SP 2010 v košarki

Vse o ostalih športih

Moderator: Hudički

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 4. september 2010, 14:18:36

Ti pa tiho Ra100 :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a Welsh Wizard dne 5. september 2010, 18:01:53

Ojooooj kaj so danes naredili Avstralcem. :D
Uporabniški avatar
Welsh Wizard
General manager of OT
 
Prispevkov: 305
Pridružen: 4. november 2008, 21:07:56

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a Matija dne 5. september 2010, 18:06:10

Samo v tretji četrtini bi pa lahko bolje igrali... Pa na koncu, sem se že zbal da se ponovi Grčija izpred nekaj let
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 5. september 2010, 18:19:40

Ti znaš včasih res fukjen bit.. Enkrat si dober, potem pa ko ti ni kaj prav, pa kar goniš neke svoje poste jebene pa prcaš neke pizdarije ne? Obišči psihiatra..(tebi pravim Matija)

Kar se tiče predstave, vsa čast. Četrtfinale je tu in počitek kar 3 dni kar je vsekakor odlično.. Upam da raztrgamo Turke oz. Francoze, ter pridemo v polfinale, pa čeprav vem, da bo to izredno težko. Če bodo tako igrali, potem bo medalja naša.. Kdo bi si mislil a ne? No, kot je rekel Sani, da razloga za evforijo ni, saj je cilj že dosežen in da ne smemo spet preveč pričakovati..

Sposobni so, tako da je vse odvisno od njih. ;)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 5. september 2010, 18:25:26

Vsaka čast našim košarkarjem za izjemno predstavo! Zdaj so dosegli zgodovinski uspeh, kaj pa bo v 1/4 bomo pa videli. Tam nas čaka verjetno Turčija, ki bo imela na svoji strani publiko in tudi sodnike. Zame so sedaj dosegli kar so morali, lahko gredo sproščeno v 1/4. Izredno sem vesel za Rizviča in Jagodnika. Ne igrata veliko in danes ob ponujeni priložnosti pokažeta željo, borbo in se pokažeta v dobri luči. S tem naši dokazujejo, da ne rabijo zvezdnikov.

S L O V E N I J A
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 5. september 2010, 18:31:21

Kdo bi si mislil? Mi nismo repke odpisal takrat ko je Memi podpisal pogodbo - tudi ne ko je Jure podpisal in ko je Jure šel. Čeprav je hecno kaj se to sploh sekiramo, če selektor nič ne prinese k uspehu. Mi nismo odpisal repke, ko se je Erazem odločil za družino in ne SP. Mi nismo odpisali repke, ko je Smodiš izbral raje rehabilitacijo hrbta, kakor SP. Mi nismo odpisali repke, ko je Trasha ponovno zavrnil nastop za Slovenijo. Tudi ne ko je Preldžič spet našel novo repko ...

Dans so odigral vsi dobro, veseli pa me, da Sani prihaja v odlično formo in razbremenjuje Gorana pr organizaciji igre. Pa čeprav ga je tud večina slovencev odpisala in dejala da gre na SP samo zarad fotra. Pa tale Vidmar se razvija izjemno! Ko sta odpovedala Erazem in Smodiš me je skrbela centrska pozicija, sam so tile ki so zdaj v Turčiji očitno močna klapa in res delajo drug za drugega.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 5. september 2010, 18:39:22

GoUp je napisal:Pa čeprav ga je tud večina slovencev odpisala in dejala da gre na SP samo zarad fotra.


Kva?

Drgač glavna in odločilna tekma šele prihaja.. Lepo je sicer videt, da smo enkrat za spremembo pripeljali dobljeno tekmo do konca brez večjih nihanj, ampak to je bla faking Avstralija.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 5. september 2010, 18:53:31

Sani ni blestel samo na tej tekmi. Drgač pa si preber nekaj forumov pred SP in boš videl kako in kaj.
Da ne govorimo o relaciji Beno vs Jaka, po tistem ko je Beno protestno zapustil priprave.

In kaj če je bila faking Avstralija? So bili tretji v svoji skupini, ki tudi ni bila od muh? Al si upal ti, da spušijo tud to tekmo in se bo lahko nadaljevalo pljuvanje? Itak si se obrnil že na naslednjo tekmo, kjer napoveduješ polom, namesto da bi obstal za trenutek in se poveselil.
Smo mel en faking Izrael pa smo spušili v preteklosti. Pa smo mel nebroj takih situcij in nismo šli naprej. Oziroma še na SP ne. Zdj boš pa omaleževal uspeh preboja v četrfinale na račun "slabega" nasprotnika.

In jst upam da četrfinale ne bo glavna in odločilna tekma ... ampak bo to polfinale. Drgač je pa čisto vsaka tekma na SP, glavna in odločilna, ker ni slabih reprezentanc tle.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 5. september 2010, 19:12:36

Avstralija je bla dizaster dons, to je fakt. Sicer je Slovenija dobro držala obrambo, ampak proti močnejšim ekipam bi blo čisto drugač.

Sani: verjetno največji biser v Slo basketu, tehnično vrhunski, razume igro in dogajanje na igrišču. Zjebale so ga poškodbe in egoizem (al pa kar mentalne težave na sploh).

Ekipa: Beno je ziher najboljši posameznik trenutno, ampak kdor se prči nima kaj zraven počet. To je kolektiv. Preseneča pa Lakovič, glede na zadnje mizerne klubske sezone je odličen. Pozitivno tud Brezec (čez ta dva največ pluvam, ampak letos si zaslužta pohvale)

Za naprej: tudi Turke (ali Francoze) lahko nabijejo. Če bo panika, bodo Turki razpadl. Skrbi me, če se bo ustavu šut za tri oz. če bodo mel nasprotniki kakšnega razpoloženega centra. Če naslednjo tekmo dobijo, se borijo za medaljo (kar niti malo nisem pričakoval).
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 5. september 2010, 19:36:31

Ja tud jst Primoža nism ravn lepo mel nkol ... sam to kar zdj kaže je pa presenečenje zame. Jaka se je vedlo da ma kvalitete, sam ponavad ni bil psihično tok močen.
Po moje se je ekipa lepo vklopla, poleg tega pa javnost ni mela nekih hudih pričakovanj in so zato mnogo lažje šli na prvenstvo, ko pa na prejšnja.
All in all odlično prvenstvo pa tud če se za naše že kr konča.

Aja pa Avstralija - je bila slaba ja. Sam tud mi smo briljiral. In to ni nben pokazatelj da so oni zanič in smo samo zato šli naprej.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 5. september 2010, 20:05:15

Kar se tiče naslednje tekme - sem pesimist v prvi vrsti zaradi tega, ker smo tako navdušeni nad samimi sabo in ker je javnost (spet) polna pričakovanj. Bavec je v zadnji četrtini tako nagravžno triumfiral, kot da razbijamo Španijo v finalu. Do sedaj smo v takih primerih skoraj vedno popušil. Drugi razlog je nasprotnik, ki bo igral pred domačimi navijači in ima dovolj kakovosti, da nam tistih naših krizic ne bo odpuščal. To je to. Upam da se motim, z veseljem bi se ugriznil v jezik, ampak zaenkrat mi vse sliči na poraz.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 5. september 2010, 20:17:11

Aja pa Avstralija - je bila slaba ja. Sam tud mi smo briljiral. In to ni nben pokazatelj da so oni zanič in smo samo zato šli naprej.


Avstralija je premagal v predtekmovanju Nemce(mlade Nemce, oz. z drugo besedo dreke), Angolo in Jordanijo za eno točko.. :roll: :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 5. september 2010, 20:30:28

Ta drek je premagal Srbe, ki so eni od favoritov za medaljo. Navkljub temu da niso mel Krstiča, so bili še vedno super močni.

Pa prov dobr je bilo to, da smo z njimi igral predpriprave in spušili eno od tekem, da so šli naši resno v tekmo.

Ra100 sj sm jst bil že tud prot Brazilcem pesimist, pa nism na vn kazal :D Ti pa to tako javno obelodaniš, da se mi kr milo stori ;)

Aja Anderson#8 če se ne boš za tistle izpad opravičil Matiji, veš kaj te čaka. Ti maš res take izpade, da se včasih vprašam če nisi kak psihič in boš enkrat nardu en morilski pohod na RDS člane, kot uni študenti po Ameriki :evil:
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 5. september 2010, 20:53:31

Kaj boš mi ban dal? Si lahko nov account naredim, pa če še tega banaš, pa bom še enega naredil.. Not a problem. Ne mislim se mu opravičit, ker vedno nekaj prca z svojimi "posti", pri katerih jasno pokaže, kaj si misli, samo vse dela v sarkazmu ali ne vem kakem načinu in se dejansko dela norca iz mene oz. ostalih..

Zakaj lahko piše normalno, potem pa začne vedno z temi gluparijami, kot ti z svojimi posti "očrnitve" drugega uporabnika, kako je slab navijač oz. ljubitelj športa ali kako ti temu rečeš. Za tisti poskus umora, pa sem se ti opravičil, ker je res bilo preveč in si razen ko te j**** nisi zaslužil. Ampak ok, takrat smo izgubili zelo pomembno tekmo zato so bile besede res grobe..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a braul dne 5. september 2010, 21:18:45

Bravo SLovenija tako se igra. Šli smo v tekmo odločno in jih nabili ko cucke. Včasih kdo izgleda slab, vendar pa je v večini za to kriv nasprotnik in na silo pač ne gre. Lep dokaz je bila tudi tale druga tekma, kjer so Francozi metali na silo in jasno takšni meti ne končajo v košu. Upam, da če se proti nam zgodi tale cona skozi celo tekmo, da se ji bomo znali zoperstaviti in se nanjo ustrezno pripraviti. Se pa strinjam, da so vsi košarkarji že do sedaj lepo presenetili in tudi, če bo tekma s Turki zadnja, si zaslužijo vse pohvale!
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 5. september 2010, 22:04:27

Turčija na domačem igrišču?

Res bi rabl neki spešl, predvsem v obrambi, ker majo v napadu tolk orožij. Nimajo pa kakšnega hudega organizatorja, verjetno bi se tukaj kaj dal pritisnt in povzročit paniko.

Možnosti so pa 70:30 za Turke. Kdo bo v obrambi držal Iljašovo in Turkogluja? Zagotov bo pa dobra tekma ...
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 5. september 2010, 22:15:40

Bom dokej na pamet govoru zdejle: No ene 8 let nazaj je blo Euro v Turčiji in smo jih premagali mislem da edini... No potem smo bili mi nek 37., Turki so pa zmagal alpa spušil finale :mrgreen:

Tko da mi smo strup za Turke na njihovem terenu, ha ha ha... Ja težka tekma bo!
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a Welsh Wizard dne 7. september 2010, 20:08:19

Remmy je napisal: Kdo bo v obrambi držal Iljašovo in Turkogluja?


Glede na to, da je Slokar "delno" poškodovan, lahko predvidevamo da ga bosta držala Zupan ali Jagodnik. Škoda, da Jagodnik ni kakšnih 5 let mlajši, saj bi bil odličen. :D

Čeprav verjamem v zmago Slovenije, me zelo skrbi obrambna cona Turčije, kakršno so igrali proti Franciji. Igrali so je celo tekmo od prve minute naprej in če smo iskreni mi proti coni ne znamo najboljše igrati. ;)
Uporabniški avatar
Welsh Wizard
General manager of OT
 
Prispevkov: 305
Pridružen: 4. november 2008, 21:07:56

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 7. september 2010, 20:23:32

Cono razbijaš s tricami ... kolk smo jih že dal prot Avstraliji ;)
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: SP 2010 v košarki

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 8. september 2010, 11:40:19

Pričakovati, da bomo imeli takšen met za tri kot proti Avstraliji bi bila utopija. Ta cona nas zna lepo zjebat, še posebej, če bomo zgrešili nekaj zaporednih metov za tri točke, na drugi strani pa bodo turki s hitrimi protinapadi dosegali lahke koše. To zna konkretno načet samozavest naših košarkarjev. Na met za tri točke se na takšnih tekmah ne gre preveč zanašat.
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Šport

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost