CC finale, Manchester United:Aston Villa, 28.2.10 ob 16:00

EPL, FA, CC v sezoni 2009/10 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: CC finale, Manchester United:Aston Villa, 28.2.10 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 28. februar 2010, 19:16:36

Mi na žalost ni uspelo gledati tekme, pa bi prosil za kak replay.. A Ronster ga je spet z glavo zabil :) Bravo!!
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: CC finale, Manchester United:Aston Villa, 28.2.10 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a infinity dne 28. februar 2010, 21:00:40

Berba-Valencia-Rooney. Kot kaže zmagovalna naveza.

Tekmo smo spravili lepo skozi, brez neumnih podaljškov. MoM vsekakor Park, poleg njegove značilne borbe in teka je danes prikazal še izjemno aktivnost v napadu. Dobro sodeloval z obema napadalcema, posledično dobil tudi par lepih priložnosti za gol.

Sredina je v drugem delu le prevzela vajeti v svoje roke, precej bolje je zaigral Carrick. Obramba pa tudi opravila svoje, imeli so ponovno trenutke nesigurnosti, vendar nič tragičnega. Rafael presetljivo ni imel veliko dela na svoji strani, niti ni bil viden veliko do poškodbe.

Zakaj Berba krili? No, pogosto je res kar žalostno da ne dobi podaje, čeprav je v dobrem položaju. Sem že enkrat omenil, da vse preveč se mu podaja ko je zaprt, in vse premalokrat ko je prost. Drugače pa tudi Rooney krili ko ne dobi žoge. :) Je pa Berba danes ponovno dobro oddelal svoje delo, pa čeprav ni bilo gola. Dosti žog spustil drugim, pripravil par priložnosti, predvsem pa vršil kar dober pritisk na vratarja in branilce. Torej ravno to kar naj bi bila "odlika" Teveza (pa ne, ne začenjam ponovno te debate, zgolj vmesna opazka za to primerjavo). Upam le da nadeljuje v takem stilu. V tem letu (2010) je pokazal precej več kot prej, tako da sam stopnjeve naj še to.

Je pa Rooney postal pravi Klose :) Še sreča da ni klavirjev na igrišču.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: CC finale, Manchester United:Aston Villa, 28.2.10 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 28. februar 2010, 21:19:10

Če bi štel podaje po hokejsko, bi bil Berba zelo visoko na listi strelcev.
Dans recimo mu Park v kontru nikakor ni htel podati, pa čeprav je bil Berba popolnoma sam na njegovi desni. Ni čudno da je krilil.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: CC finale, Manchester United:Aston Villa, 28.2.10 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 28. februar 2010, 21:20:40

Jaz bom danes samo nekaj glede Bolgara napisal. Takšnega Bolgara rabimo. Sicer znova ni zabil gola, ampak je odigral zelo dobro. Zakaj? Dobil je nekaj skokov ter super spustil žogo ter prispeval asistenco. Da, seveda je to delal tudi prej, ampak danes je bil viden cel čas in je imel nekaj dobrih potez. Je pa dobil od Skyja slabo oceno (5) in tokrat res ne vem zakaj...

Upam da nadaljuje tako, saj bo Owen odsoten vsaj 2 tedna, ker je to hamstring :evil:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: CC finale, Manchester United:Aston Villa, 28.2.10 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 28. februar 2010, 21:35:09

Torej Manchester United je osvojil letos prvo lovoriko. In upam da ne zadnjo :)

Sicer pa zelo zanimiva tekma. Veliko priložnosti in napetih trenutkov. Res lepa tekma. Owen je pokazal, da je odličen finišer, a se je nato poškodoval. Upam da ni nič resnejšega. In nato Rooney, ki je letos res fantastičen. V bistvu do gola ne toliko viden, nato pa se je razletel po celem igrišču in imel še nekaj priložnosti (vratnica), pa v obrambi je veliko pomagal. Car. Tudi Valencia je odigral kar solidno, tu bi omenil še Parka, ki je zopet pretekel veliko in se boril do konca (kako tipično zanj, mar ne?). Tudi Berbatov zopet zelo dejaven, sodeloval je pri obeh zadetkih. Zdaj že nekaj tekem igra odlično, le kakšen gol več manjka. Spet nekaj vrhunskih potez.

Sicer pa čestitke Villi za všečno predstavo. Upam da jim uspe v FA Pokalu.
In kaj je bil to za en drek od komentatorja danes :evil: Totalno je zamoril tekmo na trenutke...

GLORY, GLORY MAN UNITED !!!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: CC finale, Manchester United:Aston Villa, 28.2.10 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Welsh Wizard dne 28. februar 2010, 23:26:11

Giggsy je napisal:Mi na žalost ni uspelo gledati tekme, pa bi prosil za kak replay.. A Ronster ga je spet z glavo zabil :) Bravo!!


Posnetek zadetkov
Uporabniški avatar
Welsh Wizard
General manager of OT
 
Prispevkov: 305
Pridružen: 4. november 2008, 21:07:56

Re: CC finale, Manchester United:Aston Villa, 28.2.10 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 1. marec 2010, 9:33:08

Evo, pokal na srečo pod streho in še ena sezona, ki se ne bo končala brez lovorike. Tekma sicer bila za moje pojme dost krneki oz. nič posebnega, dodatno jo je še zamoril komentator. Rezultat pa zaslužena zmaga Uniteda, najbrž tudi s kar primernim rezultatom (škoda da Park in Rooney nista zadela gola, ampak vratnico). Na trenutnke še vedno preveč kompliciranja (včeraj sploh Berbatov, ki kljub temu, da je igral zelo dobro bi ene parkrat lahk mal bolj sam probal namest podaje, tam bi pa lahk Rooneyu podal za skoraj 100% gol, namesto da je streljal iz 20+ metrov) in podajanja nazaj, ampak nima veze, zmagalo se je. Upam da z Rafaelom in Owenom ni kej hujšga. Drugače pa Carrick resnično, resnično slab v prvem polčasu, upam da bo šlo do konca sezone sam navzgor še z njim. Valencia pri meni iz tekme v tekmo sproža notranji boj. Fant igra resnično odlično, sam me ta njegova 1 noga jezi še pa še. Parka pa vse bolj vidim kot sprednjega v postavitvi s tremi v centralni vezi. Se mi zdi, da tam odigra dosti bolje kot prav na krilu, sicer pa ni že v PSV igral na taki poziciji? Evraju se pa vsaj pomoje res že resnično pozna utrujenost, ker nekako ni več tisto kar je bil na začetku sezone, ampak tu ni on kriv čisto nič. Žal ogromna nesreča s "stalno" poškodovanim Fabiem in letos tud O'Shea-jem, ki izredno manjka. Glede Rooneya pa sploh škoda zgbuljati besed, ker to ni več normalno. Kaj se je zgodilo z njim? Nasploh ciljam na njegovo igro z glavo, ker to že meji na čudež kako je on začel rutinirano zabijati glavce. Ampak kot sem rekel že 1x prej, kolikor je overall napredoval, je tudi poslabšal podajanje. Kar pa sploh ni nek problem trenutno.

Mislim, da se je fantom zdej vsaj mao odvalil kamen od srca s to lovoriko, pa še res hvala, hvala Cityu (in prav nč Stokeu :( ), ker nam je omogočil, da je naslov prvaka lige spet odvisen samo od naših fantov in ne ostalih ekip. Trenutno nasploh Chelsea ob manjku Cecha, Colea in obupni igri Terrya (smešno, samo trije, mi pa s takimi poškodbami celo sezono) zgleda kot da bi znali zgubiti še marsikatero tekmo (naj bi Cech znal biti že nazaj za tekmo z nami?) in celo končati tretji. Vendar nočem kaj jinxat, glih tako so še vedno lahko prvaki.

edit: sem včeri zamudil prve 6-7 minut in zdej pogledu penal. Resnično lepa odločitev sodnika, da je tu piskal samo penal in nič rdečega kartona, saj je Vidić res prišel že na stran Agbonlahorja in ga ni favlal iz za hrbta.
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: CC finale, Manchester United:Aston Villa, 28.2.10 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a pek dne 1. marec 2010, 10:43:37

Metatron je napisal:Ampak kot sem rekel že 1x prej, kolikor je overall napredoval, je tudi poslabšal podajanje. Kar pa sploh ni nek problem trenutno.


Se sploh ne strinjam! Mogoče podaja manj, kar pa je pravzaprav edino pravilno, saj se je v prejšnih sezonah preveč podredil kolektivu.Toda njegove podaje so fantastične! Prenosi iger na boke z natančnostjo da te kap. Je pa res da včeraj ni imel ravno dneva, izgubil nekaj žog, toda igralci kot je on lahko zadanejo tudi ko jim ne gre. Letos je on tisti vesoljec, tako kot je bil Ronaldo 2 leti nazaj in mu je šlo vse od rok.
"At the end of this game, the European Cup will be only six feet away from you and you'll not even able to touch it if we lose. And for many of you that will be the closest you will ever get. Don't you dare come back in here without giving your all".
ALEX FERGUSON
Uporabniški avatar
pek
The real Keano
 
Prispevkov: 618
Pridružen: 3. februar 2008, 8:41:01

Re: CC finale, Manchester United:Aston Villa, 28.2.10 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 1. marec 2010, 12:44:46

Uf ne vem, mogoče js preveč tiste taslabe opazim, tole glede podaj na boke se strinjam, ampak v sredini pa jih ogromno zajebe. Ampak kot pravim, sploh ni panike, ker je overall izredno napredoval letos.
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: CC finale, Manchester United:Aston Villa, 28.2.10 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a aRTyMK4 dne 2. marec 2010, 14:45:30

Meni pa se je komentator zdel zelo dober.
Dogajanje je malo popestril z njegovimi izjavami.
Določene stvari je komentiral nekako hudomušno.
Pohvala komentatorju z moje strani!
Uporabniški avatar
aRTyMK4
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 164
Pridružen: 2. december 2009, 20:07:31
Kraj: Radovljica

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2009/10

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost