FA 3.krog, Manchester United:Leeds, 3.1.2010 ob 14:00

EPL, FA, CC v sezoni 2009/10 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: FA 3.krog, Manchester United:Leeds, 3.1.2010 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a braul dne 3. januar 2010, 16:02:10

Zaslužena zmaga Leedsa. Pred tekmo je verjetno malo kdo verjel v to, a na terenu so pokazilo svoj karakter. Mi smo v vse skupaj šli preveč lagano in zgodilo se je ravno to, česar smo se lahko bali. Nadaljuje se naša hladno-topla forma. Se kar strinjam, igralce trebe s kakšno kaznijo malo spravit v red, ker kar tako pač se ne sme razprodajat ugleda kluba! Dans smo mi zgledal, kot da igramo v 3.ligi. Jasno pričakujem še več hujših besed in pluvanja po igralcih, ker si dejansko to zaslužijo!Podn od podna je blo tole danes.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: FA 3.krog, Manchester United:Leeds, 3.1.2010 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 3. januar 2010, 16:02:21

Red Devils Slovenia forum goes into meltdown 2010... bruh bruh in še enkrat bruh!
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: FA 3.krog, Manchester United:Leeds, 3.1.2010 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a gregx dne 3. januar 2010, 16:03:17

Nč ne bom reku, tih pa tud ne bom. :D

Tole ni za nikamor, sploh ni blo nobene igre, nč od nč. Posameznih igralcev sploh ne bom kurcal, ker so bli vsi za kurac. Še SAF je take bedne poteze vleku.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: FA 3.krog, Manchester United:Leeds, 3.1.2010 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 3. januar 2010, 16:03:23

Tega pa res nisem pričakoval, tako ranega izpada iz FA Cupa. Najstarejši pokal, pa naši odigrajo katastrofalno. Leeds sploh ni bil dober, ampak so samo držali svojo igro in Beckford je pokazal da si zasluži kaj več kot 3.liga. Grozna igra nekaterih, obramba je bila tako slaba, da je sploh škoda besed da jih omenim. Mogoče še edini Fabio, ki je nekaj laufal v napadu in poskušal. Veza prav tako. Welbeck ok, je imel smrtno šanso, ki pa mu jo je oni Danec nekako z dlakami obranil. Obertan pa se tudi večkrat zadribla kot pa kaj naredi. Gibson popolnoma nič, počasen in pa dobi žuti karton, pa ostane gor, Anderson pa gre dol, dobesedno v dreku, od tega kako se je metal pod noge in laufal. Ampak ok. Giggs ni nič novega prinesel, samo Valencia je pokazal da je trenutno res eden najboljših igralcev pri nas. Napad je bil smešen. Saj so bile šanse, tam Rooneyu na črti, pa v 94min, ampak overall, sramotno.

Prejšnji teden smo govorili v kako hudi formi je Rooney, pa se vidi da ne more zdržat več kot kak teden, potem pa znova izjemno slaba predstava. Berbatov pa je odigral odlično, celo enkrat sem ga videl kako vzel žogo in pa 2x štopal žogo. Od Owena pa ne moremo pričakovat golov, če ne igra nič, potem pa še sam naredi napake.

Vsekakor izjemno slaba popotnica za Birmingham, ki je trenutno najboljša ekipa PL. Statistika to kaže in doma so naravnost nepremagljivi. Obramba pa jim je tako ali tako na vrhuncu. Ne vem, kaj bo sedaj naredil SAF, ampak kakšne kazni bi prav prišle. Ni mi toliko za FA Cup kot pa za PL, kjer si res ne smemo več ničesar privoščiti...

Ampak še prej pa gredo naši mladci, na City, ki nas bo pojedel, če bo imel toliko šans. :roll:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: FA 3.krog, Manchester United:Leeds, 3.1.2010 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 3. januar 2010, 16:28:45

A bo forum spet zaživel?

Tekmo sem gledal prvih 20 minut, pol sem šel pa zarad tehničnih motenj rajš na en sprehod in kavico. Ampak dost sem vidu, da loh mal pokomentiram.

Resno dvomim, da sta Neville in Fabio sposobna za nivo Manchester Uniteda. Gary se ne pobere po tisti sezoni odsotnosti, čeprav je vmes že parkrat dobro odigral. Fabio mi deluje izgubljeno, v obrambi ni od njega prav nič. Ne vem, če ima dovolj talenta za Unitedov nivo. Podobni pomisleki lahko letijo tudi na Andersona in Gibsona. Lahko sta pomogača, ne morta pa onadva vodit ekipe. Ni znanja za to.

Ključen problem je bla seveda motivacija in podcenjevanje. Ekipa je bla v razsulu in si niti ni zaslužila zmage. Izgledal so nemočno, kot da bi oni igrali v tretji ligi.

Čeprav so Leeds "scum" sem danes prav simpatiziral z njimi in jim prav proviščim napredovanjem. Igral so pogumno, napadalno in odločno. Večina ekip v PL si nikoli ne bi upala pridt s takim pristopom na OT. Hvala kurcu da so zmagal - nekaj pravice pa tud mora bit. Škoda za izpad, FA cup ni carling, ampak vidim, da je za kar veliko forumašev FA drugorazredna lovokrika ...
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: FA 3.krog, Manchester United:Leeds, 3.1.2010 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 3. januar 2010, 16:53:26

Brez veznih 90 minut, škoda da so se sploh prikazal na igrišču s takim odnosom. Pol pa neki grobi favli pa živci na deseto potenco, pa za vse kriv sodnik. Bah, vse prevečkrat se tole letos dogaja. ČE ni Fletcherja na sredini je igra poden. Za moje pojme zajeb Fergija, ki je poslal na igrišče, kar je pač poslal, sam nisem videl med njimi nobenega fuzbalerja, ki bi si želel zmage, sem jih pa na nasprotni strani videl 11. Sram jih je lahko in če bi bil lastnik kluba, bi jim jih pošteno napel, vred s Fergijem! U kurac pejte, proklete pičke!


P.s. res sem jezen, ker se bodo spet vsi znašali nad nami, da smo luzerji, pa jim ne bom mogel z ničemer nasprotovati... no ja mogoče edino z Luzerpuloom. :lol:
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: FA 3.krog, Manchester United:Leeds, 3.1.2010 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 3. januar 2010, 18:05:57

Mah, ne se tolk sekirat. Cela ekipa je odigrala zanič in to je to.. Če bi na podlagi te tekme skušal sklepati, kdo ne more igrati na nivoju Uniteda, bi zdajle prodajal celo enajsterico. Pa ne bom. Danes pač nihče na igrišču ni pokazal pričakovanega, rezultat je zato logičen in pravičen, rezerv pa je povsod dovolj.

Še nekaj - malo preveč se spravljate na Andersona. Modelček je danes napram ostalim dejansko pokazal nekaj švica in na sredini dobil nekaj lepih dvobojev. Vendar ekipe pač ne more voditi sam (in dejansko bi bilo čudno, če bi ga pri teh letih na tako odgovornem položaju lahko). Tako on kot Gibson sta lahko zelo dobra pomočnika, vendar ob sebi potrebujeta nekoga bolj izkušenega, ki lahko pokaže še kaj več od borbe ali bombe iz razdalje. V 4-5-1 sistemu je Anderson pokazal svoje najboljše igre do sedaj in v taki formaciji mora imeti zagarantirano mesto. Skupaj z Gibsonom pa nima kaj početi na sredini - to pa je samo in izključno napaka Fergusona. Če bi na krilih ali v vezi imeli vsaj enega kolikor toliko vsestranskega igralca, bi mogoče še šlo tudi s pol moči.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: FA 3.krog, Manchester United:Leeds, 3.1.2010 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a yoco dne 3. januar 2010, 18:07:45

Ja fak! Tekme žal nism mogu gledat, sam ko sm pa na netu vidu rezultat sm mislu da bom kr okol padu!
Pa včer sm se že spet L'poolu smeju ko so smotan, očitno smo mi še bl!
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

Re: FA 3.krog, Manchester United:Leeds, 3.1.2010 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 3. januar 2010, 18:08:16

Zasluženo Leeds zmagal nimaš kaj. Jim prav privoščim. Že zaradi navijačev, ki so bili dobesedno v deliriju. Koliko časa so čakali na ta dogodek... Tako kot navijači v Manchestru! In kaj dobijo? Podcenjevalen odnos svojih ljubljencev do "nekega" tretjeligaša in poraz. In to v FA Pokalu! Tradicija! Staro rivalstvo jao jao...
Žogo smo že držali pa imeli nekaj šans, a to ni bilo to. Brown je lahko srečen da ni dobil rdečega, pa bi bilo boljše da bi ga, ker je igral res porazno. Neville in Fabio tudi pod kritiko. Anderson in Gibson popolnoma nič na sredini. Še posebno Anderson me je razočaral. Rooney danes ni bil pravi in zagotovilo za poraz je tu. Poraz boli saj vemo kakšno težo ima FA Pokal. Pa še proti Leedsu. In to na Old Traffordu... Aja itak je Berbatov kriv za poraz... :roll:

In še nekaj glede navijaštva. Ne strinjam se s tistimi, ki govorite da nimamo nič skupnega z Leedsem in da ne bi smeli jemati ta derbi tako kot tisti v Manchestru. Potemtakem nimamo nič tudi z Liverpoolom, Arsenalom, Boltnom, Hullom in ostalimi. In kaj lahko izvlečemo iz tega? Da sploh ne bi "smeli" navijati za Manchester United, ampak za svoj lokalni klub. Osebno sem se zelo veselil tega srečanja danes, ker so mi bili derbiji z Leedsom vselej epski in zanimivi. In ker dam dosti na tradicijo, se vživim v takšno tekmo. Če navijaš za Manchester United, bi ti morala nekaj pomemniti tekma proti Leedsu. Vsaj tako jaz mislim. Res pa je da ljudje v Angliji to vse skupaj drugače doživljajo.

Sicer pa imajo naši proti shityu že možnost da se oddolžijo. Je treba iti dalje... UNITED !!!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: FA 3.krog, Manchester United:Leeds, 3.1.2010 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 3. januar 2010, 18:08:38

Ah daj no, jaz kot veliki poznavalec nogometa ti lahko zagotovim, da je Gibson bil danes 3x slabši od Andersona. Anderson si je vsekakor zaslužil igranje in on ter Carrick bi morala začeti. Anderson vsaj za vsakim laufa in izbori žogo nazaj, ter ima dosti dosti boljši pregled igre na terenu in ni tako kot Gibson, ki poda raje ziher podaje nazaj, kot delata fucking Lucas in Mascherano. Kaj ma naš Darren boljše od Andersona, pa je strel ja. Pa še o tem bi lahko danes, glede nato, da sta oba 2x ustrelila pa so žoge šle v pm...

Pa pizdo, vsako kritiko spremenite v pljuvanje. Ja pa zakaj za kurac ne bi smel pljuvat? Si ne zaslužijo? So izgubili proti tretjeligašu, odigrali za drek, vsi po vrsti, pa ne sme noben nič reči čez njih. Jaz pa sem rekel čez Gibsona samo to, da mi skrajnoooo čudno, da SAF da iz igre Andersona, ki zna razigrati in vzeti žogo nasprotniku kot pa da v igri ostane nekdo z nevarnostjo rdečega kartona ter z lastnostjo dobrega strela. Sicer mi pa je vseeno. Glavno da vidiš, da jaz pljuvam po Gibsonu po Andersonu pa ne. Slednji je vsaj pokazal nekaj borbenosti, prvi pa nič..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: FA 3.krog, Manchester United:Leeds, 3.1.2010 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 3. januar 2010, 18:12:02

Mene pa zanima kdo je v slačilnici fasal kopačko v glavo :twisted:

Lahko bi si jo Fergie kar sam sebi zabrisal :oops:
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: FA 3.krog, Manchester United:Leeds, 3.1.2010 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 3. januar 2010, 18:16:21

Da se še nadovežem na moj prejšnji post. Gledam ratinge na manutd.com in vidim da je Anderson v anketi za igralca tekme v Unitedu.

Anderson: With energy and penetration abundant at times, he was one of United's better performers. Unlucky to be sacrificed for Michael Owen and a more potent goal-threat.

Toliko o vajini teoriji Goup in King_Cantona7, kako je bil Anderson gnil in da nisem kar tako rekel da je bil Valencia naš najboljši, še sam SAF je to potrdil..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: FA 3.krog, Manchester United:Leeds, 3.1.2010 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 3. januar 2010, 18:21:11

Ne govorim o tem, rekel sem kako je bil pri Unitedu, še edini ki je vsaj nekaj drek skupaj spravil, pa tudi sam priznam da ne velik. Ampak boril se je, kar bilo vidno tudi, da je imel kredo na čelu pa je kar laufal in laufal. Seveda ne more biti igralec tekme, je pa lahko igralec, ki je največ pokazal za poražence... Gibson pa ni naredil ama baš nič, razen strelov in grobega štarta na igralca Leedsa...
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: FA 3.krog, Manchester United:Leeds, 3.1.2010 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a markm dne 3. januar 2010, 18:39:44

Čestitke Leedsu za zmago,ker dons si zmage enostavno nismo zaslužil. Bili so nevarnejši pri naspa cela ekipa ni bla na nivjou, mav je zaj... tut SAF že z samo postavo, predvsem na sredini ker se Anderson in Gibson enostavno ne znata skupej igrat. Upejmo, da je SAF igralce pošteno nap..(čeprov bi tut nega en dons mogu ker ga je srov z menjavami), pa da se čimprej poberemo in da proti cityu odigramo tko kokr znamo, da ne bo še en boleč poraz.
Uporabniški avatar
markm
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 769
Pridružen: 17. januar 2008, 23:09:19

Re: FA 3.krog, Manchester United:Leeds, 3.1.2010 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 3. januar 2010, 19:01:23

Ne vem, kaj ti razumeš pod "vodenjem", ampak zame je to ravno razigravanje ostalih igralcev z dobrimi podajami in smiselno gibanje po igrišču z uporabo intelekta, razumevanja in branja igre ter borbenosti (vsaj za veziste to gotovo velja). Anderson ima od naštetega v zadostni meri samo slednje in zato po mojem ne more biti lider ali stalni član prve ekipe s kakšno odgovorno zaposlitvijo. Če ima Anderson kakšen dober pregled nad igro, sem jaz sveta mati iz Međugorja (če ga ima Gibson, sem pa še sveta trojica zraven). Sta pa lahko oba uporaben dodatek ob kakšnem bolj vsestranskem vezistu.

Kakorkoli že, če bi moral izbrati svetlo točko, potem bi najbrž tudi sam izbral Andersona. Ampak ker mi je ni treba in ker so bili itak vsi poden, je ta dilema nesmiselna. In ne zastopim, zakaj morata z Andersonom8 spet usekat tako brezvezno debato, kot da bo komu od vaju odpadla krona z glave, če se enkrat za spremembo potuhneta in pustita vse skupaj.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: FA 3.krog, Manchester United:Leeds, 3.1.2010 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a r.keane dne 3. januar 2010, 19:22:37

anderson je zame en najslabših vezistov v PL. dans je sicer odigral malo boljše kot ponavadi, ampak še vedno za en drek. Mogoče samo zato ker so drugi tolk slabše igrali. in letos je imel Anderson zelo veliko minutažo, ampak naredil ni v letošnji sezoni prav nič. lahko skače in parkrat pokliza, ampak to grem lahko jaz delat tja. Po pravici povedano mi gre na kurac. Da pa rečeš, da sta Fletcher in Anderson enako dobra je pa težka neumnost. rajši si nickname spremeni kot da se sramotiš s hvaljenjem Andersona.

MOD: TI PA RAJE ENKRAT ŽE ZAČNIT PISAT TAKO, KAKOR SMO SE ZMENILI! PREBERI V TEMI Kriteriji forumskega pisanja!!
Uporabniški avatar
r.keane
Chief of Execution
 
Prispevkov: 211
Pridružen: 22. september 2009, 14:50:35

Re: FA 3.krog, Manchester United:Leeds, 3.1.2010 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a gregx dne 3. januar 2010, 19:27:51

r.keane

Kakšno je potem tvoje mnenje o Gibsonu? :D

Sicer pa upam, da je z Vidičem vse vredu.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: FA 3.krog, Manchester United:Leeds, 3.1.2010 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 3. januar 2010, 19:34:23

Ra100 je napisal:In ne zastopim, zakaj morata z Andersonom8 spet usekat tako brezvezno debato, kot da bo komu od vaju odpadla krona z glave, če se enkrat za spremembo potuhneta in pustita vse skupaj.

Zato ker mi gre na kurac, da venomer pljuva po enih in istih igralcih, medtem ko so Naniji, Andersoni,Tevezi, Ronaldoti sveti in nikoli nič ne naredijo narobe.
Pa naj bo po tvoje, bom pobrisal svoje poste in se potuhnu za nedoločen čas, ker se mi ne da več brant Uniteda.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: FA 3.krog, Manchester United:Leeds, 3.1.2010 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 3. januar 2010, 19:49:10

Forum je pač namenjen izmenjavi mnenj! Zakaj bi se kdo potuhnil in brisal poste? Dokler je debata na nivoju ne vidim težav.

Kar se pa tiče Andersona je pa zgodba dost preprosta. Pripeljan je bil za zelo velik denar, ki ga pa (še) ni upravičil (da ne govorimo o Naniju in Hargiju). Na vsake toliko časa sestavi dobro partijo, ne more pa ujeti neke konstantne forme, poleg tega, da bi kdaj ponudil kakšen presežek. To je še toliko bolj vidno, ker je takšne predstave že kazal in to v prvi sezoni po prihodu v klub! Takrat je ob težavah s poškodbami odlično odigral defenzivno (kar mu tudi pritiče, saj je pred golom kastriran) vlogo v zvezni vrsti, čeprav je bil pripeljan kot igralec, ki naj bi povezoval sredino in napad. OK, če mu pač bolj ustrezajo obrambne naloge (in glede na kvalitete in predispozicije mu!) naj tako igra - težava ni v tem. Problematična je kvaliteta predstav.

Danes - kolikor sem vidu - ni kaj blestel, niti ni bil najslabši. Ra100 ima prav - zakaj bi v taki tekmi iskali najbolše igralce, če je pa United izgubil proti tretjeligašu! Po drugi strani pa razumem tudi GoUpa, ki je zaradi mišlenja nekaterih/nekoga prisiljen zavzemati nasprotno pozicijo, ker je to zanj pač edini način proti preveč pristranskemu ocenjevanju igralcev. Itak je nekomu ljubši eden, drugemu drugi, ampak neko poveličevanje in divinizacija nekaterih ter demonizacija drugih igralcev je pač na ravni precej zavrtih indoktrinirancev. Mal bolj kritičen pogled in opustitev malikovanja ne bi bla slaba ideja (čeprav verjetno ni možna, glede na to, da se nekateri tudi simbolno identificirajo s svojimi idoli.)
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: FA 3.krog, Manchester United:Leeds, 3.1.2010 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a r.keane dne 3. januar 2010, 19:50:28

Gibsonu daje njegov strel malo prednosti pred Andersonom. Pa tud malo bolj resno jemlje nogomet od Andersona. Nevem na keri tekmi je bilo, ko je Anderson Nažgal žogo v njegovem stilu 100m stran od gola in se začel sam sebi režat. Meni se tak odnos ne dopade. In zgleda da se mu zdi res zelo smešno požigat žogo čimdlje od gola, ker to tako vstranjo počne. Drugače Gibson ni dober igralec. Vsaj nima nekih for, ob katerih skoraj pilot za tv požrem.
Oprosti mod. Nisem se še potolažil od tekme in sem žiučen.
Uporabniški avatar
r.keane
Chief of Execution
 
Prispevkov: 211
Pridružen: 22. september 2009, 14:50:35

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2009/10

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov

cron