EPL 22.krog, Manchester United:Burnley, 16.1.10 ob 16:00

EPL, FA, CC v sezoni 2009/10 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 22.krog, Manchester United:Burnley, 16.1.10 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 17. januar 2010, 12:44:57

Gledal samo prvi polčas, ki ni bil tako slab. Nekajkrat lepo raztegnili igro prek bokov. Pa tudi Valencia je nekajkrat lepo utekel v kazenski prostor in se lepo odkril. Predložki so bili, a kaj ko Rooney in Berba nista znala dati gola z glavo (so bile pa kar težke situacije). Veselita me zadetka Berbatova in Rooneyja. Kako je prvi ustavil žogo po podaji Valencie :o Škoda ker je potem zgrešil oz. zadel vratnico. Diouf pa kar zadel na debiju na Old Traffordu. Kako bo to vplivalo na Owna? Že tako ali tako ne igra veliko... Upam da zdaj dobi šanso skupaj z Dioufem proti Cityju.

United!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 22.krog, Manchester United:Burnley, 16.1.10 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a sLOVEnia FOR UNITED dne 17. januar 2010, 18:14:15

OK možno da sem malce pretiravau...Tiste škarjice je treba pohvalit,pa par koristnih predložkov(predvsem v prvem polčasu),samo vseeno mislim da so prednjačili slabi predložki,tisti ki so končali na nasprotnikovih nogah,glavah...teh mislim da je bilo več.Pa zmeraj se nekaj pizdite kako drugi carinijo žogo...to je on včeraj delal konstantno.
Se pa strinjam da se njegova igra lahko le še zboljša,samo da dobi več igrlneaga časa,ker take vrste igralca krvavo rabimo.Pričakujem ga že v torek v igri.
Uporabniški avatar
sLOVEnia FOR UNITED
General manager of OT
 
Prispevkov: 364
Pridružen: 9. februar 2009, 12:53:24
Kraj: Črnomelj

Re: EPL 22.krog, Manchester United:Burnley, 16.1.10 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 18. januar 2010, 15:48:37

@infinity

nisem govoril samo za to tekmo. Nasploh bi blo treba več poskušat od daleč, kadar ne gre s predložki ali skozi center žogo 10x podat, da se jo vsploh porine v gol. Povprečno je na tekmo vsaj 5 priložnosti, ko bi bil strel veliko boljši, kot poskusi nekih vesoljskih podaj v kazenskem.
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: EPL 22.krog, Manchester United:Burnley, 16.1.10 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a infinity dne 18. januar 2010, 22:26:34

Glede na to da se je predvsem kritiziralo igro v prvem polčasu, sem seveda sklepal da tudi tvoj komentar sloni na predvsem tej tekmi. In ja, se strinjam da bi bilo potrebno včasih raje strelati na gol kot pa poskušali z nepotrebnimi podajami. Ampak naštej mi par igralcev res sposobnih zadevat z razdalje pri nas. Ni jih ravno veliko. Predvsem zaradi Ronalda se skozi zadnjih par sezon sploh ni opazilo par takih malenkosti, ki pa nam zdaj kar malo manjkajo. Ampak to je stvar že druge debate.

Da se ponovno skoncentriram na to tekmo. Po dolgem času smo spet bili malo bolj nevarni v napadu, pa čeprav so žoge letele krepko čez vrata. Pa čeprav predložki niso bili ravno idealni, ampak ob taki igri nas za zadetke ne bi smelo skrbeti. Slej ko prej ena pada točno nekomu na glavo, potem pa itak jih raztrgamo. Precej bolj zaskrbljajoče je bilo prejšne tekme ko smo rinli skozi bunker, pa imeli ravno 2 strela na gol. To so mi ble švoh predstave. Bo pa seveda potrebno še veliko izboljšati v sami igri v napadu.

Bolj je problem obramba in dejstvo da vsak protinapad je že huda nevarnost za gol. In če je kaj bilo treba pokritizirat po tej tekmi, je to v prvi vrsti predvsem obramba.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 22.krog, Manchester United:Burnley, 16.1.10 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 19. januar 2010, 12:46:22

scholes vse premalokrat strela
Carricka morem pohvalit, da kolikor ni glih odličen strelec se trudi
Rooney je kljub temu da je 1. strelec lige med glavnima dvema komplikatorjema (ne strelja, ko bi lahko, strelja pa iz obupa)
Berbatov itak, to je jasno iz razdalje par svetlobnih let
Pa še Valencia in Giggs bi lahk kdaj probala :D

btw, pa streli z razdalje se je že prej poznalo, da sam Ronaldo res upa. Je pa bil vsaj eden, to je pa res.
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: EPL 22.krog, Manchester United:Burnley, 16.1.10 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a infinity dne 19. januar 2010, 13:27:01

btw, pa streli z razdalje se je že prej poznalo, da sam Ronaldo res upa. Je pa bil vsaj eden, to je pa res.


Mogoče sem se tu mal narobe izrazil. Nisem imel v mislih da se prej ni poznalo da ni kakšnega izrazitega strelca z razdalje poleg Ronalda. Tukaj sem mislil predvsem na to, da z Ronaldom niti nismo potrebovali da nekih dodatnih strelov na gol. Bili smo dovolj uspešni v napadu, kar seveda potrjujejo tudi rezultati skozi zadnje 3 sezone. Brez njega pa seveda se to pozna.

Kot edinega dobrega strelca z razdalje si omenil zgolj Scholesa, ki res premalo strelja (glede na svoje sposobnosti), ampak kot kaže je sam mnenja da s podajami lahko več ponudi ekipi. Sem bi mogoče lahko štel še Rooneya v času njegove dobre forme. Tudi Berba z malo večjo samozavestjo bi lahko bil precej nevaren. Ampak govoriti kdo bi lahko, pa v resnici ne, je brezpredmetno, ker ne bo spremenilo ničesar.

Pa da še enkrat ponovim. V primeru te tekme bi zame poskušanje po sredini in streli z razdalje ( še posebej če maš 10 igralcev pripravljenih na blokado) bili precej manj vredni kot pa predložki in raztegovanje igre. Če pa govorima na splošno, potem se pa seveda strinjam da bi v kakšni priložnosti lahko kdo udaril in ne podal. Izpostavit zgolj hočem da nimamo igralcev takih sposobnosti (bombe z razdalje), imamo pa igralce drugačnih sposobnosti, in temu se moremo prilagajati.

Mene naprimer precej bolj kot taki streli, skrbi totalna nesposobnost pri izvajanju kotov. Da po 10kotih niti blizu kakšne priložnosti nismo je pa res žalostno. Ampak tako vsaj vemo da imamo še dosti prostora za izboljšavo, pa da še ne dajemo maksimuma.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2009/10

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 6 gostov