Za koga navijate?

Ostale zadeve...Politika prepovedana

Moderator: Hudički

Za koga navijate?

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 18. maj 2010, 15:34:00

Temo sem zasledil na forumu ŠTV-ja in sem se odločil odpreti to temo, da nam malo skrajša dni brez Uniteda. :D

Zadeva je preprosta, povejte za koga navijate v športih, ki je spremljajte. Za nogomet vsi vemo kako stoji stvar, lahko pa doda svoje "simpa" teams... Potem pa so še tu košarka, hokej, tenis, formula in ostali športi..

NBA:

Tu sem navijač Denver Nuggetsov, ekipe ki jo spremljal od prihoda Carmela Anthonyja. Na njih mi je všeč vse, od dvorane, grba in igre. Imajo potencial za osvojitev lige in letos so bili kandidati, vendar je trener George Karl doživel operacijo grla in brez tako pomembne osebe pač niso mogli v playoffih.

NHL:


Ottawa Senators. Enostavno the best. Ko je bil še Heatley še v Ottawi, so dobesedno harali po NHL. Pred kratkim so naredili menjavo, Heatley je odšel v San Jose, prišla sta pa Michalek in Cheechoo. V prvem napadu še je vedno zimzeleni Daniel Alfredsson, pa seveda center Jason Speezzzzza :D . Upam da jim naslednje leto uspe osvojiti vsaj konferenčni finale...

Tenis:


Tu bom kratek. Roger Federer. Če gledaš tenis, je on edina oseba za katero lahko navijam. Ima vse, je največji igralec vseh časov in eden največjih športnikov vseh časov...

Formula 1:

Michael Schumacher. Včasih sem se jokal ob njegovih zmagah. Vsako nedeljo, pred in po kosilu smo doma samo gledali F1 in čakali kako bo znova slavil... Po soncu, dežju, vedno je bil najboljši. Letos se je vrnil in F1 je znova prejela nazaj enega gledalca, mojo mamo :oops: :D :D

NFL:


Ta šport sem začel spremljati v lansko leto, najbolj blizu pa so mi Arizona Cardinalsi, pa čeprav še to ni dokončno :D . So še drugi favoriti, in letos si bom ogledal veliko tekem, in potem bom dokončal zbral katera ekipa je pomojem guštu...

Nogomet:

In pa moj najljubši šport in klub, Manchester United. Kot pravim, vsaki dan sem bolj nor na United. Simpatiziram pa tudi z Hamburger SV in Valencio. Sploh slednja mi je postala z leti zelo pri srcu, sploh zaradi Davida Ville in pa drugih junakov 4 kotnika(Silva, Mata, Pablo)...
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Za koga navijate?

OdgovorNapisal/-a lukac13 dne 18. maj 2010, 15:44:51

zanimiva temica, pa še res nam bo mal skrajšalo dolge predpoletne dneve :D

NBA:
Tuki bojo kr Nuggetsi,pač Melo mi je car jbg :)

NHL:
Ne gledam hokeja,ampak sm pa včasih k sm še kokrtok spremlu navijju za Detroit,nevem zakaj,res ne :D

Tenis:
Andy Murray...tip mi je res car ker je tok hladen in deluje dost tak na boli te :P

Formula 1:
Za kogarkol, samo za schumacherja ne...nemorem ga videt.

NFL:
Bljah,zmer ko se potrudim da bi mal pogledu kakšno tekmo zaspim,preveč prekinitev,preveč šova,premalo športa. Mam pa pulover od Giantsov...a to kej šteje?? :D

Nogomet:
Sicer ne gledam veliko nogometa,ampak Manchester mi je kul, simpatiziram pa še z Chelsea, Liverpoolom in Aston Villo, zelo všečne ekipe.
Jaaaa valda. Pač simpatiziram še z Dinamom,ampak odkar so okol tega kluba sami problemi, je samo vprašanje časa kdaj se bo zrušu sam vase.
It's about a dedication and a passion, whatever the score. LUHG
Uporabniški avatar
lukac13
Prebivalec Lepe žoge
 
Prispevkov: 1199
Pridružen: 29. november 2007, 9:34:39
Kraj: Domžale

Re: Za koga navijate?

OdgovorNapisal/-a koka-kola dne 18. maj 2010, 16:09:38

NBA:
Nekoč sem navijal za Chikago,ko je bil še Jordan pa tako,zdj pa recimo navijam za Lakerse,čeprau ni to to.

NHL:
Hokej kr spremljam navijam pa za Pingvine iz Pittsburga,preprosto zato ker majo najbolšega hokejista na svetu--Crosbyja.

Tenis:
Ga sploh ne spremljam,eden tečnejših športov.
Formula 1:

Ne gledam.

NFL:
Eh to tudi ne gledam,tako da nimam ekipe za katero bi navijal.
Nogomet:
Nogomet največ spremljam:)Sem navijač Manchestra in simpatiziram z Barcelono(ne me zaradi tega grdo gledat):P

Rokomet:Navijam itq za Rk cimos Koper :)
Uporabniški avatar
koka-kola
On šteje
 
Prispevkov: 547
Pridružen: 31. avgust 2007, 0:36:26
Kraj: Koper

Re: Za koga navijate?

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 18. maj 2010, 16:11:20

NBA:

LA Lakers, nekje od 96. leta... Še vedno imam doma dres Vlada Divca iz sezone 96-97...

NHL:

Colorado Avalanche, since 1996. Peter Forsberg :peace

Tenis:


roger "FedEx" Federer. Legenda, najjači tenisaš ever zame...

Formula 1:


McLaren Mercedes. Od 1997 naprej, prej navijač Šumaherja, ki ga pa zaradi zadnje dirke tiste sezone ne morem videt...

NFL:

Denver Broncos. Zaradi South Parka :D

Rokomet:

RK Slovan Kodeljevo. Simply the best!

Hokej:

Olimpija Ljubljana... Zmaj 'till I die!


Basket:

Olimpija Ljubljana, v Evropi pa Panathinaikos.



Ostalo:

Benjamin Raich & Janne Ahonen. Če ne šteješ naših, seveda...
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Re: Za koga navijate?

OdgovorNapisal/-a lord of maddnes dne 18. maj 2010, 17:08:29

Košarka

Ne spremljam

Hokej:

Tudi ne spremljam... mogoče pa vendar...Olimpija? :D

Tenis:

Roger Federer je moj najljubši igralec.

Formula 1:

Michael Schumacher. Ko sem bil majhen sem ga zelo rad gledal potem pa nekako nehal gledati formulo.

NFL:

Ne gledam

Nogomet:

Seveda Manchester United pa tudi Tottenham (pa ne zato ker so prišli v ligo prvakov, za njih navijam že od prej), Atletico Madrid, pa še kakšen bi se našel
Someone asked me the other day, what time do City kick off?
About every ten minutes I replied.
Uporabniški avatar
lord of maddnes
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 516
Pridružen: 13. marec 2009, 15:40:31
Kraj: Ljubljana

Re: Za koga navijate?

OdgovorNapisal/-a trelcek dne 18. maj 2010, 17:23:57

NBA:
Slika

NHL:
Slika

Tenis:
Slika

Formula 1: Red Bull - koncno eni ko so koncal monotonost ferarija pa mklarna...
Slika

NFL:
Slika
Slika

Rokomet:
Slika

Hokej:
Slika


Basket:
Slika

Ostalo:
Slika
Slika
United´s soul is never sold
so proudly wear thet green and gold
we´ll never wear our famous RED
till gralzer´s gone or even dead
so raise thet ancient standard high
by green and gold we´ll live and die
that day will come again for sure
WHEN WE CAN WEAR OUR RED ONCE MORE!
Uporabniški avatar
trelcek
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1314
Pridružen: 28. maj 2008, 21:09:41
Kraj: Radovljica

Re: Za koga navijate?

OdgovorNapisal/-a TSD dne 18. maj 2010, 18:56:46

NBA:

NY Knicks. Ewing, Sprewell, Marbury, Robinson so mi bli naj igralci...can't wait naslednjo sezono. :D


NHL:


Od vseh 4 velikih ameriških lig to spremljam najmanj, vseeno pa simpatiziram z NY Rangersi(Jagr).


Tenis:

Najprej Sampras, potem Roddick in Hewitt, od tistih, ki so sedaj na vrhu sem pa najbolj na strani Nadala.

Formula 1:

Vedno za Ferrari. Se pravi najprej Šumi, zdej pa Massa(čeprov vedno manj spremlam). O fuj Alonso.

NFL:
New York Giants. Strahan, Umeniyora, Tuck, Jacobs so mi zakon igralci.

V bejzbolu navijam za NY Yankees(A-Rod, Texeira).

Nogomet:


Nogomet se mi zdi da me vedno manj privlači(vse razn Uniteda in Olimpije seveda), poleg teh 2 so mi pa kul še Feyenoord, Celtic, Napoli in Bayern.
Zadnjič spremenil TSD, dne 18. maj 2010, 21:47:24, skupaj popravljeno 1 krat.
'Just remember one thing: respect this club.' SAF
Uporabniški avatar
TSD
Ne upa prit prepevat!
 
Prispevkov: 1219
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:15:52

Re: Za koga navijate?

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 18. maj 2010, 19:09:40

NBA:

Chicago Bulls - jebi ga, sem pač žvel v cajtih enega in edinega ki je znal letet po zraku :D Upam da nam naslednjo sezono rata prpelat njegovga naslednika Lebrona.
Zadnja leta ko so bili tolk bogi, sem v končnicah navijal za Boston.

NHL:

Senatorji. Sam zdj ko vidim kdo še navija za njih, bom moral resno premisliti :) Ti prodam dres Anderson ;)

Tenis:

Ivaniševič, zdj pa Federer oz. kdorkol drug ki nabriše Nadala.

Formula 1:

Samo za Renault. Od voznikov mi je bil Nigel car, pa Berger je bil tud OK.

NFL:
Mi dol visi.

Nogomet:

Celje in United.

Rokomet:
CELE!!!
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Za koga navijate?

OdgovorNapisal/-a andre dne 18. maj 2010, 19:16:29

NBA:

Še najbolj so mi pr srcu Denver Nuggetsi drugače niti ne gledam...Melo je car.

NHL:
Ne spremljam.

Tenis:

Roger Federer definitivno , čeprou na pesku proti Nadalu nima šans heh.

Formula 1:

Jason Button McLaren Mercedes.

NFL:

Ne spremljam.

Nogomet:

Na domači sceni sevada Maribor...drugače pa Porto in seveda MANCHESTER UNITED.
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
andre
One liner
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 23. januar 2008, 20:29:54

Re: Za koga navijate?

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 18. maj 2010, 20:20:37

NBA:
Huh, niti ne spremljam veliko, vendar so mi bili včasih Utah Jazz zlo fajn in tudi zdaj pogleda vsake tok časa kak jim gre :D

NHL:
Odkar sem odigral prvi špil NHL-a 2001 in tudi ko sem začel rekreativno Inline špilat- Anaheim (Mighty) Ducks :D Sem pa veliko spremljal tisto sezono ko so osvojili Stanleyjev pokal(2008 mogoče?)- S. Niedermayer, Selanne,Pronger,Perry,Kunitz,Getzlaf J.S. Giguere, itd. so trgali na muč :D Drugače pa zelo spremljam vse Švedske igralce po NHL- Nicklas Lidstrom über alles :D

Formula 1:
Odkar je Šumi odšel potem nisem več spremljal oz. bolj bežno kot kaj drugega. Sedaj se pa zopet rad usedim in pogledam dirko, pa čeprav mu ne gre ;)

Hokej:
SWEDEN ;) pa Slovenija afkors ane :D

Nogomet:
UNITED!!!, če se slučajn še ne ve :D Drugače pa mi je tudi Celtic fajn ;)
Nacionalne pa Slovenija, Anglija in pa Nizozemska ;) In that order ;)
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: Za koga navijate?

OdgovorNapisal/-a Taki dne 19. maj 2010, 11:25:05

NBA: Chicago Bulls

NHL: Sicer ne spremljam ampak recimo, da "navijam" za Chicago Blackhawks

NFL: To spremljam že en čas in tu navijam za Chicago Bears pa mal še stiskam pesti za Dallas Cowboys

Tenis: Novak Djoković

Nogomet: Chelsea in Liverpool <3 :lol: (ej na forumu Manchester Uniteda smo pol pa tako retorično vprašanje, za koga navijaš v fuzbalu.... ja valda da za Manchester United)
Uporabniški avatar
Taki
marsh qiddath snéck
 
Prispevkov: 1100
Pridružen: 17. avgust 2007, 21:20:12

Re: Za koga navijate?

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 19. maj 2010, 12:05:12

Ja ka pa knapi? A te je sram priznat al kaj?!
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Za koga navijate?

OdgovorNapisal/-a Taki dne 19. maj 2010, 12:53:29

Dobr te sm pozabu dopisat, pardon :P
Uporabniški avatar
Taki
marsh qiddath snéck
 
Prispevkov: 1100
Pridružen: 17. avgust 2007, 21:20:12

Re: Za koga navijate?

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 19. maj 2010, 13:06:08

Ja Taki, mene pa pol jebeš če hodim kaj na tekme jebene in skorumpirane Drave, za svoj grb pa nočeš dat glasa :lol:

Goup vidiš, bolj sma si podobna kot si misliš... Vem da te je strah priznat, ampak to je dejstvo :lol: :lol:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Za koga navijate?

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 19. maj 2010, 15:15:23

Ja sj tega me je strah ... da sm jst očitno tud en tak nepopustljivc trmast :D
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Za koga navijate?

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 19. maj 2010, 18:58:57

NHL:

Colorado Avalanche - že od vsega začetka, Forsberg (moj vzornik v tistih časih) in Sakic sta bila magična naveza. Pa seveda legenda Roy v vratih

Zadnje čase najbolj spremljam sicer LA Kingse iz očitnih razlogov in tudi za njih stiskam pesti. Simpatiziram še s Chicago Blackhawksi, ker sem njihovo tekmo videl v živo.


NBA:

Chicago Bulls... Pomoje ni treba razlagat zakaj. Razlog je seveda super mlad igralec Rose :mrgreen: :mrgreen: Moram pa rečt, da ne spremljam ravno...


Tenis:

Pete Sampras... Trenutno pa nevem, mogoče Murray.


Formula:

McLaren... Ampak ne spremljam sploh, če pogledam pol ure na sezono je velik :mrgreen:


NFL:

Ne gledam, niti treh klubov ne bi znal naštet :mrgreen:
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Za koga navijate?

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 19. maj 2010, 21:41:21

Fluid je napisal:NHL:

Colorado Avalanche - že od vsega začetka, Forsberg (moj vzornik v tistih časih) in Sakic sta bila magična naveza. Pa seveda legenda Roy v vratih


Oh yeah, I feel you, brother :D Tista generacija je bila res nenormalno huda...
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Re: Za koga navijate?

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 20. maj 2010, 11:52:51

NBA:
Če bi imeli kakšne redne doping teste bi jih človek lahko celo resno jemal. Tistim pobom na kolidžu morajo poleg abnormalne količine steroidov dajati še kaj drugega, da pri 16ih delujejo kot zreli biki. Tudi malo preveč cirkusantstva za moj okus.

NFL:
Glej zgoraj. Poleg vsega tudi rahlo slaboumna igra, katere edina umetnost v taktičnem smislu je dobra koordinacija ekipe.

Formula:
Motošporta sicer nikoli nisem štel za pravi šport, vendar to ga še ne naredi nezanimivega. Če bi namesto brezveznih cestnih dirkic uvedli spet kakšna bolj rizična dirkališča z možnostjo prehitevanj, bi bilo mogoče še vredno gledati. Je treba rečt, da je po Imoli 94' ta šport izgubil precej, pa ne zaradi Senne, ampak zaradi absurdnih varnostnih pravil, ki so sledila njegovi smrti. Še malo, pa jih tudi na cesto ne bodo več spustil, da se jim ja ne bi kaj zgodilo.

Tenis:
Je še kar zanimiv. Federer je car. Spremljam večje turnirje.

NHL:
Večer je čas za dobre filme, ne spremljam, ampak dopuščam možnost, da je vredno gledat.

Nogomet:
...
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Za koga navijate?

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 20. maj 2010, 11:59:11

Aha, moram dodat še boks na moj spisek. Razni tajski boksi, UFC, tekwondo in ostali "grown men being totally gay" športi mi pa ne sedejo... Nisem nek hud navijač, bi pa izpostavil Manny Pacquiaa aka Pac-Man, od dvobojev pa Micky Ward VS. Arturo Gatti :shock: Oba dvoboja sta bila neverjetna, prvi pa še posebej. Poglejte si na Youtubu, se splača!
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Re: Za koga navijate?

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 20. maj 2010, 12:03:38

Ja tako Kid_A... Jaz sem samo dodal svoje športe, ki jih resnično spremljam... Vi pa lahko dodajate svoje, v katerih vidite zanimive reči in svoje ljubljence..

Aja, Ra100 pick a team dude :)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Naslednji

Vrni se na Klepetalnica

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 0 gostov