 primerih od 100, če mu ne bomo takšne situacije pripravli in bo imel vedno dva na grbi.

Čeprav ima Anderson predizpozicije in talent, da postane boljši kot Fletcher, je pa zdele Fletcher na višjem nivoju.
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 11. maj 2009, 12:03:29

SeekK je napisal:Nam nič ne pomaga, če Ronaldo ubije Silvinha ena na ena v 99 primerih od 100, če mu ne bomo takšne situacije pripravli in bo imel vedno dva na grbi.

GoUp je napisal:Višek igralcev proti Barci bodo morala ustvarjati krila, kajti na sredini ga tudi s Fletchom ne bi naredili. Velik problem bo, če bomo imeli v ekipi Johna, kajti potem imamo desno stran spet slabo napadalno usmerjeno, zato bo potrebno razmišljati o Rafaelu.

Hvala bogu da bi Ronaldo potegnil nase dva ali več nasprotnikovih igralcev! Saj pubec zna tudi podajat in ne samo na gol streljtat. S hitro podajo in tudi naprej odigrano hitro smo takoj lahko v šahmat poziciji. Ajd da dobi žogo od Ronalda Tevez, potem ne bo priložnosti :D

In to situacijo SeekK, ki sem jo citiral od tebe, je potrebno NUJNO izkoristiti. Srečen bom, ko bom videl da Barca podvaja ali tripla na Ronaldu, ker to pomeni več prostora za Berbatova in Rooneya. Poleg tega pa me ne boš prepričal (kot jaz tebe ne), da Anderson in Ryan/Paul ne bodo sposobni takih situacij izkoriščati, oziroma jih pripravljati.

In to direktno nakazuje, kaj pomeni izguba Abidala in kaj pomeni izguba Fletcha. Abidala bi CR obrnu 50/100, Silvinha bo pa morebiti 80/100. To je krepko v našo korist, medtem ko med Fletchem in enem od ostalih naših, ki bodo stopili v njegove kopačke ni tako hude razlike.

Pa še tole:
Remmy je napisal:
GoUp je napisal:SeekK verjemi da tudi mene v glava zaboli, ko nekdo omeni da je Fletch top vezist v Unitedu, oziroma zelo blizu temu.


Tale "line" štrli ven. In nima veze s tekmo proti Barceloni.
Fletch je dokazano igralec za velike tekme,

Kolega sam sebe negiraš v enem stavku. Če je top igralec, potem ni samo za en tip tekem ampak za vse. Fletchu pa še manjka tekem v nogah, da bo stopil v kopačke Paula ali Keanota. Ima pa še čas, voljo in očitno tudi znanje.
Je pa po moje igralec kova Butt - za katerega je SAF izjemno obžaloval, da ga je spustil. To mislim da pove dosti, kako ga cenim.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 11. maj 2009, 12:33:44

Ja, Ronaldo bo že potegnu nase, vse lepo in prav, ampak potem je odvisno koliko opcij mu bodo soigralci dali. Če ne bo podpore s sredine/preostalih soigralcev, ne bo mel komu podat, oziroma bomo zelo odprti, če bomo napadali v velikem številu. Jst nevem če ne bodo imeli igralci na sredini navodila naj se držijo bolj nazaj in to v večjem številu, kot če bi igral Fletcher. Me razumeš? Ker najbolj jebeno nevarna bo Barca, če bodo imeli prostor in kontro.
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 11. maj 2009, 13:18:32

SeekK je napisal:Jst nevem če ne bodo imeli igralci na sredini navodila naj se držijo bolj nazaj in to v večjem številu, kot če bi igral Fletcher. Me razumeš?

GoUp je napisal:Kot sem že sam omenil (kar si ti napisal), je zelo dober pri vtekanju in iskanju praznega prostora - to je po tvoje pač pozicioniranje in ustvarjanje prostora. Vendar napram Xaviju in Iniesti ne bomo potrebovali nekoga, ki bo delal višek na sredini, temeveč nekoga za dobro pokrivanje dvojice. Anderson in Carrick bi to zmogla, Ryan pa prevzame igro v napadu.

Hmm :D
United redkokdaj napada z vsemi silami - to vidimo samo ob lovljenju rezultata. Ponavadi igramo s tremi ofenzivno usmerjenimi igralci in enim ofenzivnim vezistom (Giggs, Anderson, Carrick, Fletch - slednji trije ponavadi to pozicijo izmenjujejo, če so vsi trije naenkrat v postavi).
Proti Barci pa bi (bomo) z ali brez Fletcha najbrž tega ofenzivnega vezista vsaj od začetka spustili - zato ima mogoče prednost celo Paul pred Ryanom.
Še vedno trdim da bodo mnogo bolj pomembni beki na tej tekmi - sploh pa v primeru da bi manjkala še Henry in Iniesta (čeprav so to najbrž bučke na žalost).
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 11. maj 2009, 13:45:12

Hm obupavam počasi...pa delam vedno krajše povzetke da bi podal svoj prvotni point.

Fletcher najboljše ščiti obrambo. Daje več svobode igralcem okoli sebe. Ko bomo dobili žogo, bi lahko napadli z večjim številom igralcev kot brez njega.
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 11. maj 2009, 14:03:40

Hehehe Primož obupaj že no :D Nadaljujeva 27.5. ob 18:30 na kotalkališču :lol: , če se mi bo dal v LJ vozt.

Vsaj po moje daješ preveč kredita Fletchu in premalo Andersonu. Tudi Fletch ni taka tatamata v pokrivanju, da bi pa zdaj z njim lahko več igralcev napadalo. Xavija in Iniesto bosta strogo morala pokrivat dva igralca, ne glede na to, koga imamo v ekipi. Po tvoje bi bil očitno Fletch sposoben zaustavit enega izmed omenjene dvojice, pa še pomagal bi lahko recimo pri pokrivanju Messija, če bi Evra skočil naprej - malo pretiravam, sam hočem ti moje mišljenje predstaviti.
Glede na moj prvi post te debate te potem razumem prav, ko povzamem, da bo United igral mnogo težje brez Fletcha, kot pa Barca brez Abidala? Se pravi se ti zdi Silvinho adekvatna menjava Abidalu, medtem ko Giggs ali Paul za Fletcha to ni (ob prestavitvi brazilca na obrambno pozicijo v vezi).

United bo itak igral z vsaj desetimi igralci za žogo, spredaj pa bo ostajal Ronaldo. Naša taktika bo najbrž podobna kot v letošnjem polfinalu - močna obramba in hitre kontre. Glede na Barcino zanič obrambo, lahko zmagamo tako kot smo v Londonu. Glede na pritisk, ki ga bo vršila Barca na našo obrambo, se pa lahko konča kot na OT prot Poolu.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a raven dne 11. maj 2009, 14:05:48

Iniesta bo najbrž lahko igral.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 11. maj 2009, 14:23:36

GoUp je napisal:Glede na moj prvi post te debate te potem razumem prav, ko povzamem, da bo United igral mnogo težje brez Fletcha, kot pa Barca brez Abidala? Se pravi se ti zdi Silvinho adekvatna menjava Abidalu, medtem ko Giggs ali Paul za Fletcha to ni (ob prestavitvi brazilca na obrambno pozicijo v vezi).


Glede na to, kako gnil je bil Abidal te zadnje tekme, bi lahko rekli, da tudi Silvinho lahko odigra tako zanič... Sicer bo pa pomoje na Silvinha igral Park, ki pa ni tako tehnično podkovan, da bi mu lahko delal kakšne velike probleme. In sigurno se bo nam bolj poznala odsotnost Fletcherja kot njim odsotnost Abidala.

Zdej k sem reku, da bo Park igral, bom povedal še celotno enajsterico, ki mislim da bo začela:

VDS
O'Shea - Rio - Vidić - Evra
Park - Anderson - Carrick - Giggs
-----------------------Rooney
------Ronaldo

S tem, da se ta sistem lahko hitro prilagodi na kakršnokoli formacijo: 4-4-2, 4-5-1, 4-3-3 pa tudi 4-2-4 če hočete :mrgreen:
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 11. maj 2009, 14:55:28

Fluid je napisal:Glede na to, kako gnil je bil Abidal te zadnje tekme, bi lahko rekli, da tudi Silvinho lahko odigra tako zanič...

Vidiš to sem hotel slišat :lol: Sam sem res popolnoma drugačnega mnenja. Francoz je žrtev Alvesa, ki pri Barci igra skoraj wingerja in tako mora Abidal skoraj igrati centralnega branilca. Je podoben v igri kot Evra, zelo dober v fazi napadanja in nekako povprečen v fazi obrambe.
Abidal je za moje pojme svetlobna leta pred Silvinhom in to se bo Barci prekleto poznalo. Še toliko bolj sedaj, ko je še Alves out za to tekmo. Izgubili so oba igralca, ki sta lahko preboljna na bekih, mi pa zamenljivega igralca na sredini.

Celokupno gledano ima Barca obupno obrambo, vkolikor se Marquez ne vrne na igrišča. Takšno kot jo je imel Arsenal. Kontre bi jih morale ubiti.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 11. maj 2009, 15:11:56

GoUp je napisal:Glede na moj prvi post te debate te potem razumem prav, ko povzamem, da bo United igral mnogo težje brez Fletcha, kot pa Barca brez Abidala? Se pravi se ti zdi Silvinho adekvatna menjava Abidalu, medtem ko Giggs ali Paul za Fletcha to ni (ob prestavitvi brazilca na obrambno pozicijo v vezi).


Če mene vprašaš, je odgovor JA :D (vem, da me nisi in da se v to debato štulim, ampak vseeno..)
2 razloga:
a) Abidal po zadnjih predstavah sodeč ni niti slučajno nek vrhunski branilec. Na zadnjem classicu sta se Ramos in Robben parkrat sprehodila mimo njega (to je bilo tudi vse kar je Real pokazal), 1. gol je šel celo na njegov račun. Proti rusom na prvi tekmi praktično ni imel dela in je poskušal z nekim vletavanjem po levi, pa je izpadel zmerno do pretežno bedno. Tudi barcini navijači se veliko bolj sekirajo zaradi Alvesa, ker Sylvinho spet ni tako blazno obupen.. Pač nekoliko počasnejši branilec z ogromno izkušnjami, s katerim so celo pred kratkim podaljšali pogodbo. Itak se ob našem črnem scenariju zna zgodit, da sploh ne bo prišel na preizkušnjo (glej spodnjo točko)

b) Drugi problem tiči v tem, da o njihovi obrambi sploh ne moremo razmišljati, če jih ne bomo uspeli ustaviti na sredini. Fletch je s svojo konstitucijo za to nalogo idealen, Anderson malo manj (fizično šibkejši, manj kondicije), Giggsy in Paul pa sploh ne. Glavna Barcina moč tiči v Iniesti in Xaviju in močno dvomim, da sta jima Carrick in Anderson sama lahko kos. Sicer bo SAF gotovo prilagodil taktiko (najbrž bo Rooney imel precej defenzivnih nalog), ampak če nas bodo celo tekmo držali na naši polovici, lahko na njihovih bekih igrata tudi Kirm in Jokič, pa se situacija ne bo bistveno spremenila. Chelski jim je pariral s tremi (fizično) zelo močnimi vezisti (Ballack, Homo Erectus in Lampard) in šele ko so z njimi vzpostavili ravnotežje na sredini, so lahko razmišljali o napadu. Mi bi lahko storili podobno s Carrickom, Andersonom in Fletchem, zdaj bo treba ubrati drugačne poti.

To je to :)
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 11. maj 2009, 15:44:27

Ostareli Silvinho kamot zamenja Abidala, prestara Paul ali Giggs pa nikakor ne Fletcha - razumem :D

Ne vem, vi se že vsi postavljate v pozicijo, da imate izgovor ob morebitnem neuspehu. Fletch ta izgovor ne more biti (se pravi je naša obramba vredna sedaj pol kurca ko Fletcherja ni?). Pismo kot da nismo gledali istih tekem lani in letos v polfinalu Barcelone. Če ustaviš podaje na tri napadalce, njihova sredina neki drka in ne nardi NIČ.
Xavi in Iniesta prideta do izraza ob hitrih dvojnih podajah z Messijem, Eto'ojem in Henryem, med sabo pa skoraj praviloma ne sodelujeta. Pri tem jima je močno pomagal bodisi Alves, na momente Abidal. Teh dveh nimajo več, torej so tudi v fazi napada oslabljeni.

In ja, mi bomo igrali obrambno, ker je pač taka SAFova taktika. Tudi če bi imeli Fletcha v ekipi, mi verjemi da bi Rooney imel precej defenzivne naloge. Kot sem že rekel, mi bomo 100% igrali z desetimi za žogo in čakali na kontre. Kar bo po moje morilska taktika, ker ob lesenem Puyolu, prepošasnim Silvinhu, solidnemu Toureju in Piqueju bi morala hitrost Rooneya, Ronalda in Parka narediti svoje.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 11. maj 2009, 16:54:47

Fletcher, Abidal in Alves ne bodo igrali finala. Potrjeno.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 11. maj 2009, 17:54:17

Kako je z Marquezom? Bojda bi se naj vrnil (not good).
Za Henrya in Iniesto sem pa prepričan da bosta nared.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 11. maj 2009, 18:17:50

Henry in Iniesta bosta IMO igrala, Marquez je pa zelo vprašljiv... Tista poškodba je izgledala boleče, kolenske vezi so pa izredno delikatna stvar :?
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Re: Liga prvakov 2008/09

OdgovorNapisal/-a Best dne 11. maj 2009, 20:17:01

Fluid je napisal:Fletcher, Abidal in Alves ne bodo igrali finala. Potrjeno.

Logična stvar.Nekateri tu gor ste dajali upe v to da bi se lahko zgodilo da bo Fletch igral.UEFA pač še nikoli ni izbrisala kartonov in jih tud v prihodnosti ne bo.Po svoje je treba to razumet vsaj jz razumem no, to je ista finta kot da bi po tekmi morala UEFA razveljavit en gol ker je bilo na tv posnetku dokazano da je bil offside.
Čeprav v tej situaciji bi si pač tud jz želel da bi Fletch lahko igral....
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 0 gostov