EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a Brne dne 29. avgust 2007, 21:42:12

Slika

Slika - Slika

Slika

Manchester United - Sunderland
1.9 ob 18.15
Old Trafford


Evo spt js odpiram temo tak k smo se zmenli ker prejšni vikend proti Spursom nisem zajebal... :lol:

V soboto se na Old Trafford vrača legenda Uniteda, sedaj trener Sunderlanda Roy Keane. Prejšni teden je Sunderland konil z 2-0 proti Liverpoolu (Sissoko, Voronin), sedaj pa si naredil še malo sramoto ko je proti nižjeligašu Luton Townu v Carling Cupu izgubil z 3-0, povrh vsega pa se je za približno pol leta poškodoval še kapetan Whitehead. V zadnjem času so se okrepili z Harteom, Jonesom, Colom in Higginbothom. Na današnji dan, 29. avgusta 2006 pa je Keano postal trener Sunderlanda, tako da je danes na klopi že eno leto. Proti nekdanjemu klubu bo kot trener Sunderlanda imel dober motiv za zmago. Aja, v Sunderlandu igra tudi nekdanji Unitedov napadalcni dvojec Cole & Yorke, oba pa v soboto verjetno ne bosta dobila priložnosti.

Tako, po zmagi proti Spursom nas zdaj čaka Keanov Sunderland. Poleg ostalih poškodvanih igralcev je še vedno odsoten kapetan Neville, verjetno se vrača Saha, nekaj možnosti je tudi za debi Andersona v Premier League. Torej, če se vrne Saha, se lahko Giggs spet vrne na levo krilo, v napadu pa začneta Saha & Tevez. Še za tole tekmo je suspendiran Ronaldo.

Jasno pričakujem našo zmago, napovedujem 3-0 (heh, upam da se nam je zdej končno odprlo :lol: )
"Moja postava":
-----------Van Der Sar-----------
Wes-----Rio-----Vidić-----Evra
-----------Hargeaves------------
------Scholes------Carrick------
Nani----------------------Giggs
------------Tevez----------------

Klop: PIG; Pique, O'Shea, Eagles, Fletcher, Dong

Aja upam, da dobi v drugem polcajtu šanso Pique, bolj težko na CB, tko de upam, da vsaj na RB....

GLORY, GLORY MAN UNITED!!!
"And you say to yourself, thank god they hate us, because then we know we are the best" - Sir Alex Ferguson
Uporabniški avatar
Brne
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 790
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:10:53
Kraj: Čemšenik

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 29. avgust 2007, 22:19:11

Nikol niso bile lahke tekme proti ex devilsom, tako da tud sedaj ne pričakujem lahkega dela za nas. Bomo videl kakšno taktiko bo ubral Keano. A bo napakiral 9 igralcev v svoj kazenski prostor, tako kot večina do sedaj, ali bo morda presenetil s čim drugim. Če ne bodo Scholesa odžagal, jim težka prede.

Pričakujem postavitev 4-4-2, Sunderland bi morali že takoj na začetku napasti z vseh strani in si zagotoviti zmago že po prvem polčasu. Malo sem jih gledal uzadno proti Poolu in niso pokazal nič posebnega. Branilec na desnem boku je vseskozi podajal Scouserjem, sredina ni spacala kaj dosti podaj skupej... (res da so bli brez Richardsona) Nevem no, če se bomo tole moral pretirano matrat za zmago, me bo začelo skrbet. Sicer brez podcenjevanja nasprotnikov, ampak imamo toliko kvalitetnejše moštvo, da bi moral it skozi. Bomo videl, kako bodo odigrali naši bivši igralci: Yorke, Richardsona, McShane, Miller, Cole (njega verjetno še ne bo na tej tekmi). Zdej sm vidu da so kupli še enega napadalca iz Southamptona in Iana Harta (v svojih časih pri Leedsu mi je bil zelo dober branilec).

Nevem kakšno postavitev naj pričakujem, mogoče bi kdo od dvojice Carrick&Hargreaves znal prepustiti mesto kakšnemu bolj ofenzivnemu igralcu. Kdo bi pa to bil, pa sam SAF ve.


Brne! če bom moral bit spet tako živčen kot prejšno proti Spursom, se bomo moderatorji posvetovali o tvojem nadaljnem delu :mrgreen:
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a Fred the Red dne 29. avgust 2007, 22:24:47

Sej misl da zmaga je tuki že tko rekoč dobljena(no vsaj upam).Sicer pa upam da se nam odpre mal več bomo mogl probavat po krilu pa da bo giggs kej narudu na krilu če se res vrne Saha.

Še moja postava
......VDS........
...Brown....Rio....Vida.....Evra...
Giggs......Owen.....Carrick(Scholes).....Nani
....Tevez.....Saha....
Klop:PIG,Pique,John,Eagles,Anderson,Cambell(al kva je že) :D
Uporabniški avatar
Fred the Red
General manager of OT
 
Prispevkov: 315
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:53:00
Kraj: Ljubljana

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a martin7 dne 29. avgust 2007, 22:56:28

Tale SAFC je kar podružnica Uniteda. 5 igrlacev in še trener, Yorka bomo gledal :P legendo. Škoda da Cola nebo.
martin7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1291
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:39:01
Kraj: Old Trafford

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a bene dne 29. avgust 2007, 23:29:34

Jah... mislim da je to pravi tekmec ob pravem casu. Brez vsakega podcenjevanja, vendar mislim da bi morala biti to lahka zmaga. Upam, da bo to letosnja prva tekma, v kateri bomo videli pravo-lepo igro Manchestra ki bo kronana z zmago in velikim stevilom zadetkov. Fajn bi blo, da bi zadeli ze v prvih 10 minutah, pol pa se samo stopnjevali ter koncali pri kasnih stirih.

Ta tekma je pomembna se zaradi necesesa drugega. Koncno bo Manchester presedlal na tistih 4-4-2, z dvema pravima spicama odspredaj. Prednosti te postave so velikanske. Manchester vse svoje lanske najboljse igre prikazal ko je igral z to postavo in kot kaze mu da postava ustreza. Obenem bi Saha zelo razbremenil Teveza, ki bi dobil prepotrebno pomoc v napadu in bi lahko koncno zaigral na svojem pravem mestu--> SS. Najboljse bi iz tega potegnil Giggs, ki bi lahko koncno, ja res koncno odsel na svoje pravo mesto, na ML. Tam igra najboljse in prav grdo ga je gledat, kako se more mucit na drugih pozicijah. No ja, vse to se bo zgodilo, ce bo Saha dobil mesto v prvi enajsterici. Jaz enostavno ne vidim zakaj je nebi. Pred tekmo z Tottenhamom je bilo na uradni strani napisano, da je Saha pripravljen za na klop. Od tedaj je minil tedn in pomoje bi sedaj moral biti pripravljen da tekmo zacne, ob kaki 60 minuti pa bi ga menjal Anderson ---> se en igralec, ki si ga zelim nujno videt na igriscu in bi naj po napovedih zagotovo stopil iz klopi.

Sedaj ko se menja formacija, je jasno da bo moral nekdo od 3 sredincev odpast. Scholes je pomoje zabetoniran, zato se bo treba odlocit med Ownom in Carrickom. Sam sem za prvega, saj je le ta v obeh tekmah ki jih je odigral dokazal, da je vrhunski igralec in je bil obakrat med boljsimi, ce ne ze najbolsi igralec pri Manchestru. Carricku ocitno ne pase igranje z 2 sredincoma, saj je na obeh tekmah, na katerih je igral z Ownom in Scholsom zatajil. Ali je kriv padec forme, ali pa enostavno raje in bolse igra v paru z samo enim veznim. Kakorkoli, upam da bo zacel Hargreaves. Sanjsko bi mi pa blo, da bi na DR namesto Browna igral Hargreaves, Carrick pa zasedel mesto v sredini. Nedavno sem namrec prebral, da igra Owen odlicno tudi na tej poziciji, ki mu nikakor ni tuja. Nazalost pa se to imo ne bo zgodilo, ceprav ne vem zakaj ne, kar slabse kot je itaq ne more bit.

No tu je se moja postava, katera mocno upam da stopi na teren. Seveda je ta postava planirana da Saha zacne. V kolikor se to nebo zgodilo, se popolnoma strinjam z Brnejovo postavo.

-------------------VDS-------------------
Brown--------Rio--------Vidic---------Evra
Nani------Hargreaves------Scholes---Giggs
------------Tevez------Saha--------------
------------------Gordon------------------

Klop: Kuzcak, Pique, Oshea, Carrick, Anderson
Uporabniški avatar
bene
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 140
Pridružen: 21. avgust 2007, 23:44:47

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a mesicek7 dne 30. avgust 2007, 2:36:23

To tekmo bomo zal morali gledati preko Streama :( , na SLO2 je Chelsea AstonVilla ,na sportklubi pa Arsenal Portsmouth. sranje :evil:

Drgac pa upam d saha pukaze d ni puzabu igrat nogometa :)
Slika
Uporabniški avatar
mesicek7
Simply the Best
 
Prispevkov: 941
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:39:12
Kraj: trbovlje

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a zimi dne 30. avgust 2007, 9:22:07

še ena "must-win" match! ampak pomoje (upam) bo zdj lažje šlo, ko smo dal gol, pa zmagal..
Sunderland je dobra ekipa, ampak mamo kvaliteto da jo premagamo! zanimivo bo Roy-a videt s5 na OT..
-----------Van Der Sar-----------
Wes-----Rio-----Vidić-----Evra
-----------Hargeaves------------
------Scholes------Carrick------
Nani----------------------Giggs
------------Tevez----------------

Klop: PIG; Pique, O'Shea, Eagles, Fletcher, Dong

na žalost bo pomoje tud kej taga, čeprav bi raj Saha+Anderson vidu :|
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a JuMBiNHo dne 30. avgust 2007, 10:43:24

upam na Louisa in Andersona.... :D drgače pa to moramo zmagati, ni druge!
JuMBiNHo
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 100
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:48:18

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 30. avgust 2007, 10:59:26

Jaz bi si želel sledečo postavo:


.............VDS....................
...Brown....Rio....Vida.....Evra...
Giggs......Owen.....Scholes.....Nani
....Tevez.....Saha....

Carricka si nekak nebi želel v prvi postavi, ker zaenkrat še ne kaže takih iger kot jih je sposoben... Predvsem dela veliko napak pri podajah na sredini igrišča, kar je zelo nevarno, saj nasprotnik lahko pride takoj v situacijo 3 na 3 ali še huje 3 na 2.. Owen me je zlo navdušo na teh dveh tekmah in bo verjetno tudi začel v prvi enajsterici.. Čist možno pa je, da bo postava spet enaka, kot na prejšnjih dveh tekmah in bo Saha vstopil kasneje, če bo to potrebno.. Mogoče še Saha tudi ni čist pripravljen, da bi že lahko začenjal tekme..
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a rooney_boy dne 30. avgust 2007, 11:17:58

......VDS........
...Brown....Rio....Vida.....Evra...
Giggs......Owen.....Carrick(Scholes).....Nani
....Tevez.....Saha....


rezultat pa upam de bo 2:0
Slika
Uporabniški avatar
rooney_boy
Spammy boy
 
Prispevkov: 568
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:23:30
Kraj: Čemšenik

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a MattKo. dne 30. avgust 2007, 11:49:57

Kva je zdj to!? Eni vključujete Saha-ja v postavo, drugi ne. A bo igrou al ne..al se neve?
Tut če bo..bi ga dau jst za začetek na klop. Pa nj odigra za začetek tistih 30 minut. Itak se bo po vsej verjetnosti že med ogrevanjem pofaulu :roll:
Upam tut da priložnost dobijo: Anderson, Campbell in Pique. Ki se mi zdijo zelo perspektivni igralci in bi si zaslužl kkšno minuto.
Še moja postava

---------VdS-----------
Brown--Rio--Vidić---Evra
Nani-Scholes-Owen-Giggs
-----------Anderson-----
--Tevez-----------------
F.E.A.R.
For Everymanc A Religion!
Uporabniški avatar
MattKo.
General manager of OT
 
Prispevkov: 306
Pridružen: 24. avgust 2007, 14:44:14
Kraj: Vodice pri Lj.

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a JuMBiNHo dne 30. avgust 2007, 13:03:09

ja no... po eni strani Sahaja daješ na klop, potem maš pa tle Andyja v prvi postavi... pomoje bi bilo nekako boljše če Saha začne, pa ga pol Anderson zamenja, če je že tko... :)
JuMBiNHo
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 100
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:48:18

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a SAF_boy dne 30. avgust 2007, 13:38:27

Zimi strinjam se s tvojo postavo v vsakem primeru se mi zdi da moreta Scholes pa Owen oba bit v 1. postavi.
Komi čakam da se Neville vrne pa da se gre Brown mau spočit. Upam da bosta tokrat Vidić pa Ferdinand bol sigurna kot na prejšni tekmi proti Tottenhamu. Anelka bi po mojem mnenju biu zares velika okrepitev ker je malo višji kot naši ostali napadalci.
Uporabniški avatar
SAF_boy
Malcom Glazer's slave
 
Prispevkov: 80
Pridružen: 30. avgust 2007, 13:28:44

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a Best dne 30. avgust 2007, 14:46:44

po eni strani bi še malo pustu sahaja na klopi ker so najbolj hude prve tekme, tko da se slučajno ne bi poškodoval po 20. minutah!mogoče bi blo dobro začet z isto postavo kot zadnjič pa potem če slučajno ne bi šlo z enim napadalcem damo še sahaja igrat....
keano please let us win.....tu je še en problem!zna bit da se bo to tekmo še bolj potrudu da nas zmaga, ker smo ravno man utd
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 30. avgust 2007, 15:49:43

Da ne bo kdo presenečen, ko obmo igrali z isto postavo kot proti Spursom... tudi na prejšnji tekmi smo vsi videli Sahaja v prvi oz. vsaj na klopi pa smo videli kaj se je zgodilo. Jaz bom z napovedjo postavitve rajši tiho. Ne pričakujem pa kakšnega velikega presenečenja. :P
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 30. avgust 2007, 16:59:44

Sej ne napovedujemo... Pač pišemo kakšno postavo bi si želeli videti :)
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a bene dne 30. avgust 2007, 17:04:32

Nevem ne, meni se zdi se to pocasi smesno. Poskodoval se je sredi januarja, potem odigral 20 minut tekme proti Milanu, pa je se poskodovan vse do zaj. Ob koncu lanske sezone so rekli da bo naret za zacetek letosnjenje, na zacetku letosnje da bo pripravljen v roku dveh tednov. Kdaj za vraga ga potem lahko pricakujemo. Na koncu se ze bojim ce bomo se ga sploh kdaj vidli.

Enostavno bom sokiran, ne samo presenecen ce ga ne vidim niti na klopi. Pa sploh nocem cut o kaki riskantosti o vnovicni poskodbi. V poziciji kakrsni smo, ni vec casa za sparanje igralcev. Igramo slabo, ne zadanemo gola in tekmeci imajo ze 5 pik prednosti. Fantje treba je zacet reskirat ce ne bomo do Rooneya povratka na -10.

Prav zanima me kako se pocuti Saha ko vidi in bere novice o Rooneyu, ko le ta pravi da se zeli cimprej vrniti. Pomoje ga je kr fejst sram
Uporabniški avatar
bene
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 140
Pridružen: 21. avgust 2007, 23:44:47

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 30. avgust 2007, 17:16:13

Vedno bolj imam občutek, da se mu ne da igrat in mu je čist lepo, ko leži v pojstli in služi denar. Niti nikol ne slišmo kakšnega njegove citata, v katerem bi govoril, da si že nevem kako želi zaigrati ponovno pod dolgem času... Nevem kaj drugega bi bilo lohk narobe, ker tole je že res prav smešno. Pravzaprav napovedujem, da ga 100% ne bo niti na klopi, zato da potem mogoče celo bo. Uvesti bi mu morali enako kot Oleju, da zasluži denar glede na število odigranih tekem. Me prav zanima, če bi se potem počutil dobro in bi želel igrati. Uglavnem, zelo sumljive so mi tele njegove poškodbe... Druga varjanta pa je, da je tak softič, da se zelo boji ponovne poškodbe in da si ne upa stopiti spet na zelenice, uglavnem nima v glav pošlihtan.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a wayne rooney dne 30. avgust 2007, 17:33:56

mesicek7 je napisal:To tekmo bomo zal morali gledati preko Streama :( , na SLO2 je Chelsea AstonVilla ,na sportklubi pa Arsenal Portsmouth. sranje :evil:

Drgac pa upam d saha pukaze d ni puzabu igrat nogometa :)



kje se pa lahko gleda preko streama???
Uporabniški avatar
wayne rooney
NO.1 Nani Hater
 
Prispevkov: 171
Pridružen: 17. avgust 2007, 16:14:11

Re: EPL, 5. krog; Manchester United - Sunderland, 1.9 ob 18.15

OdgovorNapisal/-a Brne dne 30. avgust 2007, 18:00:35

http://www.myp2p.eu

Tle maš programe (da lahk gledaš tekme, rabš enega izmed nekih programov, Sopcast, Tvants itd., lahk tele programčke tut iz te strani dol potegneš)
"And you say to yourself, thank god they hate us, because then we know we are the best" - Sir Alex Ferguson
Uporabniški avatar
Brne
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 790
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:10:53
Kraj: Čemšenik

Naslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 5 gostov

cron