Pro Evolution Soccer

Ostale zadeve...Politika prepovedana

Moderator: Hudički

Re: Pro Evolution Soccer

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 4. oktober 2010, 22:02:35

Anderson#8 je napisal:FIFA 11 letos poseka PES kjerkoli želiš ;) :D

(Spet ta tema, Rok) :D Samo ok, tokrat ne moreš proti logičnemu. FIFA je ocenjena z 9.5 :shock:


Ti nisi gladek :D PES je po igralnosti (ne govorim o grafiki, animacijah, licencah in ostalih dokaj nepomebnih reči) še vedno svetlobna leta pred fifo, in tut letos je tko :D

btw, te razne ocene so itak pokupljene tko da 9.5 je zelo zavajujoča

Aja pa predn začneš spet kritizirat usaj sprobi PES (in ne eno igro pa zbrisat use skp, da dobiš filing rabš odikrat usaj ene 10 tekm)
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: Pro Evolution Soccer

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 4. oktober 2010, 22:20:54

Sem igral PES in že takoj, doživel tako svinjski bug, da golman sploh včasih ne reagira. Da ne govorim o tem da so še razni Ibrahimoviči v Barci, Robinhoti v Cityju oz. tistem Blue Manchester al kaj piše spet.. Itak da mi je ljubša FIFA, imam 5 različnih jezikov za komentatorje, original pa mi omogoča da se mi vsak teden oz. mesec igralci updatajo preko EA Serverjev.

Da ne govorim niti o tem, kako lahko igraš ranked matche preko neta in to z igralci iz celega sveta. Opcija 1v1, 2v2, 3v3, 4v4, 5v5 pa še naredi špil boljši..

Kar se tiče grafike, je letos FIFA boljša, ker imajo next generation grafiko, ta ki je na PS3, o tem pa še PES sanja. Igralnost je pa takoooo spremenjena, da sploh ni vredno omenjat FIFA 2010 in FIFA 2011 v istem stavku..

9.5 je čisto realna in prava ocena, za najbolj igrano nogometno igrico na svetu. Dovolj zgovoren je tudi podatek, da je na partisu na dan izida "reloaded" verzije, bilo kar 3500 pijavk oz. 4000 v enem momentu. Trenutno število ljudi, ki so si prenesli FIFO je 8672 in to samo za partis, ki je naš največji sledilnik..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Pro Evolution Soccer

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 4. oktober 2010, 22:59:27

lej najprej preber kar ti napišem :) Reku sm da mene ne zanima razna grafika pa transferji pa izmisljena imena klubov, pa online igranje itd :) Važna je igralnost in občutek ki ga imaš ob igranju SIMULACIJE nogometa ;)

Pa ne mi s takimi kdo je več kopij prodal oziroma zloadal, ker EA pa KONAMI je čist neki druzga :D Pa ponavadi kar je masovno ni dobro (sploh pri založnikih ala EA, Activision, itd..), mi sladokusci se drzimo PESa :D

Btw: tut jst sm učas sam fifo igral, sam ko sprobaš enkrat PES..... ;) ;) Sej te ne bom mogu zdej prepričat, ker si zgleda en hardcore fifa fan, ampak z leti ko zrastes bos mogoče spoznal čare PESa :D
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: Pro Evolution Soccer

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 4. oktober 2010, 23:08:59

Reku sm da mene ne zanima razna grafika pa transferji pa izmisljena imena klubov, pa online igranje itd


Ja kaj pa te zanima, kot pa to? :roll: :lol: :lol: To je itak najbolj važno. Igralnost, pa je stoookrat boljša letos pri FIFI. To je nekaj neverjetnega letos in vsi so absolutno navdušeni. Meni je vseeno, FIFA je in bo, vedno največji nogometni špil na svetu. Ni druge. PES je samo za tiste, ki igrajo namišljen nogomet ala Barca.

Kakorkoli, vsak ima svoje mišljenje. Podatki, rezultati in mnenja igralcev pa povedo vse. Letos je FIFA TOP in vsi so nori na njo. PES pa si lahko letos tisto licenco za LP in Ligo Evropa potisne v anus :lol:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Pro Evolution Soccer

OdgovorNapisal/-a lukac13 dne 4. oktober 2010, 23:11:20

Ubistvu ne, Fifa10 je bila tako popularnejša, kot dejansko boljše ocenjena in bolj igrana kot PES. Fifa11 je pa naredila še dodatnega pol koraka pred PES11, igral obe v soboto pri kolegu, ni dileme... FIFA>PES, pač se je to spremenilo z leti, tisto česar Fifa v preteklosti ni imela, sedaj ima in to so pri EA naredili veliko boljše kot pri Konamiju.
It's about a dedication and a passion, whatever the score. LUHG
Uporabniški avatar
lukac13
Prebivalec Lepe žoge
 
Prispevkov: 1199
Pridružen: 29. november 2007, 9:34:39
Kraj: Domžale

Re: Pro Evolution Soccer

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 4. oktober 2010, 23:17:55

Ja fora je, da se igralnost FIFE in PESa zelo razlikuje, in če si navajen Fife ti bo PES kr neki, in obratno, če si navajen PESa se ne boš dotaknu Fife (še malo samokritike :lol: )
Jst pač ob igranju PESa doživljam čist drugačne občutke kot pri Fifi, pač stvar je zlo subjektivna, teb je bl všeč igralnost fife men pesa in oba bova trdila da je moje/tvoje boljše...(še dobr da smo si ljudje različni :lol: :lol: :lol: )
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: Pro Evolution Soccer

OdgovorNapisal/-a lukac13 dne 4. oktober 2010, 23:23:14

Mam oboje v slo,sicer fifo in pes 10,ampak nevem...Fifa mi je dejansko klaso boljša,11ka pa sploh :D
It's about a dedication and a passion, whatever the score. LUHG
Uporabniški avatar
lukac13
Prebivalec Lepe žoge
 
Prispevkov: 1199
Pridružen: 29. november 2007, 9:34:39
Kraj: Domžale

Re: Pro Evolution Soccer

OdgovorNapisal/-a Brne dne 5. oktober 2010, 17:55:27

Sicer nove Fife še nisem sprobal in jo verjetno tut ne bom, ker mi je bilo prejšnjih nekaj verzij zanič. Je pa res da sem od PES4 naprej prešaltal na PES in mi je nova verzija res izjemna (veliko boljša kot zadnji dve). Po PES6 mi je tola najboljša njihova igra.
@Anderson: Men je useeno če Chicharito nima prave face, če niso pravi dresi, če še ni opravljenih vseh prestopov (itak se da vse te stvari poštimat z dodatki, če te moti), če ni neka next-gen grafika. Meni je važna igralnost in pri tem mi je PES velikooo boljši. Rajš špilam igro, kjer se čuti neko realnost pri igralnosti kot pa arkado kjer se nadrkaš eno akcijo in po istem kopitu zabijaš gole.
"And you say to yourself, thank god they hate us, because then we know we are the best" - Sir Alex Ferguson
Uporabniški avatar
Brne
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 790
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:10:53
Kraj: Čemšenik

Re: Pro Evolution Soccer

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 5. oktober 2010, 18:27:42

Football Manager pa kraljuje :D
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Pro Evolution Soccer

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 5. oktober 2010, 18:37:14

GoUp je napisal:Football Manager pa kraljuje :D


+1 :) pa še ekipo lahko v prestopnem roku okrepiš z Messijem, Ronaldom, VDVjem, Sneijderjem, Cescom itd. :muppet
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: Pro Evolution Soccer

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 5. oktober 2010, 18:38:28

GoUp je napisal:Football Manager pa kraljuje :D


Tudi o tem se bo dalo letos, glede na napovedi FIFE Managerja ;) :lol:

@Brne: Letos je igralnost FIFE tako dobra, da si enostavno zasluži da probaš. Sploh novi driblingi so izjemni..



Tole lahko delaš v PC verziji.. Brez zajebancije, med igro, kjerkoli hočeš. Žongliraš itd..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Pro Evolution Soccer

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 5. oktober 2010, 19:12:06

To si lah ze pr starmu PESu delu :D
Aja pa da naum preveč spammu tole temo grem raj namest tega en PES odspilat (ti anderson pa fifo da bo mer na forumu :lol: :D )
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: Pro Evolution Soccer

OdgovorNapisal/-a Brne dne 5. oktober 2010, 20:04:03

Bomo sprobal pa bom pol vidu če bom spremenu mnenje. ;)
Aja, penali so pa res smotani za strelat, že lani so bli.

GoUp je napisal:Football Manager pa kraljuje :D


Itak! :D
"And you say to yourself, thank god they hate us, because then we know we are the best" - Sir Alex Ferguson
Uporabniški avatar
Brne
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 790
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:10:53
Kraj: Čemšenik

Re: Pro Evolution Soccer

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 5. oktober 2010, 20:09:33

Brne je napisal:Bomo sprobal pa bom pol vidu če bom spremenu mnenje. ;)
Aja, penali so pa res smotani za strelat, že lani so bli.

GoUp je napisal:Football Manager pa kraljuje :D


Itak! :D


navadt se mors pol pa gre, na začetku sm tut jst preklel cel špil, ko mi pri 1:1 v 94 minuti fali penal da nabije nekam u ž vrsto (s tem da sm se nalahko dotaknu gumba za strel) :D :D
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: Pro Evolution Soccer

OdgovorNapisal/-a Brne dne 5. oktober 2010, 20:16:21

Panenka ga zaenkrat zmaga. Al pa nasploh strel po sredin gola. :D Če probam streljat ob štangi, pa mal preveč premaknem gumb pa gre žoga nekam v pm.
"And you say to yourself, thank god they hate us, because then we know we are the best" - Sir Alex Ferguson
Uporabniški avatar
Brne
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 790
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:10:53
Kraj: Čemšenik

Re: Pro Evolution Soccer

OdgovorNapisal/-a CR7 dne 6. oktober 2010, 13:29:52

GoUp je napisal:Football Manager pa kraljuje :D

Definitivno. :)

Anderson#8 je napisal:
GoUp je napisal:Football Manager pa kraljuje :D


Tudi o tem se bo dalo letos, glede na napovedi FIFE Managerja ;) :lol:

Spet je vse v stvari okusa, če rajši igraš igro, ki je 10x bolj realna boš pač igral FM, če ne, pa pač FIFO Managerja. :)
Uporabniški avatar
CR7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1462
Pridružen: 20. december 2007, 13:30:51
Kraj: Ptuj

Re: Pro Evolution Soccer

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 6. oktober 2010, 14:41:49

http://www.partis.si/clanek/6883

Mislim, da ta članek pove veliko..

Aja pa če nimate originala, ne boste mogli igrati preko neta. EA Sports je letos stvar zaščitil in ni več direct ip opcije. Če pa imate original, pa je to doživetje brez primere..

na onlinekeystore.com dobite preko Monete FIFO 11 že za 19€.. Original CD-key vpišete in igrate z celim svetom.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Pro Evolution Soccer

OdgovorNapisal/-a Senovcan dne 29. oktober 2010, 16:25:12

Anderson8 : tut če nimaš original Fife 11 se komot igra prek neta, rabiš sam program GameRanger in to je to :))
Uporabniški avatar
Senovcan
Kopirni stroj
 
Prispevkov: 227
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:57:02

Re: Pro Evolution Soccer

OdgovorNapisal/-a braul dne 30. oktober 2010, 12:19:45

Senovcan je napisal:Anderson8 : tut če nimaš original Fife 11 se komot igra prek neta, rabiš sam program GameRanger in to je to :))

Super, hvala za info in tale program!
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: Pro Evolution Soccer

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 30. oktober 2010, 12:35:35

Varka. Na gamerangerju šteka zelo, sploh če nima nekdo dobrega kompa oz. povezave. Na EA serverjih pa seveda ne šteka, razen če nekdo torrente vlači dol na polno. Trenutno FIFO dobite že za borih 16€, kar je res malo glede nato, da original v trgovino stane 50€...
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Klepetalnica

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov

cron