Nogometni čevlji za umetno travo

Kupim! Sorry, ne prodam

Moderator: Hudički

Nogometni čevlji za umetno travo

OdgovorNapisal/-a Zommbie dne 1. julij 2011, 14:07:41

Zanima me, če kdo pozna kakšno trgovino, kjer imajo čevlje za umetno travo. Gledal sem že v sportsdirect, golgeter, hervis, gigasport, povsod imajo samo eno vrsto na voljo, nič izbire. pozna kdo kakšno trgovino z večjo izbiro, razen nakupa prek spleta, ker tam nerad kupujem to, saj nikoli ne veš če ti bo prav tista številka...
Uporabniški avatar
Zommbie
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 728
Pridružen: 7. februar 2008, 17:48:44

Re: Nogometni čevlji za umetno travo

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 3. julij 2011, 19:12:40

Obstajajo kopačke, ki so prav za umetno travo. So v bistvu kot teniske, ampak sam jih nikoli nisem imel. Glede na to, da sem lansko sezono precej preigral na umetni travi, sem imel oz. jih še imam kopačke z zelo majhnimi čepi. Adidas Copa Mondial. In sem z njimi zelo zadovoljen. Pa old school so, kar je najbolj važno ;)

Po mojem kopačke za umetno travo dobiš v trgovinah Prva Liga. Tu pa je vse od Adidas. Tam bi verjetno imeli.

Sicer pa umetne trave zares ne maram. Na naravni je precej lepše igrati, pravi užitek.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Nogometni čevlji za umetno travo

OdgovorNapisal/-a Zommbie dne 4. julij 2011, 15:30:02

Hvala za informacije, bom se pozninmal.

Jaz tudi najbol ne maram umetne trave, ampak ima kolega rezervirano dvorano kjer igramo, pa še od vremena nismo odvisni, kot če bi kje zunaj igrali. :D
Uporabniški avatar
Zommbie
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 728
Pridružen: 7. februar 2008, 17:48:44


Vrni se na Tržnica

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron