Za koga navijate?

Ostale zadeve...Politika prepovedana

Moderator: Hudički

Re: Za koga navijate?

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 20. maj 2010, 14:54:05

Anderson#8 je napisal:Aja, Ra100 pick a team dude :)


Zelo težko, vsaj v teh športih ki ste jih do sedaj našteli ;)

Sem pa vesel, da me je Kid spomnil na boks (če se ne motim, sva na zadnjem pikniku RDS imela eno zanimivo debato o tem). En zelo zanimiv šport, ki sicer ni vedno čist in brez cirkusa, vendar za moje pojme zaradi svoje ekskluzivnosti premore celo več šarma kot nogomet. Spremljam veltersko (Zavec, Mayweather, Pacquiao) in težko kategorijo (Vitali in Haye). Če je še več takih, bi lahko odprli kakšen topic, ker o boksu se res da veliko predebatirat.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Za koga navijate?

OdgovorNapisal/-a TSD dne 20. maj 2010, 17:29:08

Mah težka kategorija je že nekaj let bruh za gledat, sreča da se Vitali kmal upokoji(čeprov sem fen Bratov), pa nasplošno trenutno ni neki težkašev, ki bi lahko to kategorijo vrnli na pot stare slave. Upam da se to kmalu spremeni.

Kar pa se tiče veltrske, vseeno upam da pride v bližnji prihodnosti do dvojboja Mayweather - Pacquiao, sploh ker bo še dodaten napoj zaradi preteklih dogodkov.
'Just remember one thing: respect this club.' SAF
Uporabniški avatar
TSD
Ne upa prit prepevat!
 
Prispevkov: 1219
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:15:52

Re: Za koga navijate?

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 20. maj 2010, 21:59:15

NBA: LA Lakers, zaradi njihove zgodovine in izjemnih igralcev ter Bryanta, ki je meni osebno profesor za nekatere "zvezdnike"

NHL: Ne spremljam, včasih sem "navijal" za Detroit v času Sakica (NHL `99) :mrgreen:

Tenis: Najbolj Nadal, čeprav veliko zmag privoščim tudi mlajšim, neuveljavljenim igralcem, ki se šele prebijajo v vrh tenisa

F1: Vedno manj spremljam zaradi vse teh novih pravil itd., drugače pa za Ferrari, ker sem včasih stiskal pesti za Čevlarja

NFL: Meni osebno glup šport, ne spremljam in ne obsojam tistih, ki jim je to užitek gledati. Meni ni, ponavadi zaspim ob tekmi, če slučajno ujamem kakšno minuto.

Nogomet: Seveda Manchester United, simpatiziram pa tudi z Villarrealom, Valencio (vsi, ki kdaj pa kdaj odščipnejo točko vodilnima dvema). V SLO pa za domači Triglav (ko so v prvi ligi :D ) ter Olimpijo, v zadnjih letih malo manj, vendar sedaj ko se stanje nekoliko stabilizira malo bolj spremljam vse skupaj.
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: Za koga navijate?

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 21. maj 2010, 7:22:59

Jaz osebno veliko raje gledam evropsko košarko, NBA mi ne dogaja. Run and gun princip mi je blesav, bolj ali manj spremljam končnico, če jo ravno ujamem...
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Re: Za koga navijate?

OdgovorNapisal/-a Matix dne 24. maj 2010, 15:47:23

NBA: Hmmm, mislim da kr za Phoenix Sunse.
Zakaj ? Nevem, Steve(Nash) mi je zelo dober igralec, in to kar sta delala z Stoudemirjem je res neverjetno, no saj še zdaj. (pa še Dragič ga trga :D )

Slika

NHL:
Ne spremljam veliko, ampak ko pogledam rezultate si najbolj želim zmag LA kingov (mislim, da večina ve zakaj... :mrgreen: )


Tenis:
Roger ''Fedex'' Federer, absolutno. Pa čeprav nevem zakaj :D .

Slika

F1
: Tudi to ne spremljam veliko...


Nogomet: Seveda Manchester United. Doma pa NK Maribor.
Uporabniški avatar
Matix
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 533
Pridružen: 9. maj 2010, 10:58:08

Re: Za koga navijate?

OdgovorNapisal/-a CR7 dne 25. maj 2010, 20:20:41

Formula 1:
Sem navijal za Kimija dokler je dirkal, zdaj pa sploh ne spremljam več, predvsem zaradi tega in pa ker ni več Ališiča...

NFL:
Ne spremljam.

Rokomet:
Kolikor tu in tam pogledam rokomet navijam za Celje PL.

Hokej:
Jesenice

Basket:
Cleveland Cavaliers

Nogomet:
United seveda, v Sloveniji Drava, simpatiziram pa še z Realom (samo v La Ligi)
"There's Rooney... overhead kick... oh my word! That's amazing. Sensational.
I just can't believe what I've seen. Only Wayne Rooney can produce a piece of
genius like that. And it could be the winner. 2-1."
- Stewart Gardner, commentator, MUTV
Uporabniški avatar
CR7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1462
Pridružen: 20. december 2007, 13:30:51
Kraj: Ptuj

Re: Za koga navijate?

OdgovorNapisal/-a JoKeR dne 26. junij 2011, 17:25:20

KOŠARKA

Hmm kar se NBA tiče sem LA Lakers fan še iz časov, ko je Shaq O'Neill igral pri Jezernikih.. Kar se tiče evropske košarke pa mi srce bije za KK Partizan..

FORMULA 1

Kot velik oboževalec Ferrarija nasploh kdo drug kot Schumacher..

TENIS

Novak Đoković.. Treba je podpirat sonarodnjake.. :mrgreen:

HOKEJ
Hokeja sicer ne spremljam kaj veliko.. V NHL so mi najbolj všeč aktualni prvaki iz Bostona.. Drugače pri vseh ameriških športih navijam za klube iz Bostona, razen pri NHL-u kjer so mi najljubši Lakersi.. Kar se pa slovenskega hokeja tiče sem pa za Jesenice, ker se mi bruha ko slišim ime Olimpija.. Kar ošpice dobim ko slišim to gnilo ime..

BASEBALL

Že od nekdaj velik Boston Red Sox fan.. Simply the Best..

NOGOMET
Tukaj je brezveze zgubljati besed.. Od leta 1999 velik navijač Uniteda in kot avtor te teme vsak dan bolj nor in zaljubljen v ta klub.. Upam, da bom nekoč uresničil sanje in si šel ogledati kako tekmo na Old Trafford in peti Glory Glory Man United skupaj z 50k fanov.. United je pri meni number 1 kar se nogometa tiče, sem pa tudi posebno navezan na FK Partizan, ki je v naši družini že od samega začetka.. Oba dedka sta velika fana Partizana, prav tako fotr,stric,bratranci,.. Torej Man United in Partizan.. Slovenskega nogometa niti ne spremljam.. Včasih sem že hodil na kako tekmo NK Domžal saj stanujem kakšnih 500m od Športnega Parka Domžale..
Uporabniški avatar
JoKeR
Simply the Best
 
Prispevkov: 985
Pridružen: 20. april 2011, 15:47:20
Kraj: Domžale

Re: Za koga navijate?

OdgovorNapisal/-a sLOVEnia FOR UNITED dne 26. junij 2011, 18:35:41

KOŠARKA
Chicago Bulls,Union Olimpija

FORMULA 1
Vodafone McLaren Mercedes

TENIS
Roger Federer

HOKEJ
Detroit Red Wings,HDD Tilia Olimpija

NOGOMET
Manchester United,Olimpija Ljubljana

ROKOMET
Celje Pivovarna Laško

RALLY,MOTO GP
Sebastien Loeb,Valentino Rossi
Uporabniški avatar
sLOVEnia FOR UNITED
General manager of OT
 
Prispevkov: 364
Pridružen: 9. februar 2009, 12:53:24
Kraj: Črnomelj

Re: Za koga navijate?

OdgovorNapisal/-a DaffyDDuck dne 26. junij 2011, 20:42:14

NOGOMET


Manchester United





KOŠARKA
Houston Rockets

HOKEJ
San Jose Sharks

ROKOMET
Cimos Koper

NFL
Arizona Cardinals
Uporabniški avatar
DaffyDDuck
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 113
Pridružen: 7. maj 2011, 10:36:11

Re: Za koga navijate?

OdgovorNapisal/-a zelvak dne 2. julij 2011, 19:01:32

NBA
V NBAju navijam za Phoenix Sunse, predvsem zaradi Stevea Nasha, poleg njih pa zadnje čase simpatiziram še z Oklahomo, ki mi gojijo kar všečno igro.

Hokej
V Sloveniji za Jesenice, NHLa pa ne spremljam veliko, sem pa za Anaheim Duckse.

Tenis
V tenisu mi je najljubši Andyj Murray, poleg njega pa že od nekdaj navijam za Lleytona Hewitta, ki zadnje časa vse bolj pada v igri.

Formula 1
V formuli 1 sem bil včasih velik pristaš Hakkinena in kasneje Raikkonena. Že od nekdaj pa ne maram Schumacherja, ki mi je ena najbolj antipatičnih športnih osebnosti vseh časov.
Zadnje čase pa poredko pogledam dirko, nekako pa mi je najbolj všeč Button.

NFL
V NFLu sem za Minnesota Vikingse. Ko sem začel mal večkrat gledat NFL sem se odločil, da si moram izbrat en najljubši klub pa sem šel na net in se odločil ravno za njih.

Nogomet
V nogometu seveda navijam za Manchester United, simpatiziram pa tudi z danskim Brondbyjem in italijansko Fiorentino.
V Sloveniji pa seveda za domači Triglav.
Uporabniški avatar
zelvak
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 132
Pridružen: 12. marec 2009, 16:22:08
Kraj: Kranj

Prejšnji

Vrni se na Klepetalnica

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov

cron