Strani, trgovine v slo, itd

Kupim! Sorry, ne prodam

Moderator: Hudički

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a braul dne 13. maj 2009, 18:02:20

Kid_A je napisal:Aja? Ima model kineske fejke? Par kolegov je nabavilo od njega, pa nobeden ni imel pripomb... Vsak dan kaj novega izveš :muppet

Ne me narobe razumet s tem 'sranjem'. Čisto vredu so tile dresi drugače, samo pravim, da jih sedaj lahko sam naročim za 3x nižjo ceno, drgač od mex-a sm bil js tut zadovoln...čist vredu dres.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a manutd fan dne 23. junij 2009, 17:41:11

Mene pa zanima če v Sloveniji obstaja kaka trgovina Nike, da majo sam Nikove izdelke noter. In sicer iščem kopačke Nike Total 90 rdeče barve, v končni fazi bi bil zadovoljen tudi z rumenimi, mi lahko pomagate kje imajo veliko izbiro kopačk v Sloveniji. Tisti ki ste iz LJ verjetno veste za kakšno trgovino....

Hvala že vnaprej ;)

LP
"Sprašujete me, če se bom upokojil? Verjetno se šalite, še posebno, če upoštevamo, da bi moral biti v tem primeru ves čas z ženo doma." A. Ferguson

Gangster55 - VZEMI ALI PUSTI ! - Športne stave, predlogi, ... FREE !
Uporabniški avatar
manutd fan
Ginger Prince
 
Prispevkov: 456
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:32:49
Kraj: Gorenjska

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a braul dne 23. junij 2009, 17:46:57

manutd fan je napisal:Mene pa zanima če v Sloveniji obstaja kaka trgovina Nike, da majo sam Nikove izdelke noter. In sicer iščem kopačke Nike Total 90 rdeče barve, v končni fazi bi bil zadovoljen tudi z rumenimi, mi lahko pomagate kje imajo veliko izbiro kopačk v Sloveniji. Tisti ki ste iz LJ verjetno veste za kakšno trgovino....

Hvala že vnaprej ;)

LP


Če kaj pomaga...nevm a si mislu tele na koncu nike liste?

http://www.golgeter-shop.com/?skupina=3 ... ID=&kupec=
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a manutd fan dne 23. junij 2009, 18:03:30

Slika

Ja model tak da, samo take barve...

Drugač so pa seveda Total 90 najbolj prodajane rumeno - črne ... mogoče veš kje jih še prodajajo ?

Slika

Ker v Kranju v Intersportu nimajo več, Sport 2000 isto nimajo, Hervis tudi ne,....

Ali pa Total 90 laser tele so mi tud hude....

Slika
"Sprašujete me, če se bom upokojil? Verjetno se šalite, še posebno, če upoštevamo, da bi moral biti v tem primeru ves čas z ženo doma." A. Ferguson

Gangster55 - VZEMI ALI PUSTI ! - Športne stave, predlogi, ... FREE !
Uporabniški avatar
manutd fan
Ginger Prince
 
Prispevkov: 456
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:32:49
Kraj: Gorenjska

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 23. junij 2009, 22:21:45

GIGA sport v Mariboru. Oni imajo edini v SLO, pri katerih lahko celo naročiš kopačke, original seveda, vendar je tam težava, da če rečeš 45 (cca) številko, potem več ne moreš menjat pa te stvari. Imaš pa na voljo vse stvari, ki jih najdeš na strani nike.com pa seveda ki so v Evropi. Giga Sport v SLO, potem pa moj tip, Intersport Eybl v Grazu in pa v Avstriji... Ker to kar imajo Tomas, Hervis... Bosna pa te fore... Da bi imeli kaj originalnega pa ne. Razen tistih Adidas Predator, kao kenguru usnje...
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a manutd fan dne 24. junij 2009, 11:45:40

Hvala :D Sej najbrž bom šel pogledat najprej v Ljubljano še mal potem pa v Avstrijo ker mam tko planiran že neki :) Ni vrag da jih nekje ne staknem :D
"Sprašujete me, če se bom upokojil? Verjetno se šalite, še posebno, če upoštevamo, da bi moral biti v tem primeru ves čas z ženo doma." A. Ferguson

Gangster55 - VZEMI ALI PUSTI ! - Športne stave, predlogi, ... FREE !
Uporabniški avatar
manutd fan
Ginger Prince
 
Prispevkov: 456
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:32:49
Kraj: Gorenjska

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 24. junij 2009, 12:11:16

Jst sem zadnje kopačke naroču tukaj - http://www.prodirectsoccer.com/home.asp

Samo morš pa prej vedt cifro...če najdeš pravo akcijo, dobiš vrhunski model kopačke, za kakršno ceno pri nas dobiš osnovne modele...jst sem kupu adidasov predator, dal 45 eurov s poštnino, pri nas so pa preko 100...
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a manutd fan dne 24. junij 2009, 12:32:14

Ahaaa vidm zlo dobra stran, to je trgovina v Veliki Britaniji ? Poštnina v EU je 12€ kar pomojem ni veliko oz. je sprejemljivo, cene pa tudi kar ugodne. Ja Nike imam že dvoje kopačke in ista cifra tako da tu mislim da nebi smelo biti odstopanj. Plačal si pa kako ? Kartica verjetno...?
"Sprašujete me, če se bom upokojil? Verjetno se šalite, še posebno, če upoštevamo, da bi moral biti v tem primeru ves čas z ženo doma." A. Ferguson

Gangster55 - VZEMI ALI PUSTI ! - Športne stave, predlogi, ... FREE !
Uporabniški avatar
manutd fan
Ginger Prince
 
Prispevkov: 456
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:32:49
Kraj: Gorenjska

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 24. junij 2009, 12:38:52

Plačaš s kartico in jih dobiš v 1 tednu recimo. Najboljša stran pomoje.
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a manutd fan dne 24. junij 2009, 12:50:22

Aha super. Sam zanima me še kakšne mate izkušnje s številkami od Nika, jz mam dvoje čevlje, ene za dvoranski nogomet in druge za travo in povsod enaka številka, mislm da nebi smelo biti odstopanj. Poleg tega vidim da so ravno rdeče zelo znižane ter ravno pravšnja številka je na voljo 45 :D Bo treba v akcijo ;)
"Sprašujete me, če se bom upokojil? Verjetno se šalite, še posebno, če upoštevamo, da bi moral biti v tem primeru ves čas z ženo doma." A. Ferguson

Gangster55 - VZEMI ALI PUSTI ! - Športne stave, predlogi, ... FREE !
Uporabniški avatar
manutd fan
Ginger Prince
 
Prispevkov: 456
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:32:49
Kraj: Gorenjska

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 24. junij 2009, 13:27:38

Najboljš da greš v trigovino in pomeriš recimo 5 modelov Nika. In pol boš videl, kera cifra ti pač ustreza. To res ni tak problem..
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a braul dne 3. julij 2009, 11:39:26

Tole sem zasledil kot novo trgovino za fuzbal v BTCju...Če bo kdo kej hodu naj mal preveri. Predvsem me zanima za nogavice, če imajo prav od ekip? mal se vidi po slikcah, da obutve in dresov je krneki...

http://www.nogomania.com/Default.asp?po ... vica=26955
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a manutd fan dne 3. julij 2009, 15:23:57

Ja če je kdo od tam blizu prosim da gre pogledat original kopačke Total 90 pa pove ceno :D .... ker v naslednjih dneh mislim naročiti te iz Anglije zato me pa zanimajo cene da se ne bom kaj nategnu :P Hvala...

LP
"Sprašujete me, če se bom upokojil? Verjetno se šalite, še posebno, če upoštevamo, da bi moral biti v tem primeru ves čas z ženo doma." A. Ferguson

Gangster55 - VZEMI ALI PUSTI ! - Športne stave, predlogi, ... FREE !
Uporabniški avatar
manutd fan
Ginger Prince
 
Prispevkov: 456
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:32:49
Kraj: Gorenjska

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a manutd fan dne 17. julij 2009, 15:35:48

Evo mene :D

Amm ja zahvalu bi se vam ker ste mi povedali za prodirect stran. V pondeljek sem naročil kopačke in že danes sem jih dobil, sicer je rdečih zmanjkalo ampak sem vseeno dobil Gold/Black barvo originalne Total 90ke =) Super znižane so bile in so me prišle dobrih 58 € namesto 140 € ! Tako da res še enkrat hvala tistim ki ste mi svetovali za nakup.

Lep pozdrav :)
"Sprašujete me, če se bom upokojil? Verjetno se šalite, še posebno, če upoštevamo, da bi moral biti v tem primeru ves čas z ženo doma." A. Ferguson

Gangster55 - VZEMI ALI PUSTI ! - Športne stave, predlogi, ... FREE !
Uporabniški avatar
manutd fan
Ginger Prince
 
Prispevkov: 456
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:32:49
Kraj: Gorenjska

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 19. julij 2009, 11:13:41

Zakon, dobro jih nosi :) Res se da dobit izjemne deale, mogoče ne vedno tisto najbolj željeno barvo, samo meni osebno barva niti ni pomembna :)
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a Brne dne 10. avgust 2009, 11:35:52

Na Rudniku imajo v Intersportu nove drese Uniteda in Barce. 70€
"And you say to yourself, thank god they hate us, because then we know we are the best" - Sir Alex Ferguson
Uporabniški avatar
Brne
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 790
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:10:53
Kraj: Čemšenik

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a braul dne 10. avgust 2009, 13:19:41

Brne je napisal:Na Rudniku imajo v Intersportu nove drese Uniteda in Barce. 70€

A si gledu kaj, a imajo samo home ali away tudi?
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a Brne dne 10. avgust 2009, 15:09:36

Samo home, brez imen in cifer igralcev. Če bi meli away bi si ga verjetno nabavil.
"And you say to yourself, thank god they hate us, because then we know we are the best" - Sir Alex Ferguson
Uporabniški avatar
Brne
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 790
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:10:53
Kraj: Čemšenik

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 10. avgust 2009, 16:49:53

Če bi meli away dres, bi bil fejk. Ker še ni niti v uradni prodaji.. Pride 13.8 ven... Drugače pa če želite imeti drese v velikih količinah... Intersport Eybl v Grazu... ;)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a braul dne 10. avgust 2009, 17:14:20

Anderson#8 je napisal:Če bi meli away dres, bi bil fejk. Ker še ni niti v uradni prodaji.. Pride 13.8 ven... Drugače pa če želite imeti drese v velikih količinah... Intersport Eybl v Grazu... ;)

Ja itak, pa še gledal sem pred enim tednom na uradni strani pa videl datum 13.8., čist pozabo. Ma Graz je predaleč, pol že poštnino pokrijem iz Anglije z benzom, sploh po današnjih dvigih :lol: Vidim pa da je ta Eybl Intersport tudi v Celovcu, kamor pa zahajam bolj pogosto, samo je to sam shop ni tako velika stvar kot nekateri drugi Eybl megastori, mogoč pa bodo imeli tudi tam...
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Tržnica

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost