SP 2010 v košarki

Vse o ostalih športih

Moderator: Hudički

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a Matija dne 2. september 2010, 10:37:09

A pravila so taka da se ob enakem številu točk upošteva medsebojna? Bilo bi najbolj pošteno in logično..

V tem primeru dobimo zmagovalca današnjega dvoboja ob 15.30 med Avstralijo in Angolo. Navijam za Afričane :mrgreen:
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 2. september 2010, 10:59:57

Medsebojna, če imata samo dve ekipi isto število pik. Če imajo tr, pa potem koš razlika samo tekem teh treh ekip kolkr vem.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 2. september 2010, 12:58:07

GoUp je napisal:Kaj je Anderson#8? A še kr ne verjameš v slovence, sam zato ker ni Lorbkov, Smodišev ...? Zdj da dobimo Avstralce, potem pa v četrfinalu za medaljo s Turki ... Ta bo težka, vendar s tako igro kot včeraj, smo sposobni premagat vsacga, tud yenkije, prot katerim smo se mi posral.


Kakšno igro že? Da zajebemo v 3 minutah 16 točk? To je prava igra? Proti Turkom, ki bodo imeli 15x več navijačev v Areni kot mi, bodo nas POŽRLI. Sem rekel, da so bili fantastični, vendar je to premalo 32 minut. Zakaj so spet morali jebat celo Slovenijo v glavo, in koncu z veliko mero sreče zmagat, ko so kontrolirali celotno srečanje na easy? Mislim wtf, si to zaslužimo in navijači tam doli v Turčiji?

Vedno verjamem v Slovence(malo manj v naše "kvazi selektorje"), ampak enostavno ne razumem, kako lahko tako izjemno igraš, potem pa zajebeš 16 točk prednosti v 3 minutah!!!

Yenkije mi nikoli ne bomo sposobni premagat. Wanna know the reason? Mentality ;)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 2. september 2010, 13:10:43

Tud Jure je bil kvazi selektor ... Ja jebe nas mentaliteta - navijačev oz. slovenceljev!

Pa zdaj ne vem a smo spušili prot odlični Braziliji al zmagal?! Kdor je mislu da jih bomo nabil +16 je debil.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 2. september 2010, 13:15:09

Pa zdaj ne vem a smo spušili prot odlični Braziliji al zmagal?! Kdor je mislu da jih bomo nabil +16 je debil.


Genau. Noben ni mislo, meni je na koncu koncev vseeno, za koliko smo zmagali. Ampak zakaj nam vedno to naši igralci to naredijo? Vsi se spomnimo jebene Grčije leta 07 ne? Takrat sem še jaz jokal, ko se spomnim, kaj smo zajebali. Včeraj pa je tudi prišlo do vrelišča in sem si na trenutek dejal, da nikoli več ne pogledam te reprezentance, če pa zjebejo tole..(Pa naj se gre le za boljše izhodišče..)

Smatram nas kot veliko ekipo, TOP 5 v Evropi(ko so le vsi zraven) in hočem, da naši to tudi opravičijo. Upam, da jim je ta blitzkrieg Brazilije na koncu, dal vedeti, da bodo znali držati prednost in žogo v zadnjih minutah..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 2. september 2010, 15:43:33

GoUp je napisal:Ta bo težka, vendar s tako igro kot včeraj, smo sposobni premagat vsacga


S takimi padci kot v zadnji četrtini pa smo zmožni zgubit tudi proti jebeni Angoli..
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a lukac13 dne 2. september 2010, 21:22:39

No pa je končno konec tega smotanga rednga dela in gre zares :D Nekaj zanimivih tekem nas čaka, iz naše skupine USA pomalca Angolo, the planet of apes tekma :D Slovenija proti avstraliji teli Ausiji so sicer lahko izjemno neugodni ampak pričakujem da gre Slovenija naprej, upam samo da nebojo v glavah padli. Brazil-Argentina...football anyone? In pa definitivno najzanimivejši par kar se tiče "naše" skupine Hrvatska-srbija, tekma na kateri igrajo srca in kjer je vse možno. Prav upal sem da Hr zgubi danes proti braziliji, kar tudi je in to kar precej :oops: ampak upam da se sedaj odigra ena dobra tekma proti srbom in se jih pošlje domov.
It's about a dedication and a passion, whatever the score. LUHG
Uporabniški avatar
lukac13
Prebivalec Lepe žoge
 
Prispevkov: 1199
Pridružen: 29. november 2007, 9:34:39
Kraj: Domžale

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a gregx dne 2. september 2010, 21:50:36

Počasi se začenja Svetovno prvenstvo v košarki!
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 3. september 2010, 6:40:29

Anderson#8 je napisal:
Pa zdaj ne vem a smo spušili prot odlični Braziliji al zmagal?! Kdor je mislu da jih bomo nabil +16 je debil.


Genau. Noben ni mislo, meni je na koncu koncev vseeno, za koliko smo zmagali. Ampak zakaj nam vedno to naši igralci to naredijo? Vsi se spomnimo jebene Grčije leta 07 ne? Takrat sem še jaz jokal, ko se spomnim, kaj smo zajebali. Včeraj pa je tudi prišlo do vrelišča in sem si na trenutek dejal, da nikoli več ne pogledam te reprezentance, če pa zjebejo tole..(Pa naj se gre le za boljše izhodišče..)

Smatram nas kot veliko ekipo, TOP 5 v Evropi(ko so le vsi zraven) in hočem, da naši to tudi opravičijo. Upam, da jim je ta blitzkrieg Brazilije na koncu, dal vedeti, da bodo znali držati prednost in žogo v zadnjih minutah..

Tebi nikoli ni nič prav. Ko premagamo Hrvate po preobratu je bilo vse narobe, ko premagamo Brazilije po vodstvu je narobe ... Ti samo čakaš da lahko pljuvaš po bilokomu. Če bi zmagal Brazilije + 16 bi pa bentil nad zanič Sanijem, Memijem ker ga kot fotr not daje ... Memi in Jure sta kvazi selektorja - aja Jure zdj mnda ne, ko se je pa potem dokazal.
Poleg tega se zdaj vidi da Avstralija in Nova Zelandija le niso neki superbutnli v basketu, ko smo pa mi pušili na pripravljalnih z njimi pa smo bili že z odpis.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 3. september 2010, 12:57:03

Seveda mi ni prav, ker iščem perfekcijo. Ker če se že gremo nekih hudih basketbalerjev, potem naj svojo kvaliteto dokažejo. V čem je potem razlog, tistih 5000 naviječev doli v Turčiji? Če imajo takšno podporo, potem naj to dokažejo, ker sigurno jih ne bi podpirali, če nebi vedli, da bodo tako daleč prišli oz. bodo tako dobri.

Kar se tiče selektorjev, je res da mi noben ni prav, ker se mi zdi, da bi bila ekipa popolna, če bi imeli tujega strokovnjaka. Enostavno je imela Slovenija, že vse slovenske trenerje in so že vsi sprekregani in pojebani med sabo, zato pa noben noče igrat... Mislim, ker dejstvo je, da smo mi poleg ZDA in recimo Nemčije ter še koga, pustili doma najboljše košarkarje...

Pa yet again. Zdovc se ni nič izkazal, izkazali so se vedno in se bodo igralci. Dokaz kako selektor ne more nič, ko začneš izgubljati žoge v 3 minutah in zajebeš 16 točk prednosti je tu. Kot sem rekel, zaslužili bi si kazen, zato kar so naredili, ker vsi vemo da to ni prvič..

In še zanimivost: Proti Braziliji je bila zadnja četrtina 13:26.. Proti Iranu je bila zadnja četrtina 13:26.. Dejavu in malo me skrbi tole.. ;)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 3. september 2010, 13:23:08

Torej kaj se potem pizdiš čez selektorje, če niso nič krivi?
Zakaj je tistih 5000 navijačev dol? Zato ker podpirajo Slovenijo z dušo in srcem in ne iščejo perfekcije. Oni pač navijajo in s tem podpirajo ekipo, ker ji želijo dobro. Igralcem je zato lažje igrati, kar bi ti kot nek igralc fuzbala lahko vedel.
Takih kot si ti je pa vse preveč na SLO stadionih in v dvoranah, kjer namesto klice spodbude slišiš vzklike kako igralcem jebejo mater, ker pošlje žogo po pomoti v avt, namesto soigralcu. Pa žvižge ko ekipi ne gre ... Takrat ko ekipi ali igralcu ne gre, ga moraš še bolj spodbujat, vkolikor pa mu lastna publika želi slabo, potem pa res gre samo še navzdol - kot lani z Berbo, ko je bil psihično že čisto na tleh.
Takšno obnašanje "navijačev" je zame sramotno in to sem na Areni Petrol že marsikomu povedal, ko se je obnašal podobno kot ti tle na forumu. No na koncu me je minal in raje ne hodim več tja - edino dvorana Zlatorog je pa vredu, kjer Florjani vedo kako se stvari streže.

Hehe kr ne gre mi iz glave ... perfekcija :lol:

Aja koliko je bila zadnja četrtina prot Hrvatom? Kaj boš rekel na rezultat Nova Zelandija - Francija in našo pripravljalno tekmo s kiviji (kolkr se mi zdi je bil ta poraz največja katastrofa)?
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a zelvak dne 3. september 2010, 13:57:22

Anderson ti hoče povedat, da je neumno od naših igralcev, da vedno takole proti koncu ne znajo mirno pripeljat tekme do konca, temveč se začnejo zajebavat in to pripelje do infraktne končnice, ki se je tokrat (proti Brazliji) na srečo iztekla za nas ugodno, velikokrat pa smo zaradi takih stvari tudi že izgubili pomembne tekme(proti Grčiji v Španiji, proti Srbiji na Poljskem...).
Uporabniški avatar
zelvak
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 132
Pridružen: 12. marec 2009, 16:22:08
Kraj: Kranj

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a Matija dne 3. september 2010, 15:01:39

Anderson8, torej je velik problem v slabem selektorju, ki itak sploh ni pomemben. (tako lani Zdovc, ki je bil katastrofalen in osvojil katastrofalno 4. mesto + tega je izgubil na prijateljski proti VB, kar je zelo pomembno!!!, kot tudi letos v Memiju. Ne pozabimo tudi on je izgubil, pozor prijateljsko tekmo proti Novi Zelandiji!!) Ne pozabimo, da je Nova Zelandija popolen outsider v košarki, sploh nevem zakaj igrajo na SP. Aja, ups, premagal so Francoze, ti pa so premagali tudi Špance. Tako da tako zanič pa tudi niso.

Zdovc je bil katastrofalen že takoj ob novici, da je postal selektor. Takoj je bilo rečeno, kaj pa bo on, itak nima pojma. Doma je pustil superzvezdnika NBAja Vujačiča... Na koncu pa je malce zmanjkalo do finala. Res malo. Letos je zgodba ista. Memi je katastrofalen že od trenutka ko je postal selektor. Izgubil je proti jebeni NZ, ki pa sedaj dokazje da le niso taki antitalenti v basketu. Slovenija je z Memijem na čelu premagala Brazilce, tudi Hrvate.. Tako da, bi kateri selektor do sedaj dosegel več?

V glavnem, naslednje leto dobimo nekega dobrega strokovnjaka iz tujine, saj je mesto košarkarsega selektorja popolnoma nepomembno. Za rezultate so popolnoma odgovorni sami igralci. Pika.

Glede perfekcije. Navijej za USA, ne pa za bedno Slovenijo s še bolj bednim selektorjem.

Najbolj smešno oz. žalostno pri vsem tem pa je, da se folk ne zapomni izjemne igre proti Brazilije 35 minut, ne, bolje si je zapomniti tistih 5 minut, ko nismo zadeli.

Ja, in tekma proti Iranu je res izjemno pomembna, posebej zadnja četrtina...
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 3. september 2010, 15:33:27

Zanimive basket debate imate tukaj hehe :)

Pred prvenstvom sem bil kar jezen zaradi odpovedi nekaterih naših vrhunskih igralcev. Pač ne razumem, kako se lahko odpovejo reprezentanci, ki je sveta. A sem si čez čas rekel, da pač imamo kar imamo in s temi igralci in trenerjem se bomo predstavili na SP. Naj tisti, ki so prišli pokažejo, da zmorejo tudi brez zvezdnikov. In če jim uspe - klobuk dol! In sem si še dodal, da fantov ne bom preveč kurcal in kritiziral, ampak bom podal kritiko po koncu prvenstva. Ker si fantje zaslužijo, da odigrajo in pokažejo svoje kvalitete. In za zdaj jim to zelo, zelo dobro uspeva. Pokazali so se kot odlično moštvo, ki zmaguje. Tudi proti Braziliji v 35 minutah so bili fantastični. To je bila odlična košarka! Tistih nekaj črnih minut pač pride, tako kot vsaki drugi reprezentanci. Tudi veleopevani ameriški (zame so sicer še vedno prvi favoriti, bom pa izredno vesel če zmaga kakšna evropska reprezentanca) se je malce zalomilo proti Braziliji. Fantje so me navdušili (ok, ne morem iz svoje kože in še vedno večkrat kot pravi strastni navijač pospremim napako posameznika s sočno kletvico in seveda s teorijo kako bi moral to bolje izvesti :) ). Tako zelo so me navdušili, da sem ves evforičen po zmagi nad Hrvaško na moj balkon izobesil slovensko zastavo. Tako kot pri uspehih naših fuzbalerjev na SP seveda. A vso to odlično igro morajo zdaj kronati v izločilnih bojih. Avstralce skorajda moramo zmagati, tu ni debate. Pa jih ne podcenjujem. Kako bo pa od 1/4 finala naprej, bomo pa videli.

Slovenija !!!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 3. september 2010, 17:50:39

Matija je napisal:Najbolj smešno oz. žalostno pri vsem tem pa je, da se folk ne zapomni izjemne igre proti Brazilije 35 minut, ne, bolje si je zapomniti tistih 5 minut, ko nismo zadeli.

Sj si se lepo izrazil - to si je zapomnil folk. Mi "foteljski navijači" pa tistih 35 minut.
Že od nekdaj trdim da je Anderson#8 velik ljubitelj fuzbala - zdj vidim da je tud športa. Samo to je to in nič več. Kot sem že povedal, navijač stoji za klubom, repko, igralcem tudi v slabem in ga spodbuja. Normalno da se kdaj pa kdaj razjeziš - recimo nad zgrešenimi priložnostmi Berbatova, vendar ga iz kluba naganjat in obenem velemojstrsko se sprenevedad ob ljubljenčkih (Nani, CR ...) to je pa to. Ne more pravi navijač odpisat repke ob podpisu pogodbe z novim selektorjem. Ne more se pravi navijač postavit na stran twata in ne na stran kluba ...
Hehe Anderson#8 pa tolk si si želel debat na forumu med počitnicami in zdj pride šola in lejga hudirja, spet mamo hude debate ;) in na konc se izkaže, da si ti kriv, ker nisi načel pravih tem.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 3. september 2010, 23:05:37

Takih kot si ti je pa vse preveč na SLO stadionih in v dvoranah, kjer namesto klice spodbude slišiš vzklike kako igralcem jebejo mater, ker pošlje žogo po pomoti v avt, namesto soigralcu. Pa žvižge ko ekipi ne gre ... Takrat ko ekipi ali igralcu ne gre, ga moraš še bolj spodbujat, vkolikor pa mu lastna publika želi slabo, potem pa res gre samo še navzdol - kot lani z Berbo, ko je bil psihično že čisto na tleh.
Takšno obnašanje "navijačev" je zame sramotno in to sem na Areni Petrol že marsikomu povedal, ko se je obnašal podobno kot ti tle na forumu. No na koncu me je minal in raje ne hodim več tja - edino dvorana Zlatorog je pa vredu, kjer Florjani vedo kako se stvari streže.


Že od nekdaj trdim da je Anderson#8 velik ljubitelj fuzbala - zdj vidim da je tud športa. Samo to je to in nič več. Kot sem že povedal, navijač stoji za klubom, repko, igralcem tudi v slabem in ga spodbuja. Normalno da se kdaj pa kdaj razjeziš - recimo nad zgrešenimi priložnostmi Berbatova, vendar ga iz kluba naganjat in obenem velemojstrsko se sprenevedad ob ljubljenčkih (Nani, CR ...) to je pa to. Ne more pravi navijač odpisat repke ob podpisu pogodbe z novim selektorjem. Ne more se pravi navijač postavit na stran twata in ne na stran kluba ...


Spet zavajaš ljudstvo z svojimi "podtikanji"? Pacek grdi ti. Tak vedno naredi naš Goup, ko zmanjka argumentov in da zaključi stvar, uporabi prljave "stavke" in igrice, da se drugega človeka očrni..

Jaz sem čisto navaden navijač, zavesten Slovenec in strastven navijač tako Slovenije, Manchester Uniteda. Ne mislit, da si tisto kar je slovensko ne zasluži kritik ali pa obratno za United. Če niso rezultati in pričakovanja prava, potem so kritike povsem na mestu. Če Berbatov ne zna zabit 15 golov v sezoni in upravičit svoje cene in kakovosti, potem si zasluži kritike. Twata pa ne bom pogreval, ste ga vsi 3x poslali v pičko mater, ko je zabil Unitedu(trikrat)..

Lahko bi sicer jaz rekel, kakšen navijač si ti, ko greš na stadione, pa se dereš na drugimi, potem pa te kao mine in ne gre več.. Mogoče pa si ti samo tisti "ljubitelj" športa...

Kaj sem še mislo? Aja, seveda si bo vsak zapolnil tistih črnih 5 minut. Zakaj? Ker so naši fantje, v jebenih 5 minutah(še manj, al ok naj jim bo), zapravili tisto kar so GRADILI JEBENIH 35 MINUT! Do you get the picture? 35 minut so gradili, igrali izjemno in smo se jim vsi klanjali. Ampak sem vedel, da je nekaj narobe in sem mojim prijateljem poslal sms, zmolite eno za naše fante pred 4.četrtino, da le ne bo šlo kaj narobe.. In res kot da sem vedel, smo zajebali skoraj vse, ampak nas je na koncu Jaka rešil z svojimi trojkami..

Goup še nekaj te prosim. Daj no, ohranima debate na normalni ravni. Ne rabiš vsakič, ko nimaš več pravih dejstev in drugih reči, mene nekaj dol zabijat z neumnimi in butastimi potezami kot so te, kot si jih spet spustil. Niti me ne poznaš ali kaj drugega, da bi me lahko na takšen način ocenjaval. Pa kot sam veš to ni prvič, si to naredil že mislim da četrtič, enkrat pa si mi celo posvetil temo v Klepetalnici, kjer si odprl temo, kakšen navijač je Anderson#8.. Ne rabiš delat študije in raziskave o meni, ker sem čisto normalen fant, nor na nogomet in šport kot celoto.. ;)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 4. september 2010, 7:50:46

Sj maš ene par vprašanj prej z moje strani, pa odprto debato z Matijem ... sam na tist pa nočeš odgovorit ;) Ker si sam sebe štihnil v enem in istem postu z negiranjem.
Kar se tiče pljuvanja lastnih igralcev, repk ... najbrž si kdaj bil na igrišču ko ti je kdo prejebal mater ali podobno? Potem veš kako se počutijo igralci v tistem trenutku ali pa če jim gre slabo in slišijo vzklike spodbude?! Velika razlika je veš.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 4. september 2010, 12:09:49

Kok sta srčkana.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 4. september 2010, 12:52:29

Hehe če je pa tok pogrešal "debate".
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 4. september 2010, 13:50:26

Saj to je hecno, ker pravzaprav nikoli ne debatirata, ampak samo prisrčno drezata drug drugega. Človek se prav razneži, ko vaju bere. Skrajni cajt je, da se prideta enkrat spoznat v Lepo žogo :)
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Šport

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost