EPL 6. krog EVERTON : MANCHESTER UNITED FC 15.09.2007 13:00

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

EPL 6. krog EVERTON : MANCHESTER UNITED FC 15.09.2007 13:00

OdgovorNapisal/-a wayne rooney dne 1. september 2007, 20:37:56

15. September ob 13:00

Slika

Slika VS Slika

Goodison Park, Liverpool, Kapaciteta 40,569
Slika

No pa jaz odpiram novo temo, da vidmo, če bo to prneslo še kakšno bolj prepričljivo zmago...
Uporabniški avatar
wayne rooney
NO.1 Nani Hater
 
Prispevkov: 171
Pridružen: 17. avgust 2007, 16:14:11

Re: EPL 6. krog EVERTON vs. MANCHESTER UNITED FC 15.09.2007 13:

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 1. september 2007, 21:17:00

wayne rooney, ti pa prvi post vsaj z grbi obeh tekmecev opremi...to je najmanj kar se lahko stori za temo o tekmi in je nekakšna obveza!

Verjamem pa da je najhujša kriza za nami, danes se je vidlo kaj nam pomeni Saha, proti Evertonu bo zopet igral tudi Ronaldo, tako da se bomo kmalu vrnili v pravo močno postavo! Konec koncev so nam zadnji dve tekmi manjkali trije igralci, ki so v lanski sezoni zabili največ golov.
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: EPL 6. krog EVERTON vs. MANCHESTER UNITED FC 15.09.2007 13:

OdgovorNapisal/-a wayne rooney dne 1. september 2007, 21:25:33

kar se tvojega navodila tiče...vem, lahko bi to naredil...samo meni osebno se zdi pač nezaslišano, da dajem na takšno temo slike goodison parka, in grb evertona...to je stran navijačev UNITEDA in vsaj jaz, ne bom dajal nikoli tu gor slik stadionov naših tekmecev ali njihovih grbov oz. opisoval nasprotnega kluba. če je pa to obveznost, potem pa tudi razumem, če bo kdo to temo zbrisal oz. sem jo zadnjič odpiral...skratka jaz za razliko od prejšnjih tem, zavestno nisem nič pisal o evertonu itd.

Se strinjam s tabo...današnja zmaga je najpomembnejša s psihološkega stališča, upam pa, da bo poleg omenjenih še rooney nastopil...ampak že ta dva bosta veliko pomenila...
Uporabniški avatar
wayne rooney
NO.1 Nani Hater
 
Prispevkov: 171
Pridružen: 17. avgust 2007, 16:14:11

Re: EPL 6. krog EVERTON vs. MANCHESTER UNITED FC 15.09.2007 13:

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 2. september 2007, 1:12:19

Trenutno je everton drugi na lestvici z 10 točkami, letos igrajo zelo dobro še posebej so presenetili proti tottnhmau in ja tole bo kr težko gostovanje.
Glede na to da se vrača Ronaldo in da je Saha že u strelski formi pričakujem zmago :twisted:
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 6. krog EVERTON vs. MANCHESTER UNITED FC 15.09.2007 13:

OdgovorNapisal/-a bene dne 2. september 2007, 2:07:22

JAo kaj na recem pred to tekmo. Sicer je se do nje dalec, upam pa da bota do tja fit Gary in Rooney. Pa se bolj za hec kot zares si bom upal napovedat postavo:

--------------------VDS---------------------
Neville----------Rio--------Vidic---------Evra
Ronaldo-----Hargreaves-------Scholes---Giggs
----------------Rooney------Saha------------

Klop: Kuzcak, Pique, Carrick, Nani, Anderson, Tevez

Morda sem prevec optimisticn, samo ce ne za Everton, bo pa ko bojo vsi zdravi vseeno to prva postava Manchestra. Poglejte si to ekipo in klop (vem da sem dal enga prevec, samo ce je pa tolko vrhunskih igralcev :D ). SANJSKO MOŠTVO!!!!!
Uporabniški avatar
bene
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 140
Pridružen: 21. avgust 2007, 23:44:47

Re: EPL 6. krog EVERTON vs. MANCHESTER UNITED FC 15.09.2007 13:

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 2. september 2007, 3:01:31

če bo to res svaka čast,...sanjska ekipa res :twisted:
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL 6. krog EVERTON vs. MANCHESTER UNITED FC 15.09.2007 13:

OdgovorNapisal/-a Manchester girl dne 2. september 2007, 8:56:47

Pomoje bo postava taka:
VDS
Brown(dvomim da bo Neville ze ok)Vidic,Rio,Evra
Ronaldo,Owen,Carrick,Nani(če bo Giggs ok,seveda Giggs)
Saha,Tevez(dvomim o Rooneyevem nastopu..)
Upam na zmago..Oziroma,gremo po zmago!!!!
Uporabniški avatar
Manchester girl
General manager of OT
 
Prispevkov: 362
Pridružen: 27. avgust 2007, 8:33:44
Kraj: MB

Re: EPL 6. krog EVERTON vs. MANCHESTER UNITED FC 15.09.2007 13:

OdgovorNapisal/-a Matija dne 2. september 2007, 9:59:50

To temo ste pa odprli zelo zgodaj ;) ;) Še dva tedna do nje, tema pa že odprta. :D

Tekma bo sigurno težka, vendar se bodo nekateri igralci lahko spočili in uigrali, tu mislim predvsem na Rooneya(upam da ga McLaren ne pokliče v reprezentanco, ker če ne bom ponoru), Scholes lahko izboljša formo, pa tudi ostali se lahko malo spočijejo kolikor se bodo pač lahko.

Pa zakaj vsi pišete da bo na klopi 6 igralcev, če jih je pa v Angliji na klopi lahko le 5!

mal OT, a v soboto bodo že reprezentančne tekme? Proti komu igra Anglija?
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 6. krog EVERTON vs. MANCHESTER UNITED FC 15.09.2007 13:

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 2. september 2007, 10:04:03

Anglija se bo udarila z Izraelom...
EURO 2008 ;)
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EPL 6. krog EVERTON vs. MANCHESTER UNITED FC 15.09.2007 13:

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 2. september 2007, 10:09:19

Popolnoma se strinjam z benetovo postavo, me pa skrbi, da bo McLaren vpoklical Rooneya, ker ma ful problemov s poškodbami in da bi se potem, rooney spet kej poškodoval.
Gary MORE špilat!
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 6. krog EVERTON vs. MANCHESTER UNITED FC 15.09.2007 13:

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 2. september 2007, 11:40:13

Rooneya McClaren ne bo vpoklical v reprezentanco, ker mali še ni fit za igranje nogometa. Sicer je res, da že trenira samo to še ne pomeni, da lahko fant tudi igra na 100%. Obstaja pa velika verjetnost, da bo mladi Anglež zaigral na tekmi proti Evertonu čez 14 dni.

Kar se pa tiče Nevilla je pa zelo zelo vprašljiva njega udeležba tekme proti Evertonu. Poškodba je bila pač tako hude narave, da ni mogoče pričakovati ekspresno vrnitev kapetana.
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 6. krog EVERTON vs. MANCHESTER UNITED FC 15.09.2007 13:

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 2. september 2007, 12:18:29

kukr jst vem ga mclaren ne bo vpoklicu :) drgač pa je komentator reku (učer pr fuzbalu ;) ) da bo mel konec tedna rooney slikanje in če bo use u redu dvomm da lahk kej ustav rooneya da ne bi nastopu :D
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 6. krog EVERTON vs. MANCHESTER UNITED FC 15.09.2007 13:

OdgovorNapisal/-a MAN_UTD#8 dne 2. september 2007, 12:21:09

no upam da se bosta do te tekme vrnila ze rooney in neville.pricakujem težko tekmo sam na konc zmago MANCHESTRA.vrnu se bo tut ronaldo tok da bomo tut ce rooney&nevill ne bosta nared igral z skor najmocnejso postavo.
se moja postava:-------------------VDS---------------------
Brown---------Rio--------Vidic---------Evra
Ronaldo-----Hargreaves-------Scholes---Giggs
----------------Tevez-----Saha------------

Klop: Kuzcak, Pique, Carrick, Nani, Anderson.
MAN_UTD8 aka mark_m
Uporabniški avatar
MAN_UTD#8
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 156
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:10:43
Kraj: Old Trafford

Re: EPL 6. krog EVERTON vs. MANCHESTER UNITED FC 15.09.2007 13:

OdgovorNapisal/-a infinity dne 2. september 2007, 13:03:45

Pa neka razglabljat o postavi je brezveze. Ne vemo kaj se bo zgodilo zdaj v reprezetančen odmoru, se bo kdo poškodoval, se kdo bo vrnil na travnata igrišča...

Je pa res da zdaj po dveh zmagah smo pridobili nekoliko samozavesti. Še posebej po povratku Sahaja, kateremu bo zadetek dal še dodatna krila. Bo pa nekaj igralcev zdaj moralo izboljšati svojo pripravljenost.

Več bom pa komentiral ko bo čas za to.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 6. krog EVERTON vs. MANCHESTER UNITED FC 15.09.2007 13:

OdgovorNapisal/-a Johnny dne 2. september 2007, 14:06:27

Ne pričakujem da bo Rooney že špilu ampak vrjetn se bo hotu kmal vrnt pa bo mogoče v igro vstopu kot zamenjava. Ronaldo je spet naš kar je velik plus! Za Garyja tut ne vrjamem, se še ne govori da bi bil fit, tko da ga bo Wazza prehitu. Ekipa končno dobiva osnovno ogrodje, tko da se bodo tut naše predstave izboljšale. No ja v to verjamem, v nasprotnem primeru bo kriza.... Everton sicr dobr spila, sam na teli tekmi bojo pa naletel na velko oviro, pa čeprov špilajo doma. Zmaga v gosteh bi nam pa veliko pomagala!
Uporabniški avatar
Johnny
Chief of Execution
 
Prispevkov: 266
Pridružen: 16. avgust 2007, 20:06:03

Re: EPL 6. krog EVERTON : MANCHESTER UNITED FC 15.09.2007 13:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 2. september 2007, 14:40:17

Brez zamere, malo sem počistil temo in sem zbrisal in uredil poste, ki so bili napisani o odpiranju tem itd. MARTIN-UNITED tvoje zadeve sem kopiral v prvi post, hvala. Wayne Rooney naslednjič ne bo nič narobe, če boš nalepil grb nasprotne ekipe v temo, še vedno boš pravi navijač. Toliko o tem.
___________________________________________________________________________________________________


Kar se pa same tekme tiče. Gostovanja na Goodisonu niso za nobeno moštvo lahka, čeprav smo zadnja leta kar lepo uspevali na tem terenu. Lanska tekma je bila sploh odklop in strašno veselje ob koncu.

Sedaj smo si nekako prigarali dve zmagi in se nekako prebili čez največjo krizo s poškodbami in tudi kaznimi. Vrača se Ronaldo, vrnil se je Saha in vse že zgleda lepše. Če se bo vrnil še Rooney, bo to enkratno, čeprav mislim da ga na tej tekmi še ne bomo videli. Giggs in Scholes imata sedaj dva tedna poštenega počitka, tako da pričakujem, da bosta super pripvljena in da se bosta bolj približali lanskim partijam.

Uglavnem, lepo bi bilo, če bi nekako gledali tako postavitev spredaj že od začetka tekme:

Ronaldo - Owen - Scholes - Giggs
--------Tevez--------Saha---------
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 6. krog EVERTON : MANCHESTER UNITED FC 15.09.2007 13:00

OdgovorNapisal/-a wayne rooney dne 2. september 2007, 15:00:03

ni zamere, ampak po mojem mnenju to ne paše, ampak se ni nobene panike...
glavno, da bo zdaj ta debata stekla...vseeno si pa sam najbolj želim, da bo rooney igral, čeprav sem mnenja, da je vseeno bolje, da eno tekmo kasnej pride kot prehitro... bi blo pa ql, če bi proti evertonu vsaj malo odigral, ker potem naslednjo nedeljo igramo zelo pomembno tekmo doma...pa verjetno vsi vemo proti komu..


Fluid je napisal:Brez zamere, malo sem počistil temo in sem zbrisal in uredil poste, ki so bili napisani o odpiranju tem itd. MARTIN-UNITED tvoje zadeve sem kopiral v prvi post, hvala. Wayne Rooney naslednjič ne bo nič narobe, če boš nalepil grb nasprotne ekipe v temo, še vedno boš pravi navijač. Toliko o tem.
___________________________________________________________________________________________________


Kar se pa same tekme tiče. Gostovanja na Goodisonu niso za nobeno moštvo lahka, čeprav smo zadnja leta kar lepo uspevali na tem terenu. Lanska tekma je bila sploh odklop in strašno veselje ob koncu.

Sedaj smo si nekako prigarali dve zmagi in se nekako prebili čez največjo krizo s poškodbami in tudi kaznimi. Vrača se Ronaldo, vrnil se je Saha in vse že zgleda lepše. Če se bo vrnil še Rooney, bo to enkratno, čeprav mislim da ga na tej tekmi še ne bomo videli. Giggs in Scholes imata sedaj dva tedna poštenega počitka, tako da pričakujem, da bosta super pripvljena in da se bosta bolj približali lanskim partijam.

Uglavnem, lepo bi bilo, če bi nekako gledali tako postavitev spredaj že od začetka tekme:

Ronaldo - Owen - Scholes - Giggs
--------Tevez--------Saha---------
Uporabniški avatar
wayne rooney
NO.1 Nani Hater
 
Prispevkov: 171
Pridružen: 17. avgust 2007, 16:14:11

Re: EPL 6. krog EVERTON : MANCHESTER UNITED FC 15.09.2007 13:00

OdgovorNapisal/-a Chelsea HeadhunteR dne 2. september 2007, 21:16:10

Stavim na "presenečenje" Evertona ;) Vsaj po trenutnih rezultatih ;)
Uporabniški avatar
Chelsea HeadhunteR
Headhunter? Gloryhunter it is!
 
Prispevkov: 118
Pridružen: 17. avgust 2007, 0:28:32
Kraj: Stamford Bridge

Re: EPL 6. krog EVERTON : MANCHESTER UNITED FC 15.09.2007 13:00

OdgovorNapisal/-a braul dne 2. september 2007, 22:25:28

No pretiravat s tako hitro odprto temo za tekmo, ki bo čez 14 dni se mi zdi malo čudno, ampak dobro pa že, če je tako. In vsaka napovedovanja, saj se v 14 dneh lahko zgodi marsikaj, še posebej, če vemo, da so na sporedu reprezentančne tekme in da Anglija v teh kvalifikacijah ne blesti in tudi položaj ni blesteč, zato bodo morali dati resnično vse od sebe in kaj hitro lahko pride do spet kakšnih poškodb, ki si jih seveda ne želi nobeden,...več o tej tekmi bom pisal kakšna 2 dni prej, ko se bo veliko več vedelo kdo je nazaj, kdo ni, kdo je fit in kdo je, bog ne daj znova poškodovan. Pa tudi glede Rooneya, naj se dobro pozdravi in raje ne prehitevajmo....
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 6. krog EVERTON : MANCHESTER UNITED FC 15.09.2007 13:00

OdgovorNapisal/-a TSD dne 9. september 2007, 17:48:10

Ta tekma bo že ena odlocilnih letos....ce lahko proti ekipam kot so everton,newcastle,blackburn v gosteh odneseš 3 pike, si naredil zelo veliko(proti takim ekipam se ponavadi zgublja najvec tock)...upam na zmago nasih,ki pa tudi ce bo,mislim da bo minimalna....predvsem pricakujem spet gol sahaja,pa tudi ronalda in scholsa v bolsi formi kot na prvih tekma...lepo je tudi,da bo verjetno rooney nared za tekmo,tako da bomo(razen OHja in gazze) v najbolsi mozni postavi....


Moja napoved: 1-2(arteta;saha,ronaldo)
'Just remember one thing: respect this club.' SAF
Uporabniški avatar
TSD
Ne upa prit prepevat!
 
Prispevkov: 1219
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:15:52

Naslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron