EPL vročica

EPL, FA, CC v sezoni 2009/10 - Arhiv

Moderator: Hudički

Kdo je večji konkurent Unitedu v boju za naslov?

Arsenal
32
52%
Chelsea
30
48%
 
Skupaj glasovi : 62

Re: EPL vročica

OdgovorNapisal/-a Frozen dne 17. april 2010, 17:25:01

Zdej, če Čelsi izgubi ali remizira proti Spursom in seveda, če mi do konca vse zmagamo bi bili na -1 oz. -2 piki, AMPAK ne pozabimo, da Chelsea igra še proti Liverpoolu, čeprov mislim, da če bi tista tekma odločala o naslovu mislim, da bi se Pool pustil, da izgubijo.... samo zato, da mi nebi mel več naslovov, kot oni :D
“I’ve given up trying to understand how the fourth official and referee work out added time. I’m sure there is method in their madness.”
~ Sir Alex Ferguson
Uporabniški avatar
Frozen
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 176
Pridružen: 13. avgust 2009, 12:26:50

Re: EPL vročica

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 17. april 2010, 19:56:03

Chelsea:

25.4. Stoke (h)
2.5. Liverpool (a)
9.5. Wigan (h)

United:

24.4. Tottenham (h)
2.5. Sunderland (a)
9.5. Stoke (h)


Vse, kar bi se tule izteklo v našo korist, bi bilo po mojem veliko presenečenje. Chelsea lahko kiksne le še proti skavzom, ki bodo zjebani od polfinala EL in z zmago niti ne morejo kaj dosti pridobit. Mi špilamo proti ekipi z najboljšo formo v PL.. Hvala kurcu, da bo vsaj 1 teden vmes.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL vročica

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 17. april 2010, 20:20:47

Hah, torej je chelski res kiksnil. In to proti Spursom, ki so v res odlični formi in znajo biti v soboto res še kako nevarni. Zdaj lahko samo molimo, da bodo scouserji premagali chelski, s predpostavko da moramo tudi mi vse zmagati. Lahko da bo tisti remi z Blackburnom še kako prekleto pomemben oz. odločilen... :roll: A zdaj je chelsea pod pritiskom...
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL vročica

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 17. april 2010, 20:28:48

Zakaj bi moral pa Čelzi zgubit? Dovolj bo remi in naše 3 zmage pa smo na konju. ČE bo pa poraz pa toliko boljš. Itak pa padajo v formi, to se je videlo že zadnje 2 tekmi, danes so pa naletel na mino in kabooom. Pa še brez Terrya so ostal, lepo gre tole nam na roko. Sicer imamo spurse, amapak igramo doma, kjer bi jih mogli razbit. En teden bo počitka vmes, tako da se pobje oddahnejo in potem nabijejo spurse.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL vročica

OdgovorNapisal/-a MUFC dne 18. april 2010, 11:20:38

Mislim, da bo tista tekma čez dva tedna proti Liverpoolu odločila za prvenstvo oz. morda bo odločilno že v soboto ko mi gostimo Tottenham, ki bo še kako nevaren in podžgan saj že imajo skalp Arsenala in Chelseaja. Če to tekmo zmagamo mislim, da gremo lahko mirno na zadnji dve tekmi in tistih 6 točk.
BORN TO BE UNITED
Uporabniški avatar
MUFC
Ginger Prince
 
Prispevkov: 497
Pridružen: 2. maj 2008, 8:23:31
Kraj: Ljubljana

Re: EPL vročica

OdgovorNapisal/-a gregx dne 18. april 2010, 11:27:37

"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EPL vročica

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 18. april 2010, 11:57:36

V enemu vikendu se vse obrne, kajne?

Še vedno pa ni vse odvisno od nas. Najprej moramo premagati Tottenham, kar seveda sploh ne bo lahko, glede na to da so v enemu tednu Spursi premgali tako Arsenal kot Chesleo. Liverpool izgleda edina ekipa, ki bi lahko presenetila Modre, vendar je težko računati na njih, predvsem glede na to, da naj bi bil Torres poškodovan.

Pomembno je, da zmagamo vse do konca, če bo - bo, če ne pa ne.

Bližje ja, kaj več pa še ne.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL vročica

OdgovorNapisal/-a Giggsy11 dne 18. april 2010, 16:15:38

Zelo pomembna tekma bo naslednja proti Spursom...imamo tekmo dan prej in priložnost da pridemo na 1. mesto in povečamo pritisk. Pool ne bo nič gledal na to da jih mi lahko prehitimo, saj se borijo za evropo.
UNITED WE STAND!!!!!
Uporabniški avatar
Giggsy11
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 704
Pridružen: 14. januar 2009, 0:28:38

Re: EPL vročica

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 18. april 2010, 16:25:15

Se strinjam z Giggsy11 glede tega kako bo Liverpool gledal, kako jih nebo United prehitel. Mislite da to Aquilanija, Mascherana in Lucasa ter podobne to briga? Oni morajo opraviti svoje delo in si zagotoviti Evropo. In še Lige Europa ne bodo imeli, če izgubijo z Chelseajem ob razpletu... Tako da jim bo tekma z Chelseajem ključnega pomena. In tudi ManRed je že dal scenarij ki je zelo verjeten...

Kar se tiče Tottenhama. Svaka jim čast. Mi njim uslugo oni nam. Vendar pa tudi so kar poškodovani in sigurno totalno uničeni po teh tekmah. Dali so več kot svoj 200 mum. United pa je končno zmagal in igralcem se je vidlo kaj pomeni ta zmaga... Tako da se jaz nebi sekiral in tudi Redknapp je že izjavil da je povsem zadovoljen z 6 točkami iz teh tekem... Poleg tega pa ima City Arsenal doma, ko ga nebodo kar tako premagali, pa čeprav so Londončani danes doživeli blamažo prve klase...

Na koncu bomo prvaki! V to sem sedaj po teh dogodkih 75%...
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL vročica

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 18. april 2010, 19:52:47

Tole glede utrujenosti smo poslušali že po tem, ko so po 120 minutah na izredno slabi zelenici na Webmleyu izgubili proti Portsmouthu, potem pa so nabil Arsenal. Chelsea je isto govoru, utrujeni so in so se opekl. Js močno upam da bo United lahko ugnal Spurse. Igra se na Old Traffordu in verjamem, da so glave na pravm mestu in prav to je lahko odločilni faktor v boju za naslov.

Me prav zanima koga bo SAF postavil na RB. Neville se odlično postavlja, vendar ga lahko na hitrosi Bale kar lepo uniči, kar je storil in s Ferreriro (ne morm verjet sploh da tega lesa primerjam z Nevillom) in kasneje Ivanovićem. Je pa res, da če bo igral Rafael, je to rumen karton fix na stavnicah :)
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: EPL vročica

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 18. april 2010, 20:09:35

Ah, glede Nevilla me sploh ne skrbi, saj igra zadnje tekme kot v svojih starih dobrih časih. Morda je tu res največji problem hitrost, a on vse to nadomesti z odličnim postavljenjem in pokrivanjem. Če je dobro odigral proti Riberyu in ostalim, zakaj ne bi še do konca sezone. Bo pa po mojem še Rafael uletel na kakšni tekmi. Ne smemo pozabiti na O'Sheo!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL vročica

OdgovorNapisal/-a zimi dne 19. april 2010, 18:04:50

http://www.nogomania.com/Default.asp?po ... vica=33486

za Anglijo tole ne bo glih držalo, ne? ni razlika med prejetimi in danimi?
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL vročica

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 19. april 2010, 18:11:55

Sj tko piše zimi :D
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL vročica

OdgovorNapisal/-a zimi dne 19. april 2010, 18:30:06

Tudi ta je trenutno na strani Chelseaja (86:32), ki ima trenutno tri zadetke prednosti pred Unitedom (78:27). V kolikor bi oba sezono sklenila z enako razliko v zadetkih, bi se naslova veselilo tisto moštvo, ki je v 38 krogih doseglo več zadetkov. Tudi ta kriterij precej bolj odgovarja Chelseaju, ki je tri kroge pred koncem zabil kar osem zadetkov več kot United.

A niso oni pol "sam" +3? :)
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL vročica

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 19. april 2010, 19:28:41

Ja kaj ti zdej ni jasno, zber se :mrgreen:

Po prvem kriteriju, torej gol razliki, imajo +3. Po drugem kriteriju, torej danih golih, pa +8.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL vročica

OdgovorNapisal/-a Matija dne 19. april 2010, 21:53:45

Haha, zimi.. Itak pa tale kritierij verjetno ne pride v poštev. Edini primer je da mi remiziramo in Chelsea izgubi. Torej mi smo trenutno na -4 (3 + 1). Če Chelsea nam omogoči na kakršen koli način da pride ta stvar v poštev potem smo najmanj na -3. Če oni izgubijo za 1 gol in mi remiziramo potem pridobimo en gol, če pa zgubijo za več pa še tolk več pridobimo..

Vglavn, tole skoraj sigurno ne pride v poštev v Angliji.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL vročica

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 25. april 2010, 10:56:04

Tale odločitev, da Portsmouthu ne dovolijo v Evropo, nas bo kar pošteno udarila..

Liverpool je trenutno v PL brez motiva in če danes zmagajo proti Burnleyu, skoraj ne morejo več izpasti iz mest za Evropo, na 4. mesto pa realno tudi ne morejo upati. Če sem dodamo še utrujenost po polfinalu in neangažiranost zagotoviti največjim rivalom naslov, potem so njihove šanse na tej tekmi že močno limitirane.

Glede na Stokeove predstave v gosteh si danes ne obetam kakšnega presenečenja, za Wigan pa bomo še videli..
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL vročica

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 25. april 2010, 11:13:09

Se strinjam ja, da je odločitev o nenastopanju Portsmoutha v Evropi slaba za nas. Vendar pa, da nimajo več realnih šans? Mogoče ne, ampak so vsekakor scenariji zelo verjetni..

Pred nekaj dnevi je ManRed objavil eno besedilo, kjer je bil napisan scenarij iz tega kroga. Kakšen je bil scenarij.. Če United premaga Tottenham in City načeloma ne osvoji več kot točke ima Liverpool v gosteh Burnley, ki je vsekakor zelo premagljiv, glede nato da so dejansko že izpadli. In v primeru zmage pride Liverpool na 2 točki za Tottenhamom in le eno z Cityjem.

Vendar to ni glavna stvar za Liverpool. Njihovi nasprotniki se lahko celo med sabo pobijejo. Imamo še namreč obračun City-Villa, City-Tottenham in Villa-Birmingham, kar je vsakakor težka tekma. Tako v primeru ugodnih remijev ali zmag Ville se lahko vse obrne v korist Liverpoola in potem nekako vsaj poskušajo remizirati z Chelseajem(samo to nič več, kaki fantom gol al pa kaj :D :D )..

Je pa res, da imajo polfinale Europa League, so brez Torresa in imajo v glavah da so totalno zafurali sezono in in vidijo rešilno biljko v Europa League..

Samo, da pa bodo pobraten klub iz Manchestera zajebali, svoje največje prijatelje in "sorodne" duše, pa tudi ne verjamem...

GO LIVERPOOL! :) ;)

EDIT:

Here's the situation. If Liverpool defeat West Ham, that pulls them within 5 of Spurs (assuming Spurs hold on today) and within 3 of City.

Liverpool then play Burnley away and will need a win, probably get it too. United play Spurs that weekend so there is a probability that United win. City probably get a draw at best away to Arsenal. So that could make it Spurs 64, City & Liverpool on 62 each (or 63 if City draw).

This means the Chelsea match will be huge for Liverpool and they'll have to go for it if they want any chance at claiming 4th. But it hinges on the West Ham match to start.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL vročica

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 25. april 2010, 12:50:11

Liverpool bo že prišel 2 točki za 4. mestom, vendar bo imel tekmo več. Kar v principu pomeni, da bi morali Židi in Arabci najprej remizirati med sabo in obenem še oboji popušiti eno od preostalih tekem (Bolton, Burnley; Villa, West Ham). Pa še bi morali skavzi zmagati vse ostale tekme in nabiti razliko. Tule je že toliko pogojnikov, da lahko tale scenarij mirno uvrstimo v utopijo.

Če se bo Liverpool dejansko boril proti Chelseaju, potem res vsaka čast, ampak v tej poziciji bodo bolj motivirani za poraz kot za zmago.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL vročica

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 30. april 2010, 18:36:11

Teh dodatnih 30 minut včeraj bo Liverpool morda precej stalo, posledično pa tudi United. Veliko spremenljivk je vmes in če lahko kadarkoli uspe, lahko v tej cirkuški sezoni. :twisted:
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2009/10

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 5 gostov

cron